Calendari Global Equip

AESE

logo del club
Sel·lecciona el mes:
Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
16/09/2023
13:00
AESE C.E.B SANT JORDI BLAU C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
24/09/2023
19:30
UE SANT CUGAT NEGRE AESE C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT INSTITUT LEONARDO DA VINCI
C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20
30/09/2023
13:00
AESE U.E. HORTA C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
08/10/2023
09:00
BÀSQUET PRATENC - LISANT AESE C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT C.E.M. JULIO MENDEZ
AV.REMOLAR-CANT.RIU LLOBREGAT
21/10/2023
13:00
AESE CB SANTPEDOR C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
29/10/2023
15:45
U.E. GAUDI-FORUS SARDENYA A AESE C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT FORUS SARDENYA
SARDENYA, 549-553
04/11/2023
13:00
AESE ESCOLAPIS SARRIA C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
11/11/2023
16:00
CB CERDANYOLA AL DIA A AESE C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
18/11/2023
13:00
AESE CB CERVERA MOBEL LINEA C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
25/11/2023
16:00
VEDRUNA GRÀCIA NEGRE AESE C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
02/12/2023
13:00
AESE ROSTISSERIA MONIJOS - BBA CASTELLDEFELS SUB21M C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
17/12/2023
13:30
CB MATADEPERA TARONJA AESE C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL MATADEPERA
ENRIC GENESCA CORTES S/N
13/01/2024
13:00
AESE CLUB NATACIÓ SABADELL C C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
21/01/2024
16:00
B.F. CORNELLÀ AESE C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT PAVELLO CAN CARBONELL
MARIANO BENLLIURE, S/N
27/01/2024
13:00
AESE JOVENTUT LES CORTS C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
04/02/2024
16:15
C.E.B SANT JORDI BLAU AESE C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT PAV. C.E.B. SANT JORDI
CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT)
17/02/2024
13:00
AESE UE SANT CUGAT NEGRE C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
25/02/2024
12:15
U.E. HORTA AESE C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT U.E. HORTA
FELIU I CODINA 27
02/03/2024
13:00
AESE BÀSQUET PRATENC - LISANT C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
10/03/2024
13:30
CB SANTPEDOR AESE C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT PAV. MPAL. DE SANTPEDOR RAFA MARTINEZ
CTRA NAVARCLES, S/N
16/03/2024
13:00
AESE U.E. GAUDI-FORUS SARDENYA A C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
23/03/2024
18:00
ESCOLAPIS SARRIA AESE C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT COL.LEGI ESCOLAPIS SARRIA
IMMACULADA, 25-35
06/04/2024
13:00
AESE CB CERDANYOLA AL DIA A C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
14/04/2024
16:00
CB CERVERA MOBEL LINEA AESE C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT PAVELLO FRANCESC DOMENECH PUIG DE CERVERA
CARRETERA DE GUISSONA, S/N
20/04/2024
13:00
AESE VEDRUNA GRÀCIA NEGRE C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
28/04/2024
16:00
ROSTISSERIA MONIJOS - BBA CASTELLDEFELS SUB21M AESE C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER
RAMBLA BLAS INFANTE, 23
04/05/2024
13:00
AESE CB MATADEPERA TARONJA C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
12/05/2024
12:30
CLUB NATACIÓ SABADELL C AESE C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT CN SABADELL-PAVELLO 2 (abans Les Naus)
MONTCADA, 21
18/05/2024
13:00
AESE B.F. CORNELLÀ C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
26/05/2024
16:00
JOVENTUT LES CORTS AESE C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT CARPA PARC DE LA BEDERRIDA
C7 MARTI FRANQUES 15