Calendari Global Equip

C.B.SANT ANDREU

logo del club
Sel·lecciona el mes:
Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
01/10/2022
19:00
C.B.SANT ANDREU BC SANT JOAN DESPÍ 'A' C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. C.P. JOSEP PLA
JOSEP PLA, S/N
08/10/2022
17:45
LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER A C.B.SANT ANDREU C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. COMPLEX ESP. L'HOSPITALET NORD
MANUEL AZAÑA, S/N
15/10/2022
19:00
C.B.SANT ANDREU U.E. CLARET B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. C.P. JOSEP PLA
JOSEP PLA, S/N
23/10/2022
19:30
BÀSQUET MANYANET MOLINS C.B.SANT ANDREU C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL MOLINS REI
SANT ANTONI Mª CLARET, S/N
05/11/2022
19:00
C.B.SANT ANDREU CB GAVÀ 1 C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. C.P. JOSEP PLA
JOSEP PLA, S/N
13/11/2022
19:45
VIROLAI A C.B.SANT ANDREU C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO VIROLAI
PORTELL 9
19/11/2022
19:00
C.B.SANT ANDREU LIMA-HORTA BARCELONA C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. C.P. JOSEP PLA
JOSEP PLA, S/N
27/11/2022
17:30
BASQUET CANYELLES A C.B.SANT ANDREU C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. ESCOLA D'ART I DISSENY DEIA
IGNASI AGUSTI, 4
03/12/2022
17:45
C.B.SANT ANDREU A.E.S.E. B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. C.P. JOSEP PLA
JOSEP PLA, S/N
15/01/2023
19:30
CB. CORNELLÀ B C.B.SANT ANDREU C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT
AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL
21/01/2023
19:00
C.B.SANT ANDREU VODAFONE - CB SANT JUST C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. C.P. JOSEP PLA
JOSEP PLA, S/N
22/01/2023
12:30
CÀMPING BIANYA ROSER B C.B.SANT ANDREU C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD
NAPOLS, 42
28/01/2023
19:00
C.B.SANT ANDREU CÀMPING BIANYA ROSER B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. C.P. JOSEP PLA
JOSEP PLA, S/N
04/02/2023
17:45
BC SANT JOAN DESPÍ 'A' C.B.SANT ANDREU C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU FRANCESC CALVET
AV. BARCELONA, 45
11/02/2023
19:00
C.B.SANT ANDREU LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER A C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. C.P. JOSEP PLA
JOSEP PLA, S/N
26/02/2023
12:30
U.E. CLARET B C.B.SANT ANDREU C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO ESPORTIU CLARET
NAPOLS 348
04/03/2023
19:00
C.B.SANT ANDREU BÀSQUET MANYANET MOLINS C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. C.P. JOSEP PLA
JOSEP PLA, S/N
12/03/2023
16:15
CB GAVÀ 1 C.B.SANT ANDREU C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO CAN TINTORE
RAMBLA POMPEU FABRA, 144
18/03/2023
19:00
C.B.SANT ANDREU VIROLAI A C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. C.P. JOSEP PLA
JOSEP PLA, S/N
26/03/2023
19:30
LIMA-HORTA BARCELONA C.B.SANT ANDREU C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU SA.FA. HORTA
TORRENT DEL CARMEL, 1
15/04/2023
19:00
C.B.SANT ANDREU BASQUET CANYELLES A C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. C.P. JOSEP PLA
JOSEP PLA, S/N
22/04/2023
19:30
A.E.S.E. B C.B.SANT ANDREU C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
13/05/2023
19:00
C.B.SANT ANDREU CB. CORNELLÀ B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. C.P. JOSEP PLA
JOSEP PLA, S/N
21/05/2023
19:15
VODAFONE - CB SANT JUST C.B.SANT ANDREU C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA
PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27