Calendari Global Equip

AESE 1

logo del club
Sel·lecciona el mes:
Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
01/10/2023
11:00
AESE 1 BC TECLA SALA C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
07/10/2023
12:45
C.B. PRAT - MONTIBELLO AESE 1 C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS
AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9
21/10/2023
12:30
CB VILADECANS VERMELL AESE 1 C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ PODIUM VILADECANSESPORTS JOAN MASGRAU
c/ POMPEU FABRA, 5
29/10/2023
12:30
AESE 1 BC SANT JOAN DESPI C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
12/11/2023
13:30
BC TECLA SALA AESE 1 C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ NOU PAVELLO DEL CENTRE
DIGOINE-CANT.RIERA ESCORXADOR
18/11/2023
19:30
AESE 1 C.B. PRAT - MONTIBELLO C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
26/11/2023
11:00
AESE 1 CB VILADECANS VERMELL C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
03/12/2023
12:00
BC SANT JOAN DESPI AESE 1 C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ POLIESPORTIU FRANCESC CALVET
AV. BARCELONA, 45
20/01/2024
13:00
AESE 1 CE VILA OLÍMPICA C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
28/01/2024
09:30
CÀMPING BIANYA ROSER NEGRE AESE 1 C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC
MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1
04/02/2024
12:30
AESE 1 BC TECLA SALA C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
17/02/2024
10:30
CE LA MARINA AESE 1 C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ POLIESPORTIU LA MARINA
c/ DEL COURE, S/N
25/02/2024
11:00
AESE 1 C.E.THAU C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
16/03/2024
10:30
CE VILA OLÍMPICA AESE 1 C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ CLOT DE LA MEL
ANDRADE, 40 (CANT. ESPRONCEDA)
07/04/2024
11:00
AESE 1 CÀMPING BIANYA ROSER NEGRE C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
13/04/2024
13:00
AESE 1 AE LES CORTS-UBAE B C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
14/04/2024
13:30
BC TECLA SALA AESE 1 C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ NOU PAVELLO DEL CENTRE
DIGOINE-CANT.RIERA ESCORXADOR
21/04/2024
11:00
AESE 1 CE LA MARINA C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
27/04/2024
12:00
C.E.THAU AESE 1 C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ INSTAL. ESPORT. ESCOLA THAU
EDUARD TOLDRA, 7-11
04/05/2024
17:45
AE LES CORTS-UBAE B AESE 1 C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ A.E. LES CORTS
TRAV.DE LES CORTS 252-254