Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
24/09/2023
|
15:45
|
LIMA-HORTA BARCELONA | CONSTRUCTORA PEREFRAN CB MOLLET D | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO UBAE EL CARMEL CIENCIES,S/N-CANT. C/LLOBREGOS |
|
07/10/2023
|
18:00
|
SALESIANS SABADELL - ASCENSORES ELEBALIFTS | LIMA-HORTA BARCELONA | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO SABADELL SUD PARDO BAZAN, 17 |
|
22/10/2023
|
15:45
|
LIMA-HORTA BARCELONA | S.E SANT JOAN DE MATA | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO UBAE EL CARMEL CIENCIES,S/N-CANT. C/LLOBREGOS |
|
29/10/2023
|
10:30
|
LLAR 56 - CB SANTA PERPETUA BLANC | LIMA-HORTA BARCELONA | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA AV. GIRONA, 7 |
|
11/11/2023
|
16:00
|
C. B. RAMON LLULL B | LIMA-HORTA BARCELONA | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD NAPOLS, 42 |
|
19/11/2023
|
15:45
|
LIMA-HORTA BARCELONA | C.E SANT NICOLAU 2 | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO UBAE EL CARMEL CIENCIES,S/N-CANT. C/LLOBREGOS |
|
26/11/2023
|
18:15
|
CB TURO | LIMA-HORTA BARCELONA | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PISTA COBERTA E.E. GUINEUETA CASTOR, S/N |
|
03/12/2023
|
17:30
|
LIMA-HORTA BARCELONA | UE SANT ANDREU B | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO UBAE EL CARMEL CIENCIES,S/N-CANT. C/LLOBREGOS |
|
17/12/2023
|
10:45
|
A.E. STUCOM B | LIMA-HORTA BARCELONA | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | C.E. MONTSENY PALLARS, 410 |
|
23/12/2023
|
19:15
|
SANT QUIRZE BÀSQUET CLUB B | LIMA-HORTA BARCELONA | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | C.E.M. CAN CASABLANQUES - Pista Nova C/ PRIORAT s/n |
|
14/01/2024
|
15:45
|
LIMA-HORTA BARCELONA | BÀSQUET PB9 'B' | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO UBAE EL CARMEL CIENCIES,S/N-CANT. C/LLOBREGOS |
|
20/01/2024
|
16:30
|
CB IMMA B | LIMA-HORTA BARCELONA | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | POLIESPORTIU SAGRADA FAMILIA CARTAGENA, 231 |
|
28/01/2024
|
19:30
|
CONSTRUCTORA PEREFRAN CB MOLLET D | LIMA-HORTA BARCELONA | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
04/02/2024
|
15:45
|
LIMA-HORTA BARCELONA | SANT QUIRZE BÀSQUET CLUB B | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO UBAE EL CARMEL CIENCIES,S/N-CANT. C/LLOBREGOS |
|
11/02/2024
|
19:15
|
LIMA-HORTA BARCELONA | SALESIANS SABADELL - ASCENSORES ELEBALIFTS | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO UBAE EL CARMEL CIENCIES,S/N-CANT. C/LLOBREGOS |
|
25/02/2024
|
16:00
|
S.E SANT JOAN DE MATA | LIMA-HORTA BARCELONA | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
03/03/2024
|
15:45
|
LIMA-HORTA BARCELONA | LLAR 56 - CB SANTA PERPETUA BLANC | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO UBAE EL CARMEL CIENCIES,S/N-CANT. C/LLOBREGOS |
|
17/03/2024
|
17:30
|
LIMA-HORTA BARCELONA | C. B. RAMON LLULL B | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO UBAE EL CARMEL CIENCIES,S/N-CANT. C/LLOBREGOS |
|
06/04/2024
|
19:30
|
C.E SANT NICOLAU 2 | LIMA-HORTA BARCELONA | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | MÀGIC LAU JARDI, 72-74 |
|
14/04/2024
|
17:30
|
LIMA-HORTA BARCELONA | CB TURO | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO UBAE EL CARMEL CIENCIES,S/N-CANT. C/LLOBREGOS |
|
21/04/2024
|
16:00
|
UE SANT ANDREU B | LIMA-HORTA BARCELONA | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | POLIESPORTIU CAMP DEL FERRO C( PARE MANYANET 40 |
|
28/04/2024
|
17:30
|
LIMA-HORTA BARCELONA | A.E. STUCOM B | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO UBAE EL CARMEL CIENCIES,S/N-CANT. C/LLOBREGOS |
|
05/05/2024
|
20:00
|
BÀSQUET PB9 'B' | LIMA-HORTA BARCELONA | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAV. ESPORTIU GREVOL PROVENÇALS 9 |
|
12/05/2024
|
17:30
|
LIMA-HORTA BARCELONA | CB IMMA B | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO UBAE EL CARMEL CIENCIES,S/N-CANT. C/LLOBREGOS |