Calendari Global Equip

A.E.S.E. B

logo del club
Sel·lecciona el mes:
Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
25/09/2022
12:30
LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER A A.E.S.E. B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. COMPLEX ESP. L'HOSPITALET NORD
MANUEL AZAÑA, S/N
01/10/2022
19:30
A.E.S.E. B U.E. CLARET B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
09/10/2022
19:30
BÀSQUET MANYANET MOLINS A.E.S.E. B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU LA SINIA
PASSEIG DEL TERRAPLE 94
15/10/2022
19:30
A.E.S.E. B CB GAVÀ 1 C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
23/10/2022
19:45
VIROLAI A A.E.S.E. B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO VIROLAI
PORTELL 9
05/11/2022
19:30
A.E.S.E. B LIMA-HORTA BARCELONA C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
13/11/2022
17:30
BASQUET CANYELLES A A.E.S.E. B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. ESCOLA D'ART I DISSENY DEIA
IGNASI AGUSTI, 4
19/11/2022
19:30
A.E.S.E. B CB. CORNELLÀ B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
03/12/2022
17:45
C.B.SANT ANDREU A.E.S.E. B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. C.P. JOSEP PLA
JOSEP PLA, S/N
17/12/2022
19:30
A.E.S.E. B VODAFONE - CB SANT JUST C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
15/01/2023
12:30
CÀMPING BIANYA ROSER B A.E.S.E. B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD
NAPOLS, 42
21/01/2023
19:30
A.E.S.E. B BC SANT JOAN DESPÍ 'A' C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
28/01/2023
19:30
A.E.S.E. B LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER A C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
05/02/2023
12:30
U.E. CLARET B A.E.S.E. B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO ESPORTIU CLARET
NAPOLS 348
11/02/2023
19:30
A.E.S.E. B BÀSQUET MANYANET MOLINS C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
26/02/2023
16:15
CB GAVÀ 1 A.E.S.E. B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO CAN TINTORE
RAMBLA POMPEU FABRA, 144
04/03/2023
19:30
A.E.S.E. B VIROLAI A C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
12/03/2023
19:30
LIMA-HORTA BARCELONA A.E.S.E. B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU SA.FA. HORTA
TORRENT DEL CARMEL, 1
18/03/2023
19:30
A.E.S.E. B BASQUET CANYELLES A C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
26/03/2023
19:30
CB. CORNELLÀ B A.E.S.E. B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT
AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL
22/04/2023
19:30
A.E.S.E. B C.B.SANT ANDREU C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
07/05/2023
19:15
VODAFONE - CB SANT JUST A.E.S.E. B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA
PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27
13/05/2023
19:30
A.E.S.E. B CÀMPING BIANYA ROSER B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
20/05/2023
17:45
BC SANT JOAN DESPÍ 'A' A.E.S.E. B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU FRANCESC CALVET
AV. BARCELONA, 45