Calendari Global Equip

A.E.E. COL·LEGI CULTURAL BDN

logo del club
Sel·lecciona el mes:
Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
28/09/2019
16:00
A.E.E. COL·LEGI CULTURAL BDN U. B. LLEFIÀ A C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT PAVELLO POMAR
CTRA. DE LA CONRERIA, S/N
05/10/2019
18:45
F.D. CASSANENC A.E.E. COL·LEGI CULTURAL BDN C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
19/10/2019
16:00
A.E.E. COL·LEGI CULTURAL BDN RIPOTRANS LLIÇÀ D'AMUNT C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT PAVELLO POMAR
CTRA. DE LA CONRERIA, S/N
26/10/2019
16:00
VIVE - EL MASNOU BASQUETBOL A.E.E. COL·LEGI CULTURAL BDN C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT POLIESP. MUNICIPAL DEL MASNOU
CIUTAT DE SANT SEBASTIA 14
02/11/2019
16:00
A.E.E. COL·LEGI CULTURAL BDN RECANVIS GAUDI CB MOLLET C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT PAVELLO POMAR
CTRA. DE LA CONRERIA, S/N
09/11/2019
17:15
U.E. MATARÓ - GERMANS HOMS A.E.E. COL·LEGI CULTURAL BDN C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO
PASSEIG CARLES PADROS, 12
16/11/2019
16:00
A.E.E. COL·LEGI CULTURAL BDN C.E.B. SANT JORDI - CAN XIMELIS RESTAURANT C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT PAVELLO POMAR
CTRA. DE LA CONRERIA, S/N
24/11/2019
17:45
A.E. SANT ANDREU NATZARET A.E.E. COL·LEGI CULTURAL BDN C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT PAVELLO PAISOS CATALANS
AUSIAS MARCH, 61-77
30/11/2019
16:00
A.E.E. COL·LEGI CULTURAL BDN CB PARETS C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT PAVELLO POMAR
CTRA. DE LA CONRERIA, S/N
03/12/2019
22:00
EL CÍRCOL B A.E.E. COL·LEGI CULTURAL BDN C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT PAVELLO LA PLANA
LA PLANA, S/N
15/12/2019
16:00
UB SANT ADRIA A.E.E. COL·LEGI CULTURAL BDN C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL SANT ADRIA
RICART, S/N
21/12/2019
16:00
A.E.E. COL·LEGI CULTURAL BDN HORTALISSES PI - C.B. CALELLA C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT PAVELLO POMAR
CTRA. DE LA CONRERIA, S/N
12/01/2020
10:45
AE BADALONÈS A A.E.E. COL·LEGI CULTURAL BDN C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT PAVELLO PAISOS CATALANS
AUSIAS MARCH, 61-77
19/01/2020
16:00
U. B. LLEFIÀ A A.E.E. COL·LEGI CULTURAL BDN C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119
25/01/2020
16:00
A.E.E. COL·LEGI CULTURAL BDN F.D. CASSANENC C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT PAVELLO POMAR
CTRA. DE LA CONRERIA, S/N
01/02/2020
16:00
A.E.E. COL·LEGI CULTURAL BDN EL CÍRCOL B C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT PAVELLO POMAR
CTRA. DE LA CONRERIA, S/N
08/02/2020
18:00
RIPOTRANS LLIÇÀ D'AMUNT A.E.E. COL·LEGI CULTURAL BDN C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT PAV. D'ESPORTS LLIÇA D'AMUNT
JAUME I, 30
22/02/2020
16:00
A.E.E. COL·LEGI CULTURAL BDN VIVE - EL MASNOU BASQUETBOL C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT PAVELLO POMAR
CTRA. DE LA CONRERIA, S/N
01/03/2020
16:00
RECANVIS GAUDI CB MOLLET A.E.E. COL·LEGI CULTURAL BDN C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
07/03/2020
16:00
A.E.E. COL·LEGI CULTURAL BDN U.E. MATARÓ - GERMANS HOMS C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT PAVELLO POMAR
CTRA. DE LA CONRERIA, S/N
15/03/2020
19:30
C.E.B. SANT JORDI - CAN XIMELIS RESTAURANT A.E.E. COL·LEGI CULTURAL BDN C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT PAV. C.E.B. SANT JORDI
CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT)
21/03/2020
16:00
A.E.E. COL·LEGI CULTURAL BDN A.E. SANT ANDREU NATZARET C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT PAVELLO POMAR
CTRA. DE LA CONRERIA, S/N
28/03/2020
17:45
CB PARETS A.E.E. COL·LEGI CULTURAL BDN C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL PARETS
AV. FRANCESC MACIA, S/N
18/04/2020
16:00
A.E.E. COL·LEGI CULTURAL BDN UB SANT ADRIA C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT PAVELLO POMAR
CTRA. DE LA CONRERIA, S/N
25/04/2020
17:45
HORTALISSES PI - C.B. CALELLA A.E.E. COL·LEGI CULTURAL BDN C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL CALELLA
SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU)
09/05/2020
16:00
A.E.E. COL·LEGI CULTURAL BDN AE BADALONÈS A C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT PAVELLO POMAR
CTRA. DE LA CONRERIA, S/N