Calendari Global Equip

BASKET CORAS

logo del club
Sel·lecciona el mes:
Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
28/09/2019
17:45
BASKET CORAS JAC SANTS A C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA SAGRAT COR - SORT.9 RDA.DALT
RAMON MIQUEL I PLANAS, 38-40
06/10/2019
17:45
C.E.B. PALLEJÀ BASKET CORAS C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAV. MUNICIPAL PALLEJA
AV. ONZE DE SETEMBRE 1714, 1
12/10/2019
17:45
BASKET CORAS BC SANT JOAN DESPÍ 'A' C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA SAGRAT COR - SORT.9 RDA.DALT
RAMON MIQUEL I PLANAS, 38-40
20/10/2019
16:00
CB NOU ESPLUGUES U21 BASKET CORAS C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA CEM LES MORERES
PÇA. DE LES MORERES S/N
27/10/2019
19:30
U. B. LLEFIÀ B BASKET CORAS C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119
02/11/2019
17:45
BASKET CORAS COALCI - CB SANT JOSEP C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA SAGRAT COR - SORT.9 RDA.DALT
RAMON MIQUEL I PLANAS, 38-40
10/11/2019
19:45
LA SALLE BONANOVA BASKET CORAS C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA POLIESP. LA SALLE BONANOVA
SANT JOAN DE LA SALLE, 20-36
16/11/2019
17:45
BASKET CORAS C.B. MANYANET LES CORTS C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA SAGRAT COR - SORT.9 RDA.DALT
RAMON MIQUEL I PLANAS, 38-40
24/11/2019
19:30
A.E. MINGUELLA DRIVIM B BASKET CORAS C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA POLIESPORTIU CASAGEMAS
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
01/12/2019
20:15
BASKET CORAS A.E.S.E. B C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA SAGRAT COR - SORT.9 RDA.DALT
RAMON MIQUEL I PLANAS, 38-40
15/12/2019
19:30
C.B. CIC B BASKET CORAS C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA JESUS MARIA SANT GERVASI
C/ JESUS I MARIA, 1-25
21/12/2019
18:30
BASKET CORAS U.E. CLARET A C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA SAGRAT COR - SORT.9 RDA.DALT
RAMON MIQUEL I PLANAS, 38-40
11/01/2020
19:45
CB IPSI B - TAD BASKET CORAS C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA POLIESPORTIU IPSI
PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA)
19/01/2020
10:30
JAC SANTS A BASKET CORAS C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL
PARC ESPANYA INDUSTRIAL
25/01/2020
17:45
BASKET CORAS C.E.B. PALLEJÀ C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA SAGRAT COR - SORT.9 RDA.DALT
RAMON MIQUEL I PLANAS, 38-40
01/02/2020
19:30
BC SANT JOAN DESPÍ 'A' BASKET CORAS C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA POLIESPORTIU FRANCESC CALVET
AV. BARCELONA, 45
08/02/2020
17:45
BASKET CORAS CB NOU ESPLUGUES U21 C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA SAGRAT COR - SORT.9 RDA.DALT
RAMON MIQUEL I PLANAS, 38-40
22/02/2020
17:45
BASKET CORAS U. B. LLEFIÀ B C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA SAGRAT COR - SORT.9 RDA.DALT
RAMON MIQUEL I PLANAS, 38-40
29/02/2020
21:00
COALCI - CB SANT JOSEP BASKET CORAS C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA C.P. SANT JOSEP BADALONA
ENRIC BORRAS, 40-42
07/03/2020
17:45
BASKET CORAS LA SALLE BONANOVA C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA SAGRAT COR - SORT.9 RDA.DALT
RAMON MIQUEL I PLANAS, 38-40
14/03/2020
17:30
C.B. MANYANET LES CORTS BASKET CORAS C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA COL·LEGI PARE MANYANET
PRAT D'EN RULL, 6
21/03/2020
17:45
BASKET CORAS A.E. MINGUELLA DRIVIM B C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA SAGRAT COR - SORT.9 RDA.DALT
RAMON MIQUEL I PLANAS, 38-40
28/03/2020
19:30
A.E.S.E. B BASKET CORAS C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
18/04/2020
17:45
BASKET CORAS C.B. CIC B C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA SAGRAT COR - SORT.9 RDA.DALT
RAMON MIQUEL I PLANAS, 38-40
26/04/2020
12:30
U.E. CLARET A BASKET CORAS C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAVELLO ESPORTIU CLARET
NAPOLS 348
09/05/2020
17:45
BASKET CORAS CB IPSI B - TAD C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA SAGRAT COR - SORT.9 RDA.DALT
RAMON MIQUEL I PLANAS, 38-40