Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
30/09/2023
|
09:00
|
UE MATARO - PRGM | CB PREMIA DE DALT NEGRE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | CENTRE CATOLIC MATARO LA RIERA, 110-120 |
|
07/10/2023
|
10:30
|
CB PREMIA DE DALT NEGRE | A.E.E. COL·LEGI CULTURAL BDN - A - | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE DALT PG. DE CAN BALET, S/N |
|
21/10/2023
|
10:45
|
MARISTES ADEMAR | CB PREMIA DE DALT NEGRE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | COL.LEGI MARISTES CHAMPAGNAT COLOM, 66-A |
|
28/10/2023
|
10:30
|
CB PREMIA DE DALT NEGRE | U. B. LLEFIÀ A | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE DALT PG. DE CAN BALET, S/N |
|
05/11/2023
|
09:00
|
CB VILASSAR DE DALT ROGER'S VERD | CB PREMIA DE DALT NEGRE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO ESPORTIU CAN BANUS C/ SANTS MARTIRS, S/N |
|
11/11/2023
|
10:30
|
CB PREMIA DE DALT NEGRE | UE MATARO - PRGM | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE DALT PG. DE CAN BALET, S/N |
|
17/11/2023
|
18:30
|
A.E.E. COL·LEGI CULTURAL BDN - A - | CB PREMIA DE DALT NEGRE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | COL.LEGI CULTURAL TERMES ROMANES 10 |
|
25/11/2023
|
10:30
|
CB PREMIA DE DALT NEGRE | MARISTES ADEMAR | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE DALT PG. DE CAN BALET, S/N |
|
02/12/2023
|
09:00
|
U. B. LLEFIÀ A | CB PREMIA DE DALT NEGRE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU LLEFIA DR. BASSOLS, 109-119 |
|
16/12/2023
|
10:30
|
CB PREMIA DE DALT NEGRE | CB VILASSAR DE DALT ROGER'S VERD | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE DALT PG. DE CAN BALET, S/N |
|
20/01/2024
|
10:30
|
CB PREMIA DE DALT NEGRE | CB VILA DE MONTORNÈS | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE DALT PG. DE CAN BALET, S/N |
|
27/01/2024
|
10:30
|
SFERIC 2014 BLANC | CB PREMIA DE DALT NEGRE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO S.F.E.R.I.C. FARADAY, 33 - 41 |
|
03/02/2024
|
10:30
|
CB PREMIA DE DALT NEGRE | C.E.B. SANT JORDI BLAU | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE DALT PG. DE CAN BALET, S/N |
|
17/02/2024
|
09:00
|
CB TONA | CB PREMIA DE DALT NEGRE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL TONA JAUME BALMES, S/N |
|
25/02/2024
|
09:00
|
CB PREMIA DE DALT NEGRE | FRENOS SAULEDA - LA VALLALTA BC LILA | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE DALT PG. DE CAN BALET, S/N |
|
02/03/2024
|
09:15
|
C.B.VILASSAR DE MAR 1984 NEGRE | CB PREMIA DE DALT NEGRE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL LA BOBILA AV. EDUARD FERRES, 190-206 |
|
09/03/2024
|
12:00
|
CB PREMIA DE DALT NEGRE | AB PREMIÀ GROC | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE DALT PG. DE CAN BALET, S/N |
|
17/03/2024
|
09:30
|
CB VILA DE MONTORNÈS | CB PREMIA DE DALT NEGRE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO D'ESPORTS DE MONTORNES GRAN VIAL, S/N |
|
06/04/2024
|
10:30
|
CB PREMIA DE DALT NEGRE | SFERIC 2014 BLANC | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE DALT PG. DE CAN BALET, S/N |
|
13/04/2024
|
09:30
|
C.E.B. SANT JORDI BLAU | CB PREMIA DE DALT NEGRE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAV. C.E.B. SANT JORDI CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT) |
|
20/04/2024
|
10:30
|
CB PREMIA DE DALT NEGRE | CB TONA | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE DALT PG. DE CAN BALET, S/N |
|
27/04/2024
|
10:45
|
FRENOS SAULEDA - LA VALLALTA BC LILA | CB PREMIA DE DALT NEGRE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL SANT POL PARC LITORAL, S/N |
|
12/05/2024
|
09:00
|
AB PREMIÀ GROC | CB PREMIA DE DALT NEGRE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR CAMI DEL MIG, 62 |
|
13/05/2024
|
18:00
|
CB PREMIA DE DALT NEGRE | C.B.VILASSAR DE MAR 1984 NEGRE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE DALT PG. DE CAN BALET, S/N |