Calendari Global Equip

C.B. SANTA COLOMA B

logo del club
Sel·lecciona el mes:
Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
28/09/2019
17:45
C.B. SANTA COLOMA B U. B. LLEFIÀ A C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO JOAN DEL MORAL
CRISTOFOL COLOM 47-49
05/10/2019
20:55
A.E. MINGUELLA DRIVIM B C.B. SANTA COLOMA B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU CASAGEMAS
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
13/10/2019
17:00
CB LES FRANQUESES A C.B. SANTA COLOMA B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAV. MUNICIPAL LES FRANQUESES
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL, S/N
19/10/2019
17:45
C.B. SANTA COLOMA B BLANCOROURE ADVOCATS - C.B. ARGENTONA A C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO JOAN DEL MORAL
CRISTOFOL COLOM 47-49
26/10/2019
19:45
VIVE - EL MASNOU BASQUETBOL C.B. SANTA COLOMA B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. POLIESP. MUNICIPAL DEL MASNOU
CIUTAT DE SANT SEBASTIA 14
03/11/2019
19:30
C.B. SANTA COLOMA B AGRUPACIO ESPORTIVA TEIA C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO JOAN DEL MORAL
CRISTOFOL COLOM 47-49
09/11/2019
17:45
C.N. CALDES A C.B. SANTA COLOMA B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAV. MUNICIPAL LES CREMADES
ZONA ESPORTIVA (PISCINES)
16/11/2019
17:45
C.B. SANTA COLOMA B BASQUET LA MINA-RETODRAVET C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO JOAN DEL MORAL
CRISTOFOL COLOM 47-49
23/11/2019
19:00
BM VILADECANS A C.B. SANTA COLOMA B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. ATRIUM VILADECANS
AV. JOSEP TARRADELLAS S/N
30/11/2019
17:15
C.B. SANTA COLOMA B CB PARETS C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO JOAN DEL MORAL
CRISTOFOL COLOM 47-49
15/12/2019
17:45
MATARO PARC BOET 1 C.B. SANTA COLOMA B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN
SANT CUGAT, 146
21/12/2019
17:45
C.B. SANTA COLOMA B CB VILADECANS A C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO JOAN DEL MORAL
CRISTOFOL COLOM 47-49
12/01/2020
19:30
EL CÍRCOL B C.B. SANTA COLOMA B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO LA PLANA
LA PLANA, S/N
18/01/2020
17:45
U. B. LLEFIÀ A C.B. SANTA COLOMA B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119
25/01/2020
17:45
C.B. SANTA COLOMA B A.E. MINGUELLA DRIVIM B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO JOAN DEL MORAL
CRISTOFOL COLOM 47-49
01/02/2020
17:45
C.B. SANTA COLOMA B CB LES FRANQUESES A C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO JOAN DEL MORAL
CRISTOFOL COLOM 47-49
08/02/2020
17:30
BLANCOROURE ADVOCATS - C.B. ARGENTONA A C.B. SANTA COLOMA B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO D'ESPORTS D'ARGENTONA
CTRA. VILASSAR, S/N
22/02/2020
17:45
C.B. SANTA COLOMA B VIVE - EL MASNOU BASQUETBOL C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO JOAN DEL MORAL
CRISTOFOL COLOM 47-49
29/02/2020
18:15
AGRUPACIO ESPORTIVA TEIA C.B. SANTA COLOMA B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU EL CIM
JOSEP PUIGORIOL, S/N
07/03/2020
17:45
C.B. SANTA COLOMA B C.N. CALDES A C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO JOAN DEL MORAL
CRISTOFOL COLOM 47-49
14/03/2020
19:30
BASQUET LA MINA-RETODRAVET C.B. SANTA COLOMA B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU MUNICIPAL LA MINA
AV. FERNANDEZ MARQUEZ, S/N
21/03/2020
17:45
C.B. SANTA COLOMA B BM VILADECANS A C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO JOAN DEL MORAL
CRISTOFOL COLOM 47-49
28/03/2020
19:30
CB PARETS C.B. SANTA COLOMA B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL PARETS
AV. FRANCESC MACIA, S/N
18/04/2020
17:45
C.B. SANTA COLOMA B MATARO PARC BOET 1 C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO JOAN DEL MORAL
CRISTOFOL COLOM 47-49
25/04/2020
17:45
CB VILADECANS A C.B. SANTA COLOMA B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PODIUM VILADECANSESPORTS JOAN MASGRAU
c/ POMPEU FABRA, 5
09/05/2020
17:45
C.B. SANTA COLOMA B EL CÍRCOL B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO JOAN DEL MORAL
CRISTOFOL COLOM 47-49
Aquesta web utilitza cookies pròpies i de tercers, amb finalitats tècniques, analítiques i de publicitat per oferir-te una millor experìencia i servei. Si segueixes navegant, estaràs acceptant l’ús que fem de les cookies. Pots canviar la configuració de les cookies en qualsevol moment. Més informació
D’ACORD