Calendari Global Equip

AESE A

logo del club
Sel·lecciona el mes:
Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
23/09/2023
16:00
CB MATADEPERA TARONJA AESE A C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL MATADEPERA
ENRIC GENESCA CORTES S/N
01/10/2023
12:30
AESE A CLUB NATACIO TERRASSA A C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
08/10/2023
16:00
BARPE BUILDING - BBA CASTELLDEFELS 2006F AESE A C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER
RAMBLA BLAS INFANTE, 23
22/10/2023
11:00
AESE A CB SANT JOSEP A C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
29/10/2023
16:00
BASQUET SANT PERE FEMENI AESE A C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL SANT PERE TERRASSA
MAJOR DE SANT PERE, 63
12/11/2023
11:00
AESE A JOVENTUT BADALONA 1 C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
19/11/2023
19:30
U. B. LLEFIÀ - PERE GARCIA ASSEGURANCES AESE A C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119
26/11/2023
12:30
AESE A UE SANT CUGAT NEGRE C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
03/12/2023
09:30
CBF CERDANYOLA U18 INTER AESE A C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
17/12/2023
19:30
C.E SANT NICOLAU 1 AESE A C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL MÀGIC LAU
JARDI, 72-74
14/01/2024
16:00
A.E. MINGUELLA A - DRIVIM AESE A C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
21/01/2024
11:00
AESE A SANT GERVASI 1 C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
28/01/2024
13:30
AESE A CB MATADEPERA TARONJA C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL NOU PAVELLO DEL CENTRE
DIGOINE-CANT.RIERA ESCORXADOR
03/02/2024
19:15
CLUB NATACIO TERRASSA A AESE A C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL C.N. TERRASSA - PAVELLÓ DE BÀSQUET
AV. DE L'ABAT MARCET, 200
18/02/2024
12:30
AESE A BARPE BUILDING - BBA CASTELLDEFELS 2006F C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
25/02/2024
17:45
CB SANT JOSEP A AESE A C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL PAVELLO POLIESPORTIU BUFALA
CAMPOAMOR, 43
03/03/2024
12:30
AESE A BASQUET SANT PERE FEMENI C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
17/03/2024
17:45
JOVENTUT BADALONA 1 AESE A C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT
07/04/2024
12:30
AESE A U. B. LLEFIÀ - PERE GARCIA ASSEGURANCES C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
13/04/2024
16:00
UE SANT CUGAT NEGRE AESE A C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
21/04/2024
12:30
AESE A CBF CERDANYOLA U18 INTER C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
28/04/2024
12:30
AESE A C.E SANT NICOLAU 1 C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
05/05/2024
12:30
AESE A A.E. MINGUELLA A - DRIVIM C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
11/05/2024
16:00
SANT GERVASI 1 AESE A C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL ESCOLA SANT GERVASI
SABADELL, 41