Calendari Global Equip

A.E.E. COL·LEGI CULTURAL BDN - A -

logo del club
Sel·lecciona el mes:
Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
25/09/2021
18:00
A.E.E. COL·LEGI CULTURAL BDN - A - U. B. LLEFIÀ A C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO POMAR
CTRA. DE LA CONRERIA, S/N
02/10/2021
18:00
CB VILASSAR DE DALT ROGER'S A.E.E. COL·LEGI CULTURAL BDN - A - C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO ESPORTIU CAN BANUS
C/ SANTS MARTIRS, S/N
09/10/2021
18:00
A.E.E. COL·LEGI CULTURAL BDN - A - CARBOGARDEN-AECAM SANTA SUSANNA C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO POMAR
CTRA. DE LA CONRERIA, S/N
16/10/2021
18:15
AGRUPACIÓ ESPORTIVA TEIÀ A.E.E. COL·LEGI CULTURAL BDN - A - C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU EL CIM
JOSEP PUIGORIOL, S/N
23/10/2021
18:00
A.E.E. COL·LEGI CULTURAL BDN - A - A.E. SANT ANDREU NATZARET 'A' C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO POMAR
CTRA. DE LA CONRERIA, S/N
20/11/2021
18:00
A.E.E. COL·LEGI CULTURAL BDN - A - BLANCOMORA ADVOCATS - C.B. ARGENTONA A C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO POMAR
CTRA. DE LA CONRERIA, S/N
28/11/2021
12:00
A. BÀSQUET BUFALA TARONJA A.E.E. COL·LEGI CULTURAL BDN - A - C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO POLIESPORTIU BUFALA
CAMPOAMOR, 43
11/12/2021
18:00
A.E.E. COL·LEGI CULTURAL BDN - A - CB SANTA COLOMA B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO POMAR
CTRA. DE LA CONRERIA, S/N
19/12/2021
18:45
C.B. CALELLA A.E.E. COL·LEGI CULTURAL BDN - A - C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL CALELLA
SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU)
09/01/2022
18:00
MATARÓ PARC MARESME BOET 1 A.E.E. COL·LEGI CULTURAL BDN - A - C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN
SANT CUGAT, 146
15/01/2022
17:45
U. B. LLEFIÀ A A.E.E. COL·LEGI CULTURAL BDN - A - C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119
22/01/2022
18:00
A.E.E. COL·LEGI CULTURAL BDN - A - CB VILASSAR DE DALT ROGER'S C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO POMAR
CTRA. DE LA CONRERIA, S/N
29/01/2022
19:30
CARBOGARDEN-AECAM SANTA SUSANNA A.E.E. COL·LEGI CULTURAL BDN - A - C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL PARC COLOMER
ZONA ESP. PARC DEL COLOMER
05/02/2022
18:00
A.E.E. COL·LEGI CULTURAL BDN - A - AGRUPACIÓ ESPORTIVA TEIÀ C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO POMAR
CTRA. DE LA CONRERIA, S/N
12/02/2022
17:45
A.E. SANT ANDREU NATZARET 'A' A.E.E. COL·LEGI CULTURAL BDN - A - C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO PAISOS CATALANS
AUSIAS MARCH, 61-77
05/03/2022
18:00
A.E.E. COL·LEGI CULTURAL BDN - A - MATARÓ PARC MARESME BOET 1 C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO POMAR
CTRA. DE LA CONRERIA, S/N
12/03/2022
17:45
BLANCOMORA ADVOCATS - C.B. ARGENTONA A A.E.E. COL·LEGI CULTURAL BDN - A - C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO D'ESPORTS D'ARGENTONA
CTRA. VILASSAR, S/N
19/03/2022
18:00
A.E.E. COL·LEGI CULTURAL BDN - A - A. BÀSQUET BUFALA TARONJA C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO POMAR
CTRA. DE LA CONRERIA, S/N
26/03/2022
17:45
CB SANTA COLOMA B A.E.E. COL·LEGI CULTURAL BDN - A - C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO JOAN DEL MORAL
CRISTOFOL COLOM 47-49
02/04/2022
18:00
A.E.E. COL·LEGI CULTURAL BDN - A - C.B. CALELLA C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO POMAR
CTRA. DE LA CONRERIA, S/N