Calendari Global Equip

AESE

logo del club
Sel·lecciona el mes:
Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
23/09/2023
13:00
AESE CB CASTELLBISBAL C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
01/10/2023
12:30
C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT B AESE C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS
AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9
08/10/2023
12:30
AESE C.E.B. PALLEJÀ - AEGAS C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
21/10/2023
19:45
CB GAVÀ 1 AESE C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A PAVELLO CAN TINTORE
RAMBLA POMPEU FABRA, 144
28/10/2023
13:00
AESE CB. CORNELLÀ BLAU C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
04/11/2023
19:00
CONTENIDORS PENEDÈS SE CASAL VILAFRANCA A AESE C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A PAVELLO JOAN MARQUES
PASSATGE ALCOVER, 3
11/11/2023
13:00
AESE BÀSQUET SITGES A C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
19/11/2023
17:45
MVP CERVELLÓ AESE C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A ZONA ESPORTIVA CERVELLO
AV. CATALUNYA, 19
25/11/2023
13:00
AESE BÀSQUET LLOR C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
03/12/2023
09:00
BLOWAIR C.B. L'HOSPITALET AESE C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A NOU PAVELLO DEL CENTRE
DIGOINE-CANT.RIERA ESCORXADOR
17/12/2023
17:45
BÀSQUET SANT SADURNÍ AESE C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A PAV. MUNICIPAL SANT SADURNI
PASSEIG CAN FERRER, S/N
14/01/2024
11:00
AESE CB VALLS VULCO-MASDEU C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
21/01/2024
12:30
CNB VILANOVA AKO JM2 AESE C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A C.E.M. ISAAC GALVEZ
RONDA IBERICA, 66
28/01/2024
09:00
CB CASTELLBISBAL AESE C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL L'ILLA
AGRICULTURA, S/N
03/02/2024
13:00
AESE C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT B C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
17/02/2024
12:00
C.E.B. PALLEJÀ - AEGAS AESE C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A PAV. MUNICIPAL PALLEJA
AV. ONZE DE SETEMBRE 1714, 1
24/02/2024
13:00
AESE CB GAVÀ 1 C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
03/03/2024
10:45
CB. CORNELLÀ BLAU AESE C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT
AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL
09/03/2024
13:00
AESE CONTENIDORS PENEDÈS SE CASAL VILAFRANCA A C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
16/03/2024
12:00
BÀSQUET SITGES A AESE C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A PAVELLO POLIESPORTIU PINS VENS
AV. JOSEP TARRADELLAS I JOAN
06/04/2024
13:00
AESE MVP CERVELLÓ C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
13/04/2024
15:45
BÀSQUET LLOR AESE C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A E.E. LLOR
LLUIS COMPANYS, 50
20/04/2024
16:00
AESE BLOWAIR C.B. L'HOSPITALET C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
27/04/2024
13:00
AESE BÀSQUET SANT SADURNÍ C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
05/05/2024
18:00
CB VALLS VULCO-MASDEU AESE C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
11/05/2024
13:00
AESE CNB VILANOVA AKO JM2 C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17