Calendari Global Equip

EPSA A

Sel·lecciona el mes:
Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
29/09/2019
18:00
BASQUET CANYELLES DE NOU BARRIS EPSA A C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. CEM LLARS MUNDET
C/ D'OLYMPE DE GOUGES, S/N
05/10/2019
17:45
EPSA A C.B. COLL C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. C.E.M. RAVAL - CAN RICART
SANT OLEGUER. 10
13/10/2019
12:00
UE SANT ANDREU A EPSA A C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. CEM TRINITAT VELLA
VIA BARCINO, 88
19/10/2019
17:45
EPSA A VEDRUNA GRÀCIA B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. C.E.M. RAVAL - CAN RICART
SANT OLEGUER. 10
27/10/2019
12:00
CB LA SALLE HORTA “A” EPSA A C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. LA SALLE HORTA
HEDILLA, 66
30/10/2019
20:00
EPSA A C.B. MANYANET LES CORTS C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. C.E.M. RAVAL - CAN RICART
SANT OLEGUER. 10
10/11/2019
19:00
ORLANDAI EPSA A C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. ESCOLA CEIP ORLANDAI
AV. J.FOIX / DOMINGUEZ MIRALL
16/11/2019
17:45
EPSA A CBSAPS A C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. C.E.M. RAVAL - CAN RICART
SANT OLEGUER. 10
24/11/2019
19:30
C.B. CIC A EPSA A C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. JESUS MARIA SANT GERVASI
C/ JESUS I MARIA, 1-25
30/11/2019
17:45
EPSA A UB SANT ADRIA C C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. C.E.M. RAVAL - CAN RICART
SANT OLEGUER. 10
14/12/2019
16:00
ESCOLAPIS SARRIA B EPSA A C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. COL.LEGI ESCOLAPIS SARRIA
IMMACULADA, 25-35
21/12/2019
17:45
EPSA A F.C. MARTINENC BÀSQUET C C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. C.E.M. RAVAL - CAN RICART
SANT OLEGUER. 10
12/01/2020
18:45
A.E. STUCOM TECNOKEY - A EPSA A C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. C.E. MONTSENY
PALLARS, 410
18/01/2020
17:45
EPSA A BASQUET CANYELLES DE NOU BARRIS C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. C.E.M. RAVAL - CAN RICART
SANT OLEGUER. 10
26/01/2020
19:45
C.B. COLL EPSA A C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PISTA CREUETA DEL COLL
CASTELLTERÇOL, S/N
01/02/2020
17:45
EPSA A UE SANT ANDREU A C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. C.E.M. RAVAL - CAN RICART
SANT OLEGUER. 10
09/02/2020
16:00
VEDRUNA GRÀCIA B EPSA A C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
22/02/2020
17:45
EPSA A CB LA SALLE HORTA “A” C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. C.E.M. RAVAL - CAN RICART
SANT OLEGUER. 10
29/02/2020
19:15
C.B. MANYANET LES CORTS EPSA A C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. COL·LEGI PARE MANYANET
PRAT D'EN RULL, 6
07/03/2020
17:45
EPSA A ORLANDAI C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. C.E.M. RAVAL - CAN RICART
SANT OLEGUER. 10
14/03/2020
19:30
CBSAPS A EPSA A C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PISTA POL. 3 XEMENEIES
C/ VILA I VILA, 44
21/03/2020
17:45
EPSA A C.B. CIC A C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. C.E.M. RAVAL - CAN RICART
SANT OLEGUER. 10
28/03/2020
18:00
UB SANT ADRIA C EPSA A C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL SANT ADRIA
RICART, S/N
18/04/2020
17:45
EPSA A ESCOLAPIS SARRIA B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. C.E.M. RAVAL - CAN RICART
SANT OLEGUER. 10
25/04/2020
19:30
F.C. MARTINENC BÀSQUET C EPSA A C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO
TELEGRAFOS, 31-45
09/05/2020
17:45
EPSA A A.E. STUCOM TECNOKEY - A C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. C.E.M. RAVAL - CAN RICART
SANT OLEGUER. 10
Aquesta web utilitza cookies pròpies i de tercers, amb finalitats tècniques, analítiques i de publicitat per oferir-te una millor experìencia i servei. Si segueixes navegant, estaràs acceptant l’ús que fem de les cookies. Pots canviar la configuració de les cookies en qualsevol moment. Més informació
D’ACORD