Calendari Global Equip

AB PREMIA

logo del club
Sel·lecciona el mes:
Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
26/09/2021
17:45
MARISTES ADEMAR B AB PREMIA C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO LA PLANA
LA PLANA, S/N
02/10/2021
16:00
AB PREMIA EL CÍRCOL VETERANS C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR
CAMI DEL MIG, 62
14/10/2021
20:15
A. BÀSQUET BUFALA VERD AB PREMIA C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO POLIESPORTIU BUFALA
CAMPOAMOR, 43
16/10/2021
16:00
AB PREMIA AE BADALONES B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR
CAMI DEL MIG, 62
24/10/2021
19:45
CB REGINA CARMELI A AB PREMIA C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO REGINA CARMELI
SANT SEBASTIA, 34
06/11/2021
17:45
AB PREMIA MATARÓ PARC MARESME BOET TARONJA C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR
CAMI DEL MIG, 62
13/11/2021
19:30
AB PREMIA CB CANET C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR
CAMI DEL MIG, 62
21/11/2021
11:00
BÀSQUET ALELLA AB PREMIA C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU ABELARDO VERA
PG. CREU DE PEDRA, S/N
27/11/2021
19:30
AB PREMIA MARESWAGEN ARENYS BÀSQUET A C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR
CAMI DEL MIG, 62
11/12/2021
17:45
C.B. CABRILS AB PREMIA C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL CABRILS
CAN BLANCH, S/N
19/12/2021
12:00
AB PREMIA C.B. VILASSAR DE MAR C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR
CAMI DEL MIG, 62
22/01/2022
21:15
EL CÍRCOL VETERANS AB PREMIA C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO LA PLANA
LA PLANA, S/N
29/01/2022
16:00
AB PREMIA A. BÀSQUET BUFALA VERD C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR
CAMI DEL MIG, 62
05/02/2022
19:30
AE BADALONES B AB PREMIA C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO PAISOS CATALANS
AUSIAS MARCH, 61-77
12/02/2022
19:30
AB PREMIA CB REGINA CARMELI A C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR
CAMI DEL MIG, 62
20/02/2022
16:00
MATARÓ PARC MARESME BOET TARONJA AB PREMIA C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN
SANT CUGAT, 146
05/03/2022
19:30
CB CANET AB PREMIA C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL CANET DE MAR
CATALUNYA, S/N
16/03/2022
21:15
AB PREMIA BÀSQUET ALELLA C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR
CAMI DEL MIG, 62
19/03/2022
16:30
MARESWAGEN ARENYS BÀSQUET A AB PREMIA C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO D'ESPORTS D'ARENYS
FONS DE LES CREUS, ZONA ESP.
23/03/2022
21:15
AB PREMIA MARISTES ADEMAR B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR
CAMI DEL MIG, 62
26/03/2022
17:45
AB PREMIA C.B. CABRILS C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR
CAMI DEL MIG, 62
02/04/2022
17:00
C.B. VILASSAR DE MAR AB PREMIA C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAV. MUNICIPAL LA BOBILA
AV. EDUARD FERRES, 190-206
24/04/2022
17:45
C.B. MOLLET C AB PREMIA C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
30/04/2022
17:45
AB PREMIA C.B. MOLLET C C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR
CAMI DEL MIG, 62