Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
23/09/2023
|
10:00
|
SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET | ABADEN UE MATARÓ - IBM | C. C. U13 - INFANTIL MASCULÍ 1R ANY | PAV.MUN.DE LA BISBAL D'EMPORDA AVGDA MAS CLARA S/N |
|
30/09/2023
|
12:00
|
CLUB BÀSQUET ARGENTONA NEGRE | ABADEN UE MATARÓ - IBM | C. C. U13 - INFANTIL MASCULÍ 1R ANY | PAVELLO D'ESPORTS D'ARGENTONA CTRA. VILASSAR, S/N |
|
08/10/2023
|
12:30
|
ABADEN UE MATARÓ - IBM | CB GRANOLLERS 3 | C. C. U13 - INFANTIL MASCULÍ 1R ANY | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
29/10/2023
|
10:45
|
ABADEN UE MATARÓ - IBM | SABADELL BQ VALLÈS U13M | C. C. U13 - INFANTIL MASCULÍ 1R ANY | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
05/11/2023
|
12:30
|
LA SALLE MANRESA 1 | ABADEN UE MATARÓ - IBM | C. C. U13 - INFANTIL MASCULÍ 1R ANY | COL.LEGI LA SALLE MANRESA LA PAU, S/N |
|
11/11/2023
|
09:00
|
UE SANT CUGAT 2011 | ABADEN UE MATARÓ - IBM | C. C. U13 - INFANTIL MASCULÍ 1R ANY | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
19/11/2023
|
16:00
|
ABADEN UE MATARÓ - IBM | U13 C.E SANT NICOLAU | C. C. U13 - INFANTIL MASCULÍ 1R ANY | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
25/11/2023
|
12:45
|
UNIO ESPORTIVA BARBERA | ABADEN UE MATARÓ - IBM | C. C. U13 - INFANTIL MASCULÍ 1R ANY | POLIESPORTIU CAN SERRA PASSEIG DR. MORAGAS, 112 |
|
03/12/2023
|
10:45
|
ABADEN UE MATARÓ - IBM | CB SANT JOSEP B | C. C. U13 - INFANTIL MASCULÍ 1R ANY | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
16/12/2023
|
12:00
|
UE.MONTGAT | ABADEN UE MATARÓ - IBM | C. C. U13 - INFANTIL MASCULÍ 1R ANY | POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ AV. DE LA UNIO, S/N |
|
13/01/2024
|
10:45
|
ABADEN UE MATARÓ - IBM | BÀSQUET GIRONA U13 | C. C. U13 - INFANTIL MASCULÍ 1R ANY | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
20/01/2024
|
19:45
|
BÀSQUET MANRESA B | ABADEN UE MATARÓ - IBM | C. C. U13 - INFANTIL MASCULÍ 1R ANY | COMPLEX VELL CONGOST CTRA. MANRESA-ST. JOAN VILATORRADA S/N |
|
28/01/2024
|
10:45
|
ABADEN UE MATARÓ - IBM | SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET | C. C. U13 - INFANTIL MASCULÍ 1R ANY | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
04/02/2024
|
09:00
|
ABADEN UE MATARÓ - IBM | CLUB BÀSQUET ARGENTONA NEGRE | C. C. U13 - INFANTIL MASCULÍ 1R ANY | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
17/02/2024
|
10:30
|
CB GRANOLLERS 3 | ABADEN UE MATARÓ - IBM | C. C. U13 - INFANTIL MASCULÍ 1R ANY | PAVELLO C.B. GRANOLLERS GIRONA, 222 |
|
09/03/2024
|
10:45
|
ABADEN UE MATARÓ - IBM | LA SALLE MANRESA 1 | C. C. U13 - INFANTIL MASCULÍ 1R ANY | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
10/03/2024
|
15:45
|
SABADELL BQ VALLÈS U13M | ABADEN UE MATARÓ - IBM | C. C. U13 - INFANTIL MASCULÍ 1R ANY | PAVELLO SABADELL SUD PARDO BAZAN, 17 |
|
16/03/2024
|
09:00
|
ABADEN UE MATARÓ - IBM | UE SANT CUGAT 2011 | C. C. U13 - INFANTIL MASCULÍ 1R ANY | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
07/04/2024
|
09:00
|
U13 C.E SANT NICOLAU | ABADEN UE MATARÓ - IBM | C. C. U13 - INFANTIL MASCULÍ 1R ANY | MÀGIC LAU JARDI, 72-74 |
|
13/04/2024
|
08:45
|
ABADEN UE MATARÓ - IBM | UNIO ESPORTIVA BARBERA | C. C. U13 - INFANTIL MASCULÍ 1R ANY | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
21/04/2024
|
09:00
|
CB SANT JOSEP B | ABADEN UE MATARÓ - IBM | C. C. U13 - INFANTIL MASCULÍ 1R ANY | POLIESP. MUNICIPAL DEL BESOS AV. ST. RAMON DE PENYAFORT S/N |
|
27/04/2024
|
09:00
|
ABADEN UE MATARÓ - IBM | UE.MONTGAT | C. C. U13 - INFANTIL MASCULÍ 1R ANY | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
08/05/2024
|
19:15
|
BÀSQUET GIRONA U13 | ABADEN UE MATARÓ - IBM | C. C. U13 - INFANTIL MASCULÍ 1R ANY | PAVELLO MUNICIPAL VILA-ROJA AURORA BERTRANA 35 |
|
11/05/2024
|
12:30
|
ABADEN UE MATARÓ - IBM | BÀSQUET MANRESA B | C. C. U13 - INFANTIL MASCULÍ 1R ANY | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |