Calendari Global Equip

A.E.E. COL·LEGI CULTURAL BDN - C - MIXTE

logo del club
Sel·lecciona el mes:
Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
05/10/2019
09:15
BASKET ALMEDA A.E.E. COL·LEGI CULTURAL BDN - C - MIXTE C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
12/10/2019
09:00
A.E.E. COL·LEGI CULTURAL BDN - C - MIXTE F.C. MARTINENC BÀSQUET MIXTE C.T. PRE-MINI MASC. POLIESPORTIU JOAQUIM BLUME
COLL I PUJOL CANT. C/ SELVA
19/10/2019
09:00
A.E.E. COL·LEGI CULTURAL BDN - C - MIXTE C.B. REGINA CARMELI B C.T. PRE-MINI MASC. POLIESPORTIU JOAQUIM BLUME
COLL I PUJOL CANT. C/ SELVA
26/10/2019
09:00
UE BARBERA B A.E.E. COL·LEGI CULTURAL BDN - C - MIXTE C.T. PRE-MINI MASC. POLIESPORTIU CAN SERRA
PASSEIG DR. MORAGAS, 112
09/11/2019
09:00
A.E.E. COL·LEGI CULTURAL BDN - C - MIXTE BÀSQUET SAFA CLAROR 1 C.T. PRE-MINI MASC. POLIESPORTIU JOAQUIM BLUME
COLL I PUJOL CANT. C/ SELVA
16/11/2019
10:30
A.E.E. COL·LEGI CULTURAL BDN - C - MIXTE BASKET ALMEDA C.T. PRE-MINI MASC. POLIESPORTIU JOAQUIM BLUME
COLL I PUJOL CANT. C/ SELVA
23/11/2019
09:00
F.C. MARTINENC BÀSQUET MIXTE A.E.E. COL·LEGI CULTURAL BDN - C - MIXTE C.T. PRE-MINI MASC. PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO
TELEGRAFOS, 31-45
30/11/2019
09:00
C.B. REGINA CARMELI B A.E.E. COL·LEGI CULTURAL BDN - C - MIXTE C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO REGINA CARMELI
SANT SEBASTIA, 34
14/12/2019
10:30
A.E.E. COL·LEGI CULTURAL BDN - C - MIXTE UE BARBERA B C.T. PRE-MINI MASC. POLIESPORTIU JOAQUIM BLUME
COLL I PUJOL CANT. C/ SELVA
21/12/2019
12:30
BÀSQUET SAFA CLAROR 1 A.E.E. COL·LEGI CULTURAL BDN - C - MIXTE C.T. PRE-MINI MASC. ESPORTIU CLAROR
SARDENYA, 333
18/01/2020
09:00
A.E.E. COL·LEGI CULTURAL BDN - C - MIXTE CB LA SALLE HORTA VERD C.T. PRE-MINI MASC. POLIESPORTIU JOAQUIM BLUME
COLL I PUJOL CANT. C/ SELVA
01/02/2020
09:00
A.E.E. COL·LEGI CULTURAL BDN - C - MIXTE BÀSQUET SAFA CLAROR 1 C.T. PRE-MINI MASC. POLIESPORTIU JOAQUIM BLUME
COLL I PUJOL CANT. C/ SELVA
08/02/2020
09:30
BÀSQUET PÀLCAM A A.E.E. COL·LEGI CULTURAL BDN - C - MIXTE C.T. PRE-MINI MASC. DINAMIS
TRAVESSERA DE GRACIA, 419
15/02/2020
10:30
A.E.E. COL·LEGI CULTURAL BDN - C - MIXTE F.C. MARTINENC BÀSQUET MIXTE C.T. PRE-MINI MASC. POLIESPORTIU JOAQUIM BLUME
COLL I PUJOL CANT. C/ SELVA
29/02/2020
09:00
A.E.E. COL·LEGI CULTURAL BDN - C - MIXTE U.E. CLARET C C.T. PRE-MINI MASC. POLIESPORTIU JOAQUIM BLUME
COLL I PUJOL CANT. C/ SELVA
07/03/2020
12:30
U. B. LLEFIÀ PUBLIFINCAS B A.E.E. COL·LEGI CULTURAL BDN - C - MIXTE C.T. PRE-MINI MASC. POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119
15/03/2020
09:30
CB LA SALLE HORTA VERD A.E.E. COL·LEGI CULTURAL BDN - C - MIXTE C.T. PRE-MINI MASC. LA SALLE HORTA
HEDILLA, 66
28/03/2020
09:30
BÀSQUET SAFA CLAROR 1 A.E.E. COL·LEGI CULTURAL BDN - C - MIXTE C.T. PRE-MINI MASC. ESPORTIU CLAROR
SARDENYA, 333
18/04/2020
09:00
A.E.E. COL·LEGI CULTURAL BDN - C - MIXTE BÀSQUET PÀLCAM A C.T. PRE-MINI MASC. POLIESPORTIU JOAQUIM BLUME
COLL I PUJOL CANT. C/ SELVA
25/04/2020
09:00
F.C. MARTINENC BÀSQUET MIXTE A.E.E. COL·LEGI CULTURAL BDN - C - MIXTE C.T. PRE-MINI MASC. PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO
TELEGRAFOS, 31-45
09/05/2020
09:30
U.E. CLARET C A.E.E. COL·LEGI CULTURAL BDN - C - MIXTE C.T. PRE-MINI MASC. COL·LEGI CLARET
SICILIA, 333
16/05/2020
09:00
A.E.E. COL·LEGI CULTURAL BDN - C - MIXTE U. B. LLEFIÀ PUBLIFINCAS B C.T. PRE-MINI MASC. POLIESPORTIU JOAQUIM BLUME
COLL I PUJOL CANT. C/ SELVA