Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
30/09/2023
|
09:00
|
EL MASNOU BASQUETBOL | BÀSQUET ALELLA AKOMMO | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | POLIESP. MUNICIPAL DEL MASNOU CIUTAT DE SANT SEBASTIA 14 |
|
07/10/2023
|
10:45
|
BÀSQUET ALELLA AKOMMO | C.B.VILASSAR DE MAR 1984 VERD | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU ABELARDO VERA PG. CREU DE PEDRA, S/N |
|
21/10/2023
|
10:30
|
UE.MONTGAT - NEGRE | BÀSQUET ALELLA AKOMMO | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ AV. DE LA UNIO, S/N |
|
28/10/2023
|
09:00
|
AB PREMIÀ BLAU | BÀSQUET ALELLA AKOMMO | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR CAMI DEL MIG, 62 |
|
04/11/2023
|
12:15
|
BÀSQUET ALELLA AKOMMO | LLAVANERES MARESME | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU ABELARDO VERA PG. CREU DE PEDRA, S/N |
|
11/11/2023
|
10:45
|
BÀSQUET ALELLA AKOMMO | EL MASNOU BASQUETBOL | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU ABELARDO VERA PG. CREU DE PEDRA, S/N |
|
18/11/2023
|
09:15
|
C.B.VILASSAR DE MAR 1984 VERD | BÀSQUET ALELLA AKOMMO | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL LA BOBILA AV. EDUARD FERRES, 190-206 |
|
25/11/2023
|
10:45
|
BÀSQUET ALELLA AKOMMO | UE.MONTGAT - NEGRE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU ABELARDO VERA PG. CREU DE PEDRA, S/N |
|
02/12/2023
|
12:15
|
BÀSQUET ALELLA AKOMMO | AB PREMIÀ BLAU | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU ABELARDO VERA PG. CREU DE PEDRA, S/N |
|
16/12/2023
|
09:00
|
LLAVANERES MARESME | BÀSQUET ALELLA AKOMMO | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | NOU PAVELLO SANT ANDREU DE LLAVANERES AV. SANT ANDREU, 92 |
|
20/01/2024
|
09:30
|
UER PINEDA DE MAR A | BÀSQUET ALELLA AKOMMO | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO NINO BUSCATO BARCELONA, 33-35 |
|
27/01/2024
|
10:45
|
BÀSQUET ALELLA AKOMMO | C.B. CABRILS | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU ABELARDO VERA PG. CREU DE PEDRA, S/N |
|
03/02/2024
|
09:00
|
SANT VICENÇ MARESME | BÀSQUET ALELLA AKOMMO | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO TONI SORS AV. TONI SORS, S/N |
|
17/02/2024
|
10:45
|
BÀSQUET ALELLA AKOMMO | CB LA GARRIGA 2015 | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU ABELARDO VERA PG. CREU DE PEDRA, S/N |
|
24/02/2024
|
10:45
|
BÀSQUET ALELLA AKOMMO | CB CALELLA TARONJA | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU ABELARDO VERA PG. CREU DE PEDRA, S/N |
|
02/03/2024
|
12:00
|
UE.MONTGAT - VERMELL | BÀSQUET ALELLA AKOMMO | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ AV. DE LA UNIO, S/N |
|
09/03/2024
|
10:45
|
BÀSQUET ALELLA AKOMMO | C.B.CASTELLAR MASC | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU ABELARDO VERA PG. CREU DE PEDRA, S/N |
|
16/03/2024
|
10:45
|
BÀSQUET ALELLA AKOMMO | UER PINEDA DE MAR A | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU ABELARDO VERA PG. CREU DE PEDRA, S/N |
|
06/04/2024
|
09:00
|
C.B. CABRILS | BÀSQUET ALELLA AKOMMO | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL CABRILS CAN BLANCH, S/N |
|
13/04/2024
|
10:45
|
BÀSQUET ALELLA AKOMMO | SANT VICENÇ MARESME | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU ABELARDO VERA PG. CREU DE PEDRA, S/N |
|
20/04/2024
|
09:30
|
CB LA GARRIGA 2015 | BÀSQUET ALELLA AKOMMO | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU CAN NOGUERA AV. AVI MUSQUERA, S/N |
|
27/04/2024
|
09:00
|
CB CALELLA TARONJA | BÀSQUET ALELLA AKOMMO | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL CALELLA SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU) |
|
04/05/2024
|
10:45
|
BÀSQUET ALELLA AKOMMO | UE.MONTGAT - VERMELL | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU ABELARDO VERA PG. CREU DE PEDRA, S/N |
|
11/05/2024
|
10:30
|
C.B.CASTELLAR MASC | BÀSQUET ALELLA AKOMMO | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | NOU PAVELLO ZONA PUIGVERT PAIS VALENCIA, S/N |