Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
17/09/2023
|
12:30
|
CB. CORNELLÀ A | TALENOM BOET MATARÓ 2010 | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ PREFERENT | PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO MARQUES DE CORNELLA, S/N |
|
23/09/2023
|
10:45
|
FEMENÍ OSONA 2010 - OVA PROJECTS | CB. CORNELLÀ A | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ PREFERENT | PAV. CASTELL D'EN PLANES PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N |
|
01/10/2023
|
12:30
|
CB. CORNELLÀ A | BÀSQUET GIRONA - UNI LAIA PALAU U14 | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ PREFERENT | PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO MARQUES DE CORNELLA, S/N |
|
07/10/2023
|
16:00
|
MINECAL - C.E. XAMBA | CB. CORNELLÀ A | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ PREFERENT | PAVELLO NOU LA GAMBA AV. CATALUNYA S/N |
|
12/10/2023
|
11:00
|
CENG J. CARDENYES | CB. CORNELLÀ A | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ PREFERENT | PAVELLO D'ESPORTS D'ARTESA DE SEGRE CRTA. MONTSONIS, S/N |
|
15/10/2023
|
17:45
|
CB. CORNELLÀ A | TGN BÀSQUET 10A | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ PREFERENT | PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO MARQUES DE CORNELLA, S/N |
|
22/10/2023
|
09:00
|
BAM BLAU - PORTECA | CB. CORNELLÀ A | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ PREFERENT | PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL PARC ESPANYA INDUSTRIAL |
|
28/10/2023
|
17:45
|
TALENOM BOET MATARÓ 2010 | CB. CORNELLÀ A | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ PREFERENT | POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN SANT CUGAT, 146 |
|
01/11/2023
|
12:30
|
CB. CORNELLÀ A | FEMENÍ OSONA 2010 - OVA PROJECTS | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ PREFERENT | PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO MARQUES DE CORNELLA, S/N |
|
04/11/2023
|
12:30
|
BÀSQUET GIRONA - UNI LAIA PALAU U14 | CB. CORNELLÀ A | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ PREFERENT | PAVELLO POLIESPORTIU STA EUGENIA DE GIRONA PASSEIG D'OLOT, 41 |
|
12/11/2023
|
16:15
|
CB. CORNELLÀ A | MINECAL - C.E. XAMBA | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ PREFERENT | PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO MARQUES DE CORNELLA, S/N |
|
17/11/2023
|
19:30
|
CB. CORNELLÀ A | CENG J. CARDENYES | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ PREFERENT | PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO MARQUES DE CORNELLA, S/N |
|
26/11/2023
|
11:00
|
TGN BÀSQUET 10A | CB. CORNELLÀ A | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ PREFERENT | TARRAGONA - COL. SAGRAT COR STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10 |
|
03/12/2023
|
10:45
|
CB. CORNELLÀ A | BAM BLAU - PORTECA | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ PREFERENT | PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO MARQUES DE CORNELLA, S/N |
|
14/01/2024
|
10:45
|
CB. CORNELLÀ A | MANRESA CBF U14 | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ PREFERENT | PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO MARQUES DE CORNELLA, S/N |
|
20/01/2024
|
17:30
|
TGN BÀSQUET 10A | CB. CORNELLÀ A | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ PREFERENT | TARRAGONA - COL. SAGRAT COR STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10 |
|
28/01/2024
|
10:45
|
CB. CORNELLÀ A | BAM BLAU - PORTECA | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ PREFERENT | PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO MARQUES DE CORNELLA, S/N |
|
04/02/2024
|
10:45
|
JET TERRASSA U14 | CB. CORNELLÀ A | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ PREFERENT | POLIESPORTIU CAN JOFRESA BADALONA, 4 |
|
18/02/2024
|
10:45
|
CB. CORNELLÀ A | C.B GRUP BARNA A | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ PREFERENT | PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO MARQUES DE CORNELLA, S/N |
|
24/02/2024
|
16:00
|
CB. CORNELLÀ A | MINECAL - C.E. XAMBA | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ PREFERENT | PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO MARQUES DE CORNELLA, S/N |
|
03/03/2024
|
10:45
|
CB. CORNELLÀ A | TALENOM BOET MATARÓ 2010 | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ PREFERENT | PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO MARQUES DE CORNELLA, S/N |
|
09/03/2024
|
10:45
|
MANRESA CBF U14 | CB. CORNELLÀ A | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ PREFERENT | COMPLEX VELL CONGOST CTRA. MANRESA-ST. JOAN VILATORRADA S/N |
|
17/03/2024
|
10:45
|
CB. CORNELLÀ A | TGN BÀSQUET 10A | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ PREFERENT | PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO MARQUES DE CORNELLA, S/N |
|
07/04/2024
|
09:00
|
BAM BLAU - PORTECA | CB. CORNELLÀ A | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ PREFERENT | PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL PARC ESPANYA INDUSTRIAL |
|
14/04/2024
|
12:30
|
CB. CORNELLÀ A | JET TERRASSA U14 | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ PREFERENT | PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO MARQUES DE CORNELLA, S/N |
|
20/04/2024
|
19:30
|
C.B GRUP BARNA A | CB. CORNELLÀ A | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ PREFERENT | NAU PARC CLOT CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170 |
|
27/04/2024
|
12:00
|
MINECAL - C.E. XAMBA | CB. CORNELLÀ A | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ PREFERENT | PAVELLO NOU LA GAMBA AV. CATALUNYA S/N |
|
04/05/2024
|
09:00
|
TALENOM BOET MATARÓ 2010 | CB. CORNELLÀ A | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ PREFERENT | POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN SANT CUGAT, 146 |
|
11/05/2024
|
12:15
|
MANRESA CBF U14 | CB. CORNELLÀ A | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ PREFERENT | COMPLEX VELL CONGOST CTRA. MANRESA-ST. JOAN VILATORRADA S/N |
|
18/05/2024
|
09:30
|
CB. CORNELLÀ A | MANRESA CBF U14 | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ PREFERENT | PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO MARQUES DE CORNELLA, S/N |
|
25/05/2024
|
10:45
|
MANRESA CBF U14 | CB. CORNELLÀ A | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ PREFERENT | COMPLEX VELL CONGOST CTRA. MANRESA-ST. JOAN VILATORRADA S/N |