Calendari Global Equip

A.E. MINGUELLA A - DRIVIM

logo del club
Sel·lecciona el mes:
Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
16/09/2023
12:30
A.E. MINGUELLA A - DRIVIM CB VILASSAR DE DALT ROGER'S VERD C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
24/09/2023
17:45
UB SANT ADRIA A A.E. MINGUELLA A - DRIVIM C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL SANT ADRIA
RICART, 6
30/09/2023
19:15
A.E. MINGUELLA A - DRIVIM AE BADALONÈS C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
07/10/2023
21:15
MATARÓ PARC BOET A.E. MINGUELLA A - DRIVIM C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN
SANT CUGAT, 146
22/10/2023
12:15
A.E. MINGUELLA A - DRIVIM A. BASQUET BUFALÀ C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
28/10/2023
19:45
C.B.VILASSAR DE MAR 1984 A.E. MINGUELLA A - DRIVIM C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT PAV. MUNICIPAL LA BOBILA
AV. EDUARD FERRES, 190-206
04/11/2023
19:15
A.E. MINGUELLA A - DRIVIM VALHALLA - CB ARGENTONA A C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
12/11/2023
16:00
CB VALLS E.S. VAZQUEZ A.E. MINGUELLA A - DRIVIM C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
18/11/2023
20:55
A.E. MINGUELLA A - DRIVIM HOMS UE MATARÓ C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
25/11/2023
16:00
UE.MONTGAT A.E. MINGUELLA A - DRIVIM C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
02/12/2023
19:25
A.E. MINGUELLA A - DRIVIM UER PINEDA DE MAR C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
17/12/2023
19:30
U. B. LLEFIÀ - PERE GARCIA ASSEGURANCES A.E. MINGUELLA A - DRIVIM C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119
13/01/2024
19:15
A.E. MINGUELLA A - DRIVIM SOMMCASA CENTRE CATÒLIC L'H B C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
20/01/2024
20:45
A.E. MINGUELLA A - DRIVIM SALESIANS BADALONA C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
28/01/2024
19:30
EL CÍRCOL A.E. MINGUELLA A - DRIVIM C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT PAVELLO LA PLANA
LA PLANA, S/N
04/02/2024
19:30
CB VILASSAR DE DALT ROGER'S VERD A.E. MINGUELLA A - DRIVIM C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT PAVELLO ESPORTIU CAN BANUS
C/ SANTS MARTIRS, S/N
17/02/2024
19:15
A.E. MINGUELLA A - DRIVIM UB SANT ADRIA A C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
25/02/2024
12:30
AE BADALONÈS A.E. MINGUELLA A - DRIVIM C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT PAVELLO PAISOS CATALANS
AUSIAS MARCH, 61-77
02/03/2024
19:15
A.E. MINGUELLA A - DRIVIM MATARÓ PARC BOET C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
09/03/2024
17:30
A. BASQUET BUFALÀ A.E. MINGUELLA A - DRIVIM C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT PAVELLO POLIESPORTIU BUFALA
CAMPOAMOR, 43
16/03/2024
20:55
A.E. MINGUELLA A - DRIVIM C.B.VILASSAR DE MAR 1984 C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
24/03/2024
17:00
VALHALLA - CB ARGENTONA A A.E. MINGUELLA A - DRIVIM C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT PAVELLO D'ESPORTS D'ARGENTONA
CTRA. VILASSAR, S/N
06/04/2024
19:15
A.E. MINGUELLA A - DRIVIM CB VALLS E.S. VAZQUEZ C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
13/04/2024
20:45
HOMS UE MATARÓ A.E. MINGUELLA A - DRIVIM C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO
PASSEIG CARLES PADROS, 12
20/04/2024
19:15
A.E. MINGUELLA A - DRIVIM UE.MONTGAT C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
28/04/2024
19:30
UER PINEDA DE MAR A.E. MINGUELLA A - DRIVIM C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT PAVELLO NINO BUSCATO
BARCELONA, 33-35
04/05/2024
19:15
A.E. MINGUELLA A - DRIVIM U. B. LLEFIÀ - PERE GARCIA ASSEGURANCES C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
12/05/2024
16:00
SOMMCASA CENTRE CATÒLIC L'H B A.E. MINGUELLA A - DRIVIM C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT NOU PAVELLO DEL CENTRE
DIGOINE-CANT.RIERA ESCORXADOR
18/05/2024
17:45
SALESIANS BADALONA A.E. MINGUELLA A - DRIVIM C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT PAVELLO PAISOS CATALANS
AUSIAS MARCH, 61-77
25/05/2024
19:15
A.E. MINGUELLA A - DRIVIM EL CÍRCOL C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA