Calendari Global Equip

AESE 1

logo del club
Sel·lecciona el mes:
Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
07/10/2023
09:00
AEC COLLBLANC AESE 1 C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ PAV. MUNICIPAL FUM D'ESTAMPA
ROSICH, 12
21/10/2023
11:00
AESE 1 LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER BLAU C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
29/10/2023
09:30
C.E.LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - B AESE 1 C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ C.E. LAIETA
PINTOR RIBALTA, 2-8
05/11/2023
11:00
AESE 1 GEFF CBSAPS-SDE C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
19/11/2023
11:00
AESE 1 AEC COLLBLANC C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
25/11/2023
10:45
LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER BLAU AESE 1 C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ COL.LEGI SANT JOSEP OBRER
AV. TOMAS GIMENEZ, S/N
03/12/2023
11:00
AESE 1 C.E.LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - B C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
16/12/2023
17:45
GEFF CBSAPS-SDE AESE 1 C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ PISTA POL. 3 XEMENEIES
C/ VILA I VILA, 44
21/01/2024
10:45
CNB VILANOVA AKO CM1 AESE 1 C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ C.E.M. ISAAC GALVEZ
RONDA IBERICA, 66
28/01/2024
11:00
AESE 1 CB SANT JUST 09 C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
03/02/2024
20:45
GEFF CBSAPS-SDE AESE 1 C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ PISTA POL. 3 XEMENEIES
C/ VILA I VILA, 44
18/02/2024
11:00
AESE 1 BBA CASTELLDEFELS 2008M C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
25/02/2024
10:45
C.B. BEGUES AESE 1 C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ PAVELLO JAUME VIÑAS PI
DELS ESPORTS, S/N
03/03/2024
11:00
C.B. VILADECANS VERD AESE 1 C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ PODIUM VILADECANSESPORTS JOAN MASGRAU
c/ POMPEU FABRA, 5
10/03/2024
11:00
AESE 1 JAC SANTS BARCELONA U16 2 C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
17/03/2024
11:00
AESE 1 CNB VILANOVA AKO CM1 C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
06/04/2024
09:00
CB SANT JUST 09 AESE 1 C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA
PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27
14/04/2024
11:00
AESE 1 GEFF CBSAPS-SDE C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
21/04/2024
09:00
BBA CASTELLDEFELS 2008M AESE 1 C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER
RAMBLA BLAS INFANTE, 23
28/04/2024
11:00
AESE 1 C.B. BEGUES C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
05/05/2024
11:00
AESE 1 C.B. VILADECANS VERD C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
12/05/2024
12:00
JAC SANTS BARCELONA U16 2 AESE 1 C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL
PARC ESPANYA INDUSTRIAL