Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
01/10/2023
|
09:00
|
JOVENTUT LES CORTS GROC | U.E. GAUDI-LAN TECHNOLOGY | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | CARPA PARC DE LA BEDERRIDA C7 MARTI FRANQUES 15 |
|
07/10/2023
|
12:15
|
A.E. MINGUELLA - DRIVIM | JOVENTUT LES CORTS GROC | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA |
|
21/10/2023
|
09:00
|
JOVENTUT LES CORTS GROC | DIAGONAL MAR FRONT MARITIM NEGRE | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | CARPA PARC DE LA BEDERRIDA C7 MARTI FRANQUES 15 |
|
05/11/2023
|
09:00
|
JOVENTUT LES CORTS GROC | SANT GERVASI 1 | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | CARPA PARC DE LA BEDERRIDA C7 MARTI FRANQUES 15 |
|
11/11/2023
|
15:45
|
U.E. GAUDI-LAN TECHNOLOGY | JOVENTUT LES CORTS GROC | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | FORUS SARDENYA SARDENYA, 549-553 |
|
18/11/2023
|
10:45
|
JOVENTUT LES CORTS GROC | A.E. MINGUELLA - DRIVIM | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | CARPA PARC DE LA BEDERRIDA C7 MARTI FRANQUES 15 |
|
25/11/2023
|
12:30
|
DIAGONAL MAR FRONT MARITIM NEGRE | JOVENTUT LES CORTS GROC | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | I.E.S. FRONT MARITIM ESPRONCEDA, 18 (CANT. TAULAT) |
|
16/12/2023
|
09:00
|
SANT GERVASI 1 | JOVENTUT LES CORTS GROC | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | ESCOLA SANT GERVASI SABADELL, 41 |
|
20/01/2024
|
11:00
|
CÀMPING BIANYA ROSER VERMELL | JOVENTUT LES CORTS GROC | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1 |
|
28/01/2024
|
09:45
|
JOVENTUT LES CORTS GROC | CB MANYANET LES CORTS | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | POLIESPORTIU UPC JORDI GIRONA 11 |
|
03/02/2024
|
11:00
|
U.E. CLARET A | JOVENTUT LES CORTS GROC | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | COL·LEGI CLARET SICILIA, 333 |
|
23/02/2024
|
18:30
|
JOVENTUT LES CORTS GROC | CB SANTA COLOMA | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | CARPA PARC DE LA BEDERRIDA C7 MARTI FRANQUES 15 |
|
02/03/2024
|
09:00
|
JOVENTUT LES CORTS GROC | U.E. HORTA | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | CARPA PARC DE LA BEDERRIDA C7 MARTI FRANQUES 15 |
|
09/03/2024
|
13:30
|
VITALDENT C.B. L'HOSPITALET | JOVENTUT LES CORTS GROC | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO DEL CENTRE - MARCELI MANEJA DIGOINE-CANT.RIERA ESCORXADOR |
|
17/03/2024
|
13:15
|
JOVENTUT LES CORTS GROC | CÀMPING BIANYA ROSER VERMELL | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | CARPA PARC DE LA BEDERRIDA C7 MARTI FRANQUES 15 |
|
06/04/2024
|
12:00
|
CB MANYANET LES CORTS | JOVENTUT LES CORTS GROC | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | COL·LEGI PARE MANYANET PRAT D'EN RULL, 6 |
|
14/04/2024
|
09:45
|
JOVENTUT LES CORTS GROC | U.E. CLARET A | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | CARPA PARC DE LA BEDERRIDA C7 MARTI FRANQUES 15 |
|
20/04/2024
|
09:00
|
CB SANTA COLOMA | JOVENTUT LES CORTS GROC | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO JOAN DEL MORAL CRISTOFOL COLOM 47-49 |
|
05/05/2024
|
09:15
|
U.E. HORTA | JOVENTUT LES CORTS GROC | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | U.E. HORTA FELIU I CODINA 27 |
|
11/05/2024
|
11:00
|
JOVENTUT LES CORTS GROC | VITALDENT C.B. L'HOSPITALET | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | POLIESPORTIU UPC JORDI GIRONA 11 |