Calendari Global Equip

EPSA A

Sel·lecciona el mes:
Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
29/09/2018
19:00
U.E. CLARET B EPSA A C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. COL·LEGI CLARET
SICILIA, 333
06/10/2018
17:45
EPSA A BÀSQUET NOU BARRIS A C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. C.E.M. RAVAL - CAN RICART
SANT OLEGUER. 10
14/10/2018
12:30
A.E. STUCOM A - TECNOKEY EPSA A C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. C.E. MONTSENY
PALLARS, 410
20/10/2018
17:45
EPSA A BÀSQUET SAFA CLAROR B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. C.E.M. RAVAL - CAN RICART
SANT OLEGUER. 10
27/10/2018
17:45
EPSA A CLUB BASQUET PEDAGOGIUM A C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. C.E.M. RAVAL - CAN RICART
SANT OLEGUER. 10
03/11/2018
17:45
U. B. LLEFIÀ A EPSA A C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119
10/11/2018
17:45
EPSA A S.E. SANT JOAN DE MATA C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. C.E.M. RAVAL - CAN RICART
SANT OLEGUER. 10
18/11/2018
18:30
CB IPSI C EPSA A C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU IPSI
PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA)
24/11/2018
17:45
EPSA A CAMPING BIANYA ROSER C C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. C.E.M. RAVAL - CAN RICART
SANT OLEGUER. 10
02/12/2018
18:00
UB MIR A EPSA A C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MIQUEL POBLET
CAMI DE LA FONT FREDA, S/N
15/12/2018
17:45
EPSA A A. BÀSQUET BUFALÀ C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. C.E.M. RAVAL - CAN RICART
SANT OLEGUER. 10
12/01/2019
18:00
C.E. LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - B EPSA A C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. C.E. LAIETA
PINTOR RIBALTA, 2-8
19/01/2019
17:45
EPSA A SESE B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. C.E.M. RAVAL - CAN RICART
SANT OLEGUER. 10
02/02/2019
17:45
EPSA A U.E. CLARET B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. C.E.M. RAVAL - CAN RICART
SANT OLEGUER. 10
10/02/2019
17:30
BÀSQUET NOU BARRIS A EPSA A C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU VALLDAURA
BALTASAR GRACIAN, S/N
16/02/2019
17:45
EPSA A A.E. STUCOM A - TECNOKEY C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. C.E.M. RAVAL - CAN RICART
SANT OLEGUER. 10
24/02/2019
12:30
BÀSQUET SAFA CLAROR B EPSA A C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. ESPORTIU CLAROR
SARDENYA, 333
02/03/2019
18:15
CLUB BASQUET PEDAGOGIUM A EPSA A C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 8
09/03/2019
17:45
EPSA A U. B. LLEFIÀ A C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. C.E.M. RAVAL - CAN RICART
SANT OLEGUER. 10
17/03/2019
19:30
S.E. SANT JOAN DE MATA EPSA A C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRES I BAGES
PASSEIG TORRES I BAGES, 170-172
23/03/2019
17:45
EPSA A CB IPSI C C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. C.E.M. RAVAL - CAN RICART
SANT OLEGUER. 10
31/03/2019
12:30
CAMPING BIANYA ROSER C EPSA A C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD
NAPOLS, 42
06/04/2019
17:45
EPSA A UB MIR A C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. C.E.M. RAVAL - CAN RICART
SANT OLEGUER. 10
27/04/2019
19:15
A. BÀSQUET BUFALÀ EPSA A C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO POLIESPORTIU BUFALA
CAMPOAMOR, 43
04/05/2019
17:45
EPSA A C.E. LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. C.E.M. RAVAL - CAN RICART
SANT OLEGUER. 10
12/05/2019
19:30
SESE B EPSA A C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
Aquesta web utilitza cookies pròpies i de tercers, amb finalitats tècniques, analítiques i de publicitat per oferir-te una millor experìencia i servei. Si segueixes navegant, estaràs acceptant l’ús que fem de les cookies. Pots canviar la configuració de les cookies en qualsevol moment. Més informació
D’ACORD