Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
30/09/2023
|
10:30
|
BÀSQUET LLOR | BÀSQUET PÀLCAM B | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | E.E. LLOR LLUIS COMPANYS, 50 |
|
07/10/2023
|
09:30
|
BÀSQUET PÀLCAM B | LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | DINAMIS TRAVESSERA DE GRACIA, 419 |
|
21/10/2023
|
09:30
|
BÀSQUET PÀLCAM B | ACADÈMIA SAMÀ VILANOVA U11F | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | DINAMIS TRAVESSERA DE GRACIA, 419 |
|
04/11/2023
|
09:30
|
BÀSQUET PÀLCAM B | BASQUET ATENEU MONTSERRAT GROC | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | DINAMIS TRAVESSERA DE GRACIA, 419 |
|
11/11/2023
|
12:30
|
BÀSQUET PÀLCAM B | BÀSQUET LLOR | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | DINAMIS TRAVESSERA DE GRACIA, 419 |
|
18/11/2023
|
12:30
|
LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER | BÀSQUET PÀLCAM B | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | COL.LEGI SANT JOSEP OBRER AV. TOMAS GIMENEZ, S/N |
|
25/11/2023
|
09:00
|
ACADÈMIA SAMÀ VILANOVA U11F | BÀSQUET PÀLCAM B | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
16/12/2023
|
12:00
|
BASQUET ATENEU MONTSERRAT GROC | BÀSQUET PÀLCAM B | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | B. ATENEU MONTSERRAT TORRE DAMIANS, 6 ATIC |
|
20/01/2024
|
09:30
|
BÀSQUET PÀLCAM B | LLUÏSOS DE GRÀCIA B | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | DINAMIS TRAVESSERA DE GRACIA, 419 |
|
27/01/2024
|
09:30
|
ESCOLA IPSI 13 | BÀSQUET PÀLCAM B | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | POLIESPORTIU IPSI PISTA MINI PROVENÇA 97 (INTERIOR ILLA) |
|
03/02/2024
|
09:30
|
BÀSQUET PÀLCAM B | ACADÈMIA SAMÀ VILANOVA U11F | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | DINAMIS TRAVESSERA DE GRACIA, 419 |
|
17/02/2024
|
09:00
|
AB PREMIÀ | BÀSQUET PÀLCAM B | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR CAMI DEL MIG, 62 |
|
24/02/2024
|
12:30
|
BÀSQUET PÀLCAM B | F.C. MARTINENC BÀSQUET B | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | DINAMIS TRAVESSERA DE GRACIA, 419 |
|
02/03/2024
|
09:00
|
SAUNIER DUVAL UE MATARÓ FM -MNF | BÀSQUET PÀLCAM B | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | CENTRE CATOLIC MATARO LA RIERA, 110-120 |
|
09/03/2024
|
09:30
|
BÀSQUET PÀLCAM B | UE SANT CUGAT VERMELL | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | DINAMIS TRAVESSERA DE GRACIA, 419 |
|
06/04/2024
|
09:30
|
BÀSQUET PÀLCAM B | ESCOLA IPSI 13 | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | DINAMIS TRAVESSERA DE GRACIA, 419 |
|
13/04/2024
|
10:45
|
ACADÈMIA SAMÀ VILANOVA U11F | BÀSQUET PÀLCAM B | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
14/04/2024
|
09:00
|
F.C. MARTINENC BÀSQUET B | BÀSQUET PÀLCAM B | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO TELEGRAFOS, 31-45 |
|
20/04/2024
|
09:30
|
BÀSQUET PÀLCAM B | AB PREMIÀ | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | DINAMIS TRAVESSERA DE GRACIA, 419 |
|
04/05/2024
|
13:30
|
BÀSQUET PÀLCAM B | SAUNIER DUVAL UE MATARÓ FM -MNF | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | DINAMIS TRAVESSERA DE GRACIA, 419 |
|
11/05/2024
|
12:00
|
UE SANT CUGAT VERMELL | BÀSQUET PÀLCAM B | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | INSTITUT LEONARDO DA VINCI C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20 |
|
28/05/2024
|
12:30
|
LLUÏSOS DE GRÀCIA B | BÀSQUET PÀLCAM B | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | LLUISOS DE GRACIA PLAÇA DEL NORD, 7-10 |