Calendari Global Equip

C.B GRUP BARNA NEGRE

logo del club
Sel·lecciona el mes:
Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
30/09/2023
10:45
C.B GRUP BARNA NEGRE U. B. LLEFIÀ - FIXALIA C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ ESCOLA RAMBLETA DEL CLOT
ARAGON, 620
07/10/2023
09:00
GRAMENET BC C.B GRUP BARNA NEGRE C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ PAVELLO DEL RAVAL
GINESTA S/N, PARC DELS PINS
21/10/2023
10:45
C.B GRUP BARNA NEGRE BASQUET NEUS C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ ESCOLA RAMBLETA DEL CLOT
ARAGON, 620
28/10/2023
12:30
JOVENTUT LES CORTS C.B GRUP BARNA NEGRE C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ CARPA PARC DE LA BEDERRIDA
C7 MARTI FRANQUES 15
04/11/2023
10:45
C.B GRUP BARNA NEGRE VEDRUNA GRÀCIA VERD C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ ESCOLA RAMBLETA DEL CLOT
ARAGON, 620
11/11/2023
09:00
U. B. LLEFIÀ - FIXALIA C.B GRUP BARNA NEGRE C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119
18/11/2023
10:45
C.B GRUP BARNA NEGRE GRAMENET BC C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ ESCOLA RAMBLETA DEL CLOT
ARAGON, 620
25/11/2023
09:00
BASQUET NEUS C.B GRUP BARNA NEGRE C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
02/12/2023
10:45
C.B GRUP BARNA NEGRE JOVENTUT LES CORTS C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ ESCOLA RAMBLETA DEL CLOT
ARAGON, 620
16/12/2023
10:30
VEDRUNA GRÀCIA VERD C.B GRUP BARNA NEGRE C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ ESCOLA VEDRUNA - GRACIA
PÉREZ-GALDÓS, 15
20/01/2024
10:45
C.B GRUP BARNA NEGRE UE.MONTGAT - BLANC C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ ESCOLA RAMBLETA DEL CLOT
ARAGON, 620
27/01/2024
09:00
C.B.CASTELLAR PMINI FEM C.B GRUP BARNA NEGRE C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ NOU PAVELLO ZONA PUIGVERT
PAIS VALENCIA, S/N
04/02/2024
10:45
C.B GRUP BARNA NEGRE TRIOMF - UB MIR C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ ESCOLA RAMBLETA DEL CLOT
ARAGON, 620
24/02/2024
09:15
C.B GRUP BARNA NEGRE GRUAS BARCELONA-CB CARDEDEU A C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ ESCOLA RAMBLETA DEL CLOT
ARAGON, 620
02/03/2024
10:45
C.B GRUP BARNA NEGRE C.E.LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ ESCOLA RAMBLETA DEL CLOT
ARAGON, 620
10/03/2024
09:00
CB GRANOLLERS 2 C.B GRUP BARNA NEGRE C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
16/03/2024
09:00
UE.MONTGAT - BLANC C.B GRUP BARNA NEGRE C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
23/03/2024
10:30
C.B.VILASSAR DE MAR 1984 C.B GRUP BARNA NEGRE C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ PAV. MUNICIPAL LA BOBILA
AV. EDUARD FERRES, 190-206
06/04/2024
10:45
C.B GRUP BARNA NEGRE C.B.CASTELLAR PMINI FEM C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ ESCOLA RAMBLETA DEL CLOT
ARAGON, 620
13/04/2024
09:00
TRIOMF - UB MIR C.B GRUP BARNA NEGRE C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ POLIESPORTIU MPAL. MONTCADA
BONAVISTA, S/N (PISCINES)
20/04/2024
09:15
C.B GRUP BARNA NEGRE C.B.VILASSAR DE MAR 1984 C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ ESCOLA RAMBLETA DEL CLOT
ARAGON, 620
27/04/2024
09:00
GRUAS BARCELONA-CB CARDEDEU A C.B GRUP BARNA NEGRE C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ PAVELLO MUNICIPAL DE CARDEDEU
AV. JAUME CAMPMAJOR, 30
04/05/2024
09:00
C.E.LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - C.B GRUP BARNA NEGRE C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ C.E. LAIETA
PINTOR RIBALTA, 2-8
18/05/2024
10:45
C.B GRUP BARNA NEGRE CB GRANOLLERS 2 C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ ESCOLA RAMBLETA DEL CLOT
ARAGON, 620