Calendari Global Equip

AESE

logo del club
Sel·lecciona el mes:
Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
24/09/2023
19:00
CB MATADEPERA TARONJA AESE C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL MATADEPERA
ENRIC GENESCA CORTES S/N
30/09/2023
11:00
AESE BASQUET NOU BARRIS C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
08/10/2023
19:45
CE VILA OLÍMPICA AESE C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A CLOT DE LA MEL
ANDRADE, 40 (CANT. ESPRONCEDA)
21/10/2023
16:00
AESE FREDERIC MISTRAL C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
29/10/2023
19:45
CB LA MERCÈ AESE C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A INSTAL.ESP.MPALS. MARTORELL
GERMANS MARTI, 14
04/11/2023
16:00
AESE CNB VILANOVA AKO S21F C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
11/11/2023
11:00
AESE BC TECLA SALA C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
18/11/2023
18:15
C.B. SANT ANDREU AESE C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A C.P. JOSEP PLA
JOSEP PLA, S/N
25/11/2023
16:00
AESE CB IPSI C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
13/01/2024
10:30
BOSCO HORTA AESE C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A COL·LEGI SALESIA S. JOAN BOSCO
PG. LA VALL D'HEBRON, 258-260
20/01/2024
16:00
AESE CORAS - SD ESPANYOL C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
21/01/2024
12:30
AESE JESUÏTES GRÀCIA KOSTKA C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
27/01/2024
16:00
AESE CB MATADEPERA TARONJA C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
04/02/2024
13:30
BASQUET NOU BARRIS AESE C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A POLIESPORTIU VALLDAURA
BALTASAR GRACIAN, 7
25/02/2024
19:45
FREDERIC MISTRAL AESE C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A COL·LEGI PADRE DAMIAN DE LOS SAGRADOS CORAZONES
AV. VALLVIDRERA, 10
02/03/2024
18:00
AESE CB LA MERCÈ C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
09/03/2024
18:00
CNB VILANOVA AKO S21F AESE C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A C.E.M. ISAAC GALVEZ
RONDA IBERICA, 66
17/03/2024
19:45
BC TECLA SALA AESE C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A NOU PAVELLO DEL CENTRE
DIGOINE-CANT.RIERA ESCORXADOR
06/04/2024
16:00
AESE C.B. SANT ANDREU C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
14/04/2024
17:00
CB IPSI AESE C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A POLIESPORTIU IPSI
PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA)
20/04/2024
09:00
JESUÏTES GRÀCIA KOSTKA AESE C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A ESCOLA SANT ESTANISLAU
ANTEQUERA 2-4
27/04/2024
16:00
AESE CE VILA OLÍMPICA C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
04/05/2024
16:00
AESE BOSCO HORTA C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
11/05/2024
16:30
CORAS - SD ESPANYOL AESE C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A SAGRAT COR - SORT.9 RDA.DALT
RAMON MIQUEL I PLANAS, 38-40