Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
17/09/2023
|
11:00
|
JOVENTUT LES CORTS | CB CERDANYOLA AL DIA A | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT | POLIESPORTIU UPC JORDI GIRONA 11 |
|
24/09/2023
|
16:15
|
C.E.B SANT JORDI BLAU | JOVENTUT LES CORTS | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT | PAV. C.E.B. SANT JORDI CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT) |
|
01/10/2023
|
13:15
|
JOVENTUT LES CORTS | CB CERVERA MOBEL LINEA | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT | POLIESPORTIU UPC JORDI GIRONA 11 |
|
07/10/2023
|
16:00
|
UE SANT CUGAT NEGRE | JOVENTUT LES CORTS | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
22/10/2023
|
16:00
|
JOVENTUT LES CORTS | VEDRUNA GRÀCIA NEGRE | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT | CARPA PARC DE LA BEDERRIDA C7 MARTI FRANQUES 15 |
|
29/10/2023
|
12:15
|
U.E. HORTA | JOVENTUT LES CORTS | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT | U.E. HORTA FELIU I CODINA 27 |
|
05/11/2023
|
16:00
|
JOVENTUT LES CORTS | ROSTISSERIA MONIJOS - BBA CASTELLDEFELS SUB21M | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT | CARPA PARC DE LA BEDERRIDA C7 MARTI FRANQUES 15 |
|
12/11/2023
|
10:45
|
BÀSQUET PRATENC - LISANT | JOVENTUT LES CORTS | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT | C.E.M. JULIO MENDEZ AV.REMOLAR-CANT.RIU LLOBREGAT |
|
19/11/2023
|
16:00
|
JOVENTUT LES CORTS | CB MATADEPERA TARONJA | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT | CARPA PARC DE LA BEDERRIDA C7 MARTI FRANQUES 15 |
|
26/11/2023
|
16:45
|
CB SANTPEDOR | JOVENTUT LES CORTS | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT | PAV. MPAL. DE SANTPEDOR RAFA MARTINEZ CTRA NAVARCLES, S/N |
|
02/12/2023
|
18:00
|
JOVENTUT LES CORTS | CLUB NATACIÓ SABADELL C | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT | CARPA PARC DE LA BEDERRIDA C7 MARTI FRANQUES 15 |
|
17/12/2023
|
15:45
|
U.E. GAUDI-FORUS SARDENYA A | JOVENTUT LES CORTS | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT | FORUS SARDENYA SARDENYA, 549-553 |
|
14/01/2024
|
13:15
|
JOVENTUT LES CORTS | B.F. CORNELLÀ | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT | POLIESPORTIU UPC JORDI GIRONA 11 |
|
21/01/2024
|
13:15
|
JOVENTUT LES CORTS | ESCOLAPIS SARRIA | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT | POLIESPORTIU UPC JORDI GIRONA 11 |
|
27/01/2024
|
13:00
|
AESE | JOVENTUT LES CORTS | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT | POLIESPORTIU SANTA EULALIA JACINT VERDAGUER, 15-17 |
|
03/02/2024
|
16:00
|
CB CERDANYOLA AL DIA A | JOVENTUT LES CORTS | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT | PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA AV. GUIERA, 6-8 |
|
18/02/2024
|
16:00
|
JOVENTUT LES CORTS | C.E.B SANT JORDI BLAU | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT | CARPA PARC DE LA BEDERRIDA C7 MARTI FRANQUES 15 |
|
25/02/2024
|
16:00
|
CB CERVERA MOBEL LINEA | JOVENTUT LES CORTS | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT | PAVELLO FRANCESC DOMENECH PUIG DE CERVERA CARRETERA DE GUISSONA, S/N |
|
03/03/2024
|
13:15
|
JOVENTUT LES CORTS | UE SANT CUGAT NEGRE | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT | POLIESPORTIU UPC JORDI GIRONA 11 |
|
10/03/2024
|
19:45
|
VEDRUNA GRÀCIA NEGRE | JOVENTUT LES CORTS | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT | POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA GOLGOTA, 1 |
|
17/03/2024
|
16:00
|
JOVENTUT LES CORTS | U.E. HORTA | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT | CARPA PARC DE LA BEDERRIDA C7 MARTI FRANQUES 15 |
|
24/03/2024
|
19:45
|
ROSTISSERIA MONIJOS - BBA CASTELLDEFELS SUB21M | JOVENTUT LES CORTS | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT | COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER RAMBLA BLAS INFANTE, 23 |
|
07/04/2024
|
16:00
|
JOVENTUT LES CORTS | BÀSQUET PRATENC - LISANT | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT | CARPA PARC DE LA BEDERRIDA C7 MARTI FRANQUES 15 |
|
14/04/2024
|
16:00
|
CB MATADEPERA TARONJA | JOVENTUT LES CORTS | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT | PAVELLO MUNICIPAL MATADEPERA ENRIC GENESCA CORTES S/N |
|
21/04/2024
|
16:00
|
JOVENTUT LES CORTS | CB SANTPEDOR | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT | CARPA PARC DE LA BEDERRIDA C7 MARTI FRANQUES 15 |
|
28/04/2024
|
12:00
|
CLUB NATACIÓ SABADELL C | JOVENTUT LES CORTS | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT | CN SABADELL-PAVELLO 2 (abans Les Naus) MONTCADA, 21 |
|
05/05/2024
|
11:30
|
JOVENTUT LES CORTS | U.E. GAUDI-FORUS SARDENYA A | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT | POLIESPORTIU UPC JORDI GIRONA 11 |
|
12/05/2024
|
16:00
|
B.F. CORNELLÀ | JOVENTUT LES CORTS | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT | PAVELLO CAN CARBONELL MARIANO BENLLIURE, S/N |
|
18/05/2024
|
18:00
|
ESCOLAPIS SARRIA | JOVENTUT LES CORTS | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT | COL.LEGI ESCOLAPIS SARRIA IMMACULADA, 25-35 |
|
26/05/2024
|
11:30
|
JOVENTUT LES CORTS | AESE | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT | POLIESPORTIU UPC JORDI GIRONA 11 |