Calendari Global Equip

AESE B

logo del club
Sel·lecciona el mes:
Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
23/09/2023
19:45
AESE B VILÀBASQUET VILADECANS A C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
30/09/2023
17:45
C.B. CORBERA NEGRE AESE B C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA INSTAL. ESPORTIVES CORBERA
AV. JOSEP TARRADELLAS S/N
07/10/2023
19:45
AESE B B.F. CORNELLÀ A C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
21/10/2023
17:45
C.B. VILADECANS A AESE B C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA PODIUM VILADECANSESPORTS JOAN MASGRAU
c/ POMPEU FABRA, 5
28/10/2023
17:30
AESE B CE GELIDA C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
04/11/2023
17:45
CB ABRERA AESE B C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA PAVELLO D'ESPORTS D'ABRERA
PG. DE L'ESGLESIA, 20-22
11/11/2023
19:45
AESE B CB CASTELLBISBAL B C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
19/11/2023
16:00
ASME A AESE B C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA COMPLEX ESPORTIU LA VERNEDA
BINEFAR, 10-14
26/11/2023
19:30
BQ MANYANET MOLINS AESE B C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA POLIESPORTIU LA SINIA
PASSEIG DEL TERRAPLE 94
02/12/2023
19:00
AESE B CONTENIDORS PENEDÈS SE CASAL VILAFRANCA C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
17/12/2023
12:30
BÀSQUET PRATENC 1 - LISANT AESE B C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA C.E.M. JULIO MENDEZ
AV.REMOLAR-CANT.RIU LLOBREGAT
13/01/2024
19:45
AESE B C.E.B. SANT JORDI ROSA C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
20/01/2024
16:00
INDUSTRIAL BOROBIL - CB IGUALADA SMB AESE B C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
28/01/2024
18:30
VILÀBASQUET VILADECANS A AESE B C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA ATRIUM VILADECANS
AV. JOSEP TARRADELLAS 17
03/02/2024
19:45
AESE B C.B. CORBERA NEGRE C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
18/02/2024
19:30
B.F. CORNELLÀ A AESE B C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA PAVELLO CAN CARBONELL
MARIANO BENLLIURE, S/N
24/02/2024
19:45
AESE B C.B. VILADECANS A C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
02/03/2024
19:30
CE GELIDA AESE B C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA PAVELLO MUNICIPAL GELIDA
MONTCAU, S/N
09/03/2024
19:45
AESE B CB ABRERA C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
17/03/2024
16:00
CB CASTELLBISBAL B AESE B C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA PAVELLO MUNICIPAL L'ILLA
AGRICULTURA, S/N
06/04/2024
19:45
AESE B ASME A C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
13/04/2024
19:45
AESE B BQ MANYANET MOLINS C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
20/04/2024
18:00
CONTENIDORS PENEDÈS SE CASAL VILAFRANCA AESE B C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA PAVELLO JOAN MARQUES
PASSATGE ALCOVER, 3
27/04/2024
19:45
AESE B BÀSQUET PRATENC 1 - LISANT C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
05/05/2024
16:15
C.E.B. SANT JORDI ROSA AESE B C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA PAV. C.E.B. SANT JORDI
CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT)
11/05/2024
19:45
AESE B INDUSTRIAL BOROBIL - CB IGUALADA SMB C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17