Calendari Global Equip

AESE A

logo del club
Sel·lecciona el mes:
Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
23/09/2023
18:00
AESE A TENEA*TALENT - CB ESPARREGUERA C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
01/10/2023
17:45
VODAFONE - CB SANT JUST AESE A C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA
PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27
07/10/2023
18:00
AESE A SOMMCASA CENTRE CATÒLIC L'H A C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
22/10/2023
17:45
C.E.B. PALLEJÀ METALCRIBA AESE A C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA PAV. MUNICIPAL PALLEJA
AV. ONZE DE SETEMBRE 1714, 1
29/10/2023
11:00
AESE A ELS MONJOS BC A C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
04/11/2023
17:45
BASQUET SITGES - LA GUIXETA AESE A C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA PAVELLO POLIESPORTIU PINS VENS
AV. JOSEP TARRADELLAS I JOAN
11/11/2023
18:00
AESE A CB VALLS BNA C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
19/11/2023
18:00
CB.SALOU AESE A C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA SALOU - PAVELLÓ MUNICIPAL CENTRAL
CARRER MILA S/N
26/11/2023
19:30
BASQUET MOLINS AESE A C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA PAVELLO MUNICIPAL MOLINS REI
SANT ANTONI Mª CLARET, S/N
03/12/2023
16:30
AESE A ÉNERGIE FITNESS BÀSQUET RIBES C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA POLIESPORTIU GORNAL - COMPLEX MUNICIPAL EUROPA-GORNAL
CAN TRIES, 20-28
16/12/2023
17:45
REUS PLOMS SALLE AESE A C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA REUS - PAVELLO JOAN SIROLLA
AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5
13/01/2024
18:00
AESE A CB MORELL A C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
20/01/2024
18:00
BASKET ALMEDA AESE A C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
27/01/2024
16:00
TENEA*TALENT - CB ESPARREGUERA AESE A C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA PAVELLO RAMON MARTI
HOSPITAL, 37
03/02/2024
18:00
AESE A VODAFONE - CB SANT JUST C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
18/02/2024
17:45
SOMMCASA CENTRE CATÒLIC L'H A AESE A C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA NOU PAVELLO DEL CENTRE
DIGOINE-CANT.RIERA ESCORXADOR
24/02/2024
18:00
AESE A C.E.B. PALLEJÀ METALCRIBA C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
02/03/2024
19:30
ELS MONJOS BC A AESE A C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA PAVELLO D'ESPORTS MONJOS
AV. CAL RUBIO, S/N
09/03/2024
18:00
AESE A BASQUET SITGES - LA GUIXETA C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
16/03/2024
16:00
CB VALLS BNA AESE A C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
06/04/2024
18:00
AESE A CB.SALOU C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
13/04/2024
18:00
AESE A BASQUET MOLINS C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
20/04/2024
17:45
ÉNERGIE FITNESS BÀSQUET RIBES AESE A C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA PAVELLO MUNICIPAL S.PERE RIBES
CRISTOFOL MESTRES S/N
27/04/2024
18:00
AESE A REUS PLOMS SALLE C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
05/05/2024
18:45
CB MORELL A AESE A C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA EL MORELL - PAVELLÓ MUNICIPAL
PAISOS CATALANS 6
11/05/2024
18:00
AESE A BASKET ALMEDA C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17