Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
24/09/2023
|
19:45
|
BASQUETPIASABADELL | C.E. MARISTES RUBÍ - REDBAR | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | ESCOLA PIA SABADELL GARCILASO, 99 |
|
01/10/2023
|
19:30
|
C.E. MARISTES RUBÍ - REDBAR | CB MATADEPERA TARONJA | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | MARISTES RUBI CA N'ORIOL, 25 |
|
08/10/2023
|
12:00
|
CLUB NATACIÓ SABADELL C | C.E. MARISTES RUBÍ - REDBAR | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | CN SABADELL-PAVELLO 2 (abans Les Naus) MONTCADA, 21 |
|
22/10/2023
|
19:30
|
C.E. MARISTES RUBÍ - REDBAR | SANT QUIRZE BÀSQUET CLUB B | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | MARISTES RUBI CA N'ORIOL, 25 |
|
28/10/2023
|
21:00
|
SHAD CB MOLLET B | C.E. MARISTES RUBÍ - REDBAR | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
04/11/2023
|
17:45
|
C.E. MARISTES RUBÍ - REDBAR | A. BASQUET BUFALÀ FEMENÍ | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | MARISTES RUBI CA N'ORIOL, 25 |
|
12/11/2023
|
18:00
|
C.B. MARTORELL | C.E. MARISTES RUBÍ - REDBAR | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL MARTORELL AV. FELIX DURAN I CANYAMERES,1 |
|
19/11/2023
|
11:30
|
C.E. MARISTES RUBÍ - REDBAR | MARISTES ADEMAR | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | MARISTES RUBI CA N'ORIOL, 25 |
|
25/11/2023
|
19:45
|
C.E. MARISTES RUBÍ - REDBAR | C.B. VILADECAVALLS B | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | MARISTES RUBI CA N'ORIOL, 25 |
|
16/12/2023
|
19:30
|
C.E. MARISTES RUBÍ - REDBAR | EL CÍRCOL B | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | MARISTES RUBI CA N'ORIOL, 25 |
|
14/01/2024
|
13:30
|
C.E SANT NICOLAU C | C.E. MARISTES RUBÍ - REDBAR | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | MÀGIC LAU JARDI, 72-74 |
|
21/01/2024
|
12:00
|
C.E. MARISTES RUBÍ - REDBAR | UE SANT CUGAT VERMELL | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | MARISTES RUBI CA N'ORIOL, 25 |
|
28/01/2024
|
17:45
|
C.E. MARISTES RUBÍ - REDBAR | BASQUETPIASABADELL | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | MARISTES RUBI CA N'ORIOL, 25 |
|
04/02/2024
|
19:00
|
CB MATADEPERA TARONJA | C.E. MARISTES RUBÍ - REDBAR | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL MATADEPERA ENRIC GENESCA CORTES S/N |
|
17/02/2024
|
17:45
|
C.E. MARISTES RUBÍ - REDBAR | CLUB NATACIÓ SABADELL C | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | MARISTES RUBI CA N'ORIOL, 25 |
|
25/02/2024
|
17:45
|
SANT QUIRZE BÀSQUET CLUB B | C.E. MARISTES RUBÍ - REDBAR | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | C.E.M. CAN CASABLANQUES - Pista Nova C/ PRIORAT s/n |
|
09/03/2024
|
16:00
|
A. BASQUET BUFALÀ FEMENÍ | C.E. MARISTES RUBÍ - REDBAR | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO POLIESPORTIU BUFALA CAMPOAMOR, 43 |
|
16/03/2024
|
16:00
|
C.E. MARISTES RUBÍ - REDBAR | C.B. MARTORELL | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | MARISTES RUBI CA N'ORIOL, 25 |
|
07/04/2024
|
16:00
|
MARISTES ADEMAR | C.E. MARISTES RUBÍ - REDBAR | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO LA PLANA LA PLANA, S/N |
|
14/04/2024
|
16:30
|
C.B. VILADECAVALLS B | C.E. MARISTES RUBÍ - REDBAR | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC |
|
28/04/2024
|
10:45
|
EL CÍRCOL B | C.E. MARISTES RUBÍ - REDBAR | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO LA PLANA LA PLANA, S/N |
|
05/05/2024
|
19:00
|
C.E. MARISTES RUBÍ - REDBAR | C.E SANT NICOLAU C | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | MARISTES RUBI CA N'ORIOL, 25 |
|
12/05/2024
|
17:45
|
UE SANT CUGAT VERMELL | C.E. MARISTES RUBÍ - REDBAR | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
19/05/2024
|
17:45
|
C.E. MARISTES RUBÍ - REDBAR | SHAD CB MOLLET B | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | MARISTES RUBI CA N'ORIOL, 25 |