Calendari Global Equip

BÀSQUET SAMÀ VILANOVA-SMA

logo del club
Sel·lecciona el mes:
Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
29/09/2019
17:45
C.E.B. PALLEJÀ - TAXILINE BÀSQUET SAMÀ VILANOVA-SMA C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. PAV. MUNICIPAL PALLEJA
AV. ONZE DE SETEMBRE 1714, 1
05/10/2019
18:00
BÀSQUET SAMÀ VILANOVA-SMA C.B. ÀGUILES-PLASFOC C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. C.E.M. ISAAC GALVEZ
RONDA IBERICA, 66
12/10/2019
20:00
C.B. VILATORRADA BÀSQUET SAMÀ VILANOVA-SMA C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. PAV.MPAL. ST.JOAN VILATORRADA
CTRA. DE CALAF, S/N
26/10/2019
18:00
BÀSQUET SAMÀ VILANOVA-SMA CLUB NATACIO TERRASSA A C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. C.E.M. ISAAC GALVEZ
RONDA IBERICA, 66
03/11/2019
18:30
CLOTET SUZUKI SANT BOI A BÀSQUET SAMÀ VILANOVA-SMA C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. PAVELLO CAN MASALLERA
VIDUA VIVES, 14-16
09/11/2019
18:00
BÀSQUET SAMÀ VILANOVA-SMA BASQUET MOLINS C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. C.E.M. ISAAC GALVEZ
RONDA IBERICA, 66
16/11/2019
17:45
C.N. SABADELL BÀSQUET SAMÀ VILANOVA-SMA C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. CN SABADELL-PAVELLO 2 (abans Les Naus)
MONTCADA, 21
23/11/2019
18:00
BÀSQUET SAMÀ VILANOVA-SMA FERROLI BÀSQUET RIBES C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. C.E.M. ISAAC GALVEZ
RONDA IBERICA, 66
30/11/2019
16:00
BÀSQUET SAMÀ VILANOVA-SMA VAILLANT - ASFE SANT FRUITOS C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. C.E.M. ISAAC GALVEZ
RONDA IBERICA, 66
01/12/2019
17:45
NOU BÀSQUET OLESA A BÀSQUET SAMÀ VILANOVA-SMA C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
14/12/2019
18:00
BÀSQUET SAMÀ VILANOVA-SMA SANT QUIRZE BÀSQUET CLUB C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. C.E.M. ISAAC GALVEZ
RONDA IBERICA, 66
22/12/2019
13:00
KYRYA - C.E. SANT NICOLAU A BÀSQUET SAMÀ VILANOVA-SMA C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. C.E. SANT NICOLAU
JARDI, 72-74
11/01/2020
18:00
BÀSQUET SAMÀ VILANOVA-SMA LA SALLE MANRESA S.GOL C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. C.E.M. ISAAC GALVEZ
RONDA IBERICA, 66
18/01/2020
18:00
BÀSQUET SAMÀ VILANOVA-SMA C.E.B. PALLEJÀ - TAXILINE C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. C.E.M. ISAAC GALVEZ
RONDA IBERICA, 66
25/01/2020
18:00
C.B. ÀGUILES-PLASFOC BÀSQUET SAMÀ VILANOVA-SMA C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. STA. COLOMA QUERALT - PAVELLÓ MUNICIPAL
FRANCESC MACIA S/N
01/02/2020
18:00
BÀSQUET SAMÀ VILANOVA-SMA C.B. VILATORRADA C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. C.E.M. ISAAC GALVEZ
RONDA IBERICA, 66
08/02/2020
19:30
VAILLANT - ASFE SANT FRUITOS BÀSQUET SAMÀ VILANOVA-SMA C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES
CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N
23/02/2020
19:15
CLUB NATACIO TERRASSA A BÀSQUET SAMÀ VILANOVA-SMA C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. CENTRE D'ESPORTS BONAIRE
SABADELL, S/N (POLIESPORTIU)
29/02/2020
18:00
BÀSQUET SAMÀ VILANOVA-SMA CLOTET SUZUKI SANT BOI A C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. C.E.M. ISAAC GALVEZ
RONDA IBERICA, 66
08/03/2020
19:15
BASQUET MOLINS BÀSQUET SAMÀ VILANOVA-SMA C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL MOLINS REI
SANT ANTONI Mª CLARET, S/N
14/03/2020
18:00
BÀSQUET SAMÀ VILANOVA-SMA C.N. SABADELL C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. C.E.M. ISAAC GALVEZ
RONDA IBERICA, 66
21/03/2020
18:00
FERROLI BÀSQUET RIBES BÀSQUET SAMÀ VILANOVA-SMA C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL S.PERE RIBES
CRISTOFOL MESTRES S/N
28/03/2020
18:00
BÀSQUET SAMÀ VILANOVA-SMA NOU BÀSQUET OLESA A C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. C.E.M. ISAAC GALVEZ
RONDA IBERICA, 66
19/04/2020
17:30
SANT QUIRZE BÀSQUET CLUB BÀSQUET SAMÀ VILANOVA-SMA C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. GIMNAS MUNICIPAL SANT QUIRZE
FINAL AV. ARRAHONA S/N
25/04/2020
18:00
BÀSQUET SAMÀ VILANOVA-SMA KYRYA - C.E. SANT NICOLAU A C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. C.E.M. ISAAC GALVEZ
RONDA IBERICA, 66
09/05/2020
19:00
LA SALLE MANRESA S.GOL BÀSQUET SAMÀ VILANOVA-SMA C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. COL.LEGI LA SALLE MANRESA
LA PAU, S/N