Calendari Global Equip

BADALONÈS - FRUITS SECS CORBERA

logo del club
Sel·lecciona el mes:
Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
30/09/2018
19:00
BASQUET SANT POL 07 - SECURITAS BADALONÈS - FRUITS SECS CORBERA C.C. TERCERA CATEGORIA FEM. A PAVELLO MUNICIPAL SANT POL
PARC LITORAL, S/N
07/10/2018
19:30
BADALONÈS - FRUITS SECS CORBERA C.B. CABRERA C.C. TERCERA CATEGORIA FEM. A POLIESPORTIU MONTIGALA
ROSSINI, S/N
14/10/2018
17:45
U.B. LLEFIÀ A BADALONÈS - FRUITS SECS CORBERA C.C. TERCERA CATEGORIA FEM. A POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119
21/10/2018
19:30
BADALONÈS - FRUITS SECS CORBERA RECANVIS GAUDI CB MOLLET - B C.C. TERCERA CATEGORIA FEM. A POLIESPORTIU MONTIGALA
ROSSINI, S/N
30/10/2018
22:00
SANT CEBRIÀ C.B. TIANA BADALONÈS - FRUITS SECS CORBERA C.C. TERCERA CATEGORIA FEM. A PAV. POLIESP. JORDI MARI
AV.EDUARD FONSERE (PISCINES)
04/11/2018
19:30
BADALONÈS - FRUITS SECS CORBERA C.E. VALLDEMIA-MARISTES SF C.C. TERCERA CATEGORIA FEM. A POLIESPORTIU MONTIGALA
ROSSINI, S/N
25/11/2018
12:00
BADALONÈS - FRUITS SECS CORBERA CONDORCHEM - AB PREMIA B C.C. TERCERA CATEGORIA FEM. A INSTAL. MUNICIPALS PROGRES (PLAÇA DEL GAS)
PLAÇA DEL GAS
02/12/2018
19:30
BADALONÈS - FRUITS SECS CORBERA C.B. VILASSAR DE MAR C.C. TERCERA CATEGORIA FEM. A POLIESPORTIU MONTIGALA
ROSSINI, S/N
16/12/2018
19:30
BADALONÈS - FRUITS SECS CORBERA AE SANT ANDREU NATZARET B C.C. TERCERA CATEGORIA FEM. A POLIESPORTIU MONTIGALA
ROSSINI, S/N
18/12/2018
21:45
BADALONÈS - FRUITS SECS CORBERA CÍRCOL CATÒLIC BADALONA B C.C. TERCERA CATEGORIA FEM. A POLIESPORTIU MONTIGALA
ROSSINI, S/N
13/01/2019
19:00
AE BOET MATARO 1 BADALONÈS - FRUITS SECS CORBERA C.C. TERCERA CATEGORIA FEM. A POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN
SANT CUGAT, 146
20/01/2019
19:30
BADALONÈS - FRUITS SECS CORBERA CB PARETS NEGRE C.C. TERCERA CATEGORIA FEM. A POLIESPORTIU MONTIGALA
ROSSINI, S/N
03/02/2019
17:45
BADALONÈS - FRUITS SECS CORBERA BASQUET SANT POL 07 - SECURITAS C.C. TERCERA CATEGORIA FEM. A POLIESPORTIU MONTIGALA
ROSSINI, S/N
09/02/2019
17:45
C.B. CABRERA BADALONÈS - FRUITS SECS CORBERA C.C. TERCERA CATEGORIA FEM. A PAVELLO MUNICIPAL CABRERA MAR
LA RIERA S/N
17/02/2019
19:30
BADALONÈS - FRUITS SECS CORBERA U.B. LLEFIÀ A C.C. TERCERA CATEGORIA FEM. A POLIESPORTIU MONTIGALA
ROSSINI, S/N
24/02/2019
17:45
RECANVIS GAUDI CB MOLLET - B BADALONÈS - FRUITS SECS CORBERA C.C. TERCERA CATEGORIA FEM. A PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
03/03/2019
19:30
BADALONÈS - FRUITS SECS CORBERA SANT CEBRIÀ C.B. TIANA C.C. TERCERA CATEGORIA FEM. A POLIESPORTIU MONTIGALA
ROSSINI, S/N
09/03/2019
17:30
C.E. VALLDEMIA-MARISTES SF BADALONÈS - FRUITS SECS CORBERA C.C. TERCERA CATEGORIA FEM. A POLIESPORTIU VALLDEMIA
MOSSEN FORNELLS, S/N
16/03/2019
21:15
CÍRCOL CATÒLIC BADALONA B BADALONÈS - FRUITS SECS CORBERA C.C. TERCERA CATEGORIA FEM. A PAVELLO LA PLANA
LA PLANA, S/N
30/03/2019
19:30
CONDORCHEM - AB PREMIA B BADALONÈS - FRUITS SECS CORBERA C.C. TERCERA CATEGORIA FEM. A PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR
CAMI DEL MIG, 62
06/04/2019
17:00
C.B. VILASSAR DE MAR BADALONÈS - FRUITS SECS CORBERA C.C. TERCERA CATEGORIA FEM. A PAV. MUNICIPAL LA BOBILA
AV. EDUARD FERRES, 190-206
27/04/2019
18:00
AE SANT ANDREU NATZARET B BADALONÈS - FRUITS SECS CORBERA C.C. TERCERA CATEGORIA FEM. A PAVELLO POMAR
CTRA. DE LA CONRERIA, S/N
05/05/2019
19:30
BADALONÈS - FRUITS SECS CORBERA AE BOET MATARO 1 C.C. TERCERA CATEGORIA FEM. A POLIESPORTIU MONTIGALA
ROSSINI, S/N
12/05/2019
12:15
CB PARETS NEGRE BADALONÈS - FRUITS SECS CORBERA C.C. TERCERA CATEGORIA FEM. A PAVELLO MUNICIPAL PARETS
AV. FRANCESC MACIA, S/N
Aquesta web utilitza cookies pròpies i de tercers, amb finalitats tècniques, analítiques i de publicitat per oferir-te una millor experìencia i servei. Si segueixes navegant, estaràs acceptant l’ús que fem de les cookies. Pots canviar la configuració de les cookies en qualsevol moment. Més informació
D’ACORD