Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
01/10/2023
|
09:15
|
BÀSQUET ALELLA B | C.B. LLIÇA DE VALL | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU ABELARDO VERA PG. CREU DE PEDRA, S/N |
|
07/10/2023
|
12:15
|
DIN INSTAL.LACIONS-AECAM MALGRAT | BÀSQUET ALELLA B | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL GERMANS MARGALL C/ GIRONA, S/N |
|
21/10/2023
|
17:15
|
HOMS UE MATARÓ - CGM | BÀSQUET ALELLA B | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | CENTRE CATOLIC MATARO LA RIERA, 110-120 |
|
28/10/2023
|
09:15
|
BÀSQUET ALELLA B | CB LA LLAGOSTA CDT | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU ABELARDO VERA PG. CREU DE PEDRA, S/N |
|
04/11/2023
|
10:30
|
A.E. TEIÀ | BÀSQUET ALELLA B | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU EL CIM JOSEP PUIGORIOL, S/N |
|
11/11/2023
|
12:30
|
C.B. LLIÇA DE VALL | BÀSQUET ALELLA B | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL LLIÇA DE VALL PASSEIG DE L'ESGLESIA, S/N |
|
19/11/2023
|
09:00
|
BÀSQUET ALELLA B | DIN INSTAL.LACIONS-AECAM MALGRAT | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU ABELARDO VERA PG. CREU DE PEDRA, S/N |
|
26/11/2023
|
09:00
|
BÀSQUET ALELLA B | HOMS UE MATARÓ - CGM | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU ABELARDO VERA PG. CREU DE PEDRA, S/N |
|
02/12/2023
|
16:00
|
CB LA LLAGOSTA CDT | BÀSQUET ALELLA B | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | COMPLEX ESPORTIU EL TURO JOAQUIM BLUME S/N |
|
16/12/2023
|
10:45
|
BÀSQUET ALELLA B | A.E. TEIÀ | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU ABELARDO VERA PG. CREU DE PEDRA, S/N |
|
21/01/2024
|
09:00
|
BÀSQUET ALELLA B | AB PREMIÀ BLAU | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU ABELARDO VERA PG. CREU DE PEDRA, S/N |
|
27/01/2024
|
10:30
|
F.C. MARTINENC BÀSQUET D | BÀSQUET ALELLA B | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO TELEGRAFOS, 31-45 |
|
04/02/2024
|
09:00
|
BÀSQUET ALELLA B | SAFA-HORTA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU ABELARDO VERA PG. CREU DE PEDRA, S/N |
|
24/02/2024
|
13:30
|
CB PEDAGOGIUM B | BÀSQUET ALELLA B | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS NEPTU, 12 |
|
25/02/2024
|
09:00
|
BÀSQUET ALELLA B | DIAGONAL MAR FRONT MARITIM BLANC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU ABELARDO VERA PG. CREU DE PEDRA, S/N |
|
16/03/2024
|
17:45
|
AB PREMIÀ BLAU | BÀSQUET ALELLA B | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR CAMI DEL MIG, 62 |
|
07/04/2024
|
09:00
|
BÀSQUET ALELLA B | F.C. MARTINENC BÀSQUET D | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU ABELARDO VERA PG. CREU DE PEDRA, S/N |
|
13/04/2024
|
09:15
|
SAFA-HORTA | BÀSQUET ALELLA B | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU SA.FA. HORTA TORRENT DEL CARMEL, 1 |
|
14/04/2024
|
09:00
|
A.E. MINGUELLA C - DRIVIM | BÀSQUET ALELLA B | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA |
|
21/04/2024
|
09:00
|
BÀSQUET ALELLA B | CB PEDAGOGIUM B | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU ABELARDO VERA PG. CREU DE PEDRA, S/N |
|
28/04/2024
|
17:45
|
DIAGONAL MAR FRONT MARITIM BLANC | BÀSQUET ALELLA B | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | I.E.S. FRONT MARITIM ESPRONCEDA, 18 (CANT. TAULAT) |
|
11/05/2024
|
12:30
|
BÀSQUET ALELLA B | A.E. MINGUELLA C - DRIVIM | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU ABELARDO VERA PG. CREU DE PEDRA, S/N |