Calendari Global Equip

C. B. SOLSONA

logo del club
Sel·lecciona el mes:
Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
28/09/2019
17:45
C. B. SOLSONA C.B. MATADEPERA TARONJA C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO D'ESPORTS SOLSONA
JOAQUIM BLUME, S/N
06/10/2019
19:00
MARTISA C.B. SANTPEDOR A C. B. SOLSONA C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAV. MPAL. DE SANTPEDOR RAFA MARTINEZ
CTRA NAVARCLES, S/N
12/10/2019
17:45
C. B. SOLSONA C.B. SANT PERE - SOLMANIA C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO D'ESPORTS SOLSONA
JOAQUIM BLUME, S/N
20/10/2019
12:30
C.E.B. SANT JORDI C. B. SOLSONA C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAV. C.E.B. SANT JORDI
CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT)
26/10/2019
17:45
C. B. SOLSONA PRONCAT - C.B. ESPARREGUERA B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO D'ESPORTS SOLSONA
JOAQUIM BLUME, S/N
02/11/2019
17:30
BODEGAS SOMMOS PEÑA FRAGATINA A C. B. SOLSONA C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL CORTES DE ARAGON DE FRAGA
AV. DE LA CONSTITUCION, S/N
09/11/2019
18:30
SISVIAL CB BALAGUER A C. B. SOLSONA C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLÓ 1R D'OCTUBRE
C/ URGELL, 96
17/11/2019
17:45
C. B. SOLSONA C.E. SFERIC APLIDIUM C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO D'ESPORTS SOLSONA
JOAQUIM BLUME, S/N
23/11/2019
17:30
CB CERDANYOLA AL DIA B C. B. SOLSONA C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
30/11/2019
17:45
C. B. SOLSONA EUROPEAN INTERNATIONAL SCHOOL C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO D'ESPORTS SOLSONA
JOAQUIM BLUME, S/N
15/12/2019
18:30
NUBEM TELECOM BÀSQUET BERGA C. B. SOLSONA C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAV. MUNICIPAL ESPORTS BERGA
GUILLEM DE BERGUEDA, S/N
21/12/2019
17:45
C. B. SOLSONA UE SANT CUGAT VERMELL C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO D'ESPORTS SOLSONA
JOAQUIM BLUME, S/N
12/01/2020
17:45
CAFE BAR RIBERA CB ALPICAT B C. B. SOLSONA C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO ANTONI ROURE D'ALPICAT
PARC DEL GRAO, S/N
19/01/2020
19:30
C.B. MATADEPERA TARONJA C. B. SOLSONA C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL MATADEPERA
ENRIC GENESCA CORTES S/N
25/01/2020
17:45
C. B. SOLSONA MARTISA C.B. SANTPEDOR A C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO D'ESPORTS SOLSONA
JOAQUIM BLUME, S/N
01/02/2020
17:30
C.B. SANT PERE - SOLMANIA C. B. SOLSONA C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. SANT PERE TERRASSA
MAJOR DE SANT PERE, 63
08/02/2020
17:45
C. B. SOLSONA C.E.B. SANT JORDI C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO D'ESPORTS SOLSONA
JOAQUIM BLUME, S/N
22/02/2020
20:00
PRONCAT - C.B. ESPARREGUERA B C. B. SOLSONA C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO RAMON MARTI
HOSPITAL, 37
29/02/2020
17:45
C. B. SOLSONA BODEGAS SOMMOS PEÑA FRAGATINA A C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO D'ESPORTS SOLSONA
JOAQUIM BLUME, S/N
07/03/2020
17:45
C. B. SOLSONA SISVIAL CB BALAGUER A C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO D'ESPORTS SOLSONA
JOAQUIM BLUME, S/N
15/03/2020
18:15
C.E. SFERIC APLIDIUM C. B. SOLSONA C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO S.F.E.R.I.C.
FARADAY, 33 - 41
21/03/2020
17:45
C. B. SOLSONA CB CERDANYOLA AL DIA B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO D'ESPORTS SOLSONA
JOAQUIM BLUME, S/N
28/03/2020
17:00
EUROPEAN INTERNATIONAL SCHOOL C. B. SOLSONA C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. EUROPA SPORTS CENTRE
AV. PLA DEL VINYET 110
18/04/2020
17:45
C. B. SOLSONA NUBEM TELECOM BÀSQUET BERGA C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO D'ESPORTS SOLSONA
JOAQUIM BLUME, S/N
25/04/2020
17:45
UE SANT CUGAT VERMELL C. B. SOLSONA C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
09/05/2020
17:45
C. B. SOLSONA CAFE BAR RIBERA CB ALPICAT B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO D'ESPORTS SOLSONA
JOAQUIM BLUME, S/N
Aquesta web utilitza cookies pròpies i de tercers, amb finalitats tècniques, analítiques i de publicitat per oferir-te una millor experìencia i servei. Si segueixes navegant, estaràs acceptant l’ús que fem de les cookies. Pots canviar la configuració de les cookies en qualsevol moment. Més informació
D’ACORD