Calendari Global Equip

C. B. SOLSONA

logo del club
Sel·lecciona el mes:
Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
29/09/2018
17:45
C. B. SOLSONA C.E. GELIDA C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO D'ESPORTS SOLSONA
JOAQUIM BLUME, S/N
07/10/2018
19:45
C.E.B. NAVARCLES C. B. SOLSONA C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE NAVARCLES
JOAQUIM BLUME S/N
14/10/2018
18:00
C.B. CORBERA C. B. SOLSONA C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. INSTAL. ESPORTIVES CORBERA
AV. JOSEP TARRADELLAS S/N
20/10/2018
17:45
C. B. SOLSONA ALTOACIN MANRESA C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO D'ESPORTS SOLSONA
JOAQUIM BLUME, S/N
28/10/2018
19:30
CLUB NOU BÀSQUET VILANOVA C. B. SOLSONA C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. C.E.M. ISAAC GALVEZ
RONDA IBERICA, 66
03/11/2018
17:45
C. B. SOLSONA ODENA CLUB BASQUET A C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO D'ESPORTS SOLSONA
JOAQUIM BLUME, S/N
11/11/2018
19:30
NOU BÀSQUET OLESA B C. B. SOLSONA C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
17/11/2018
19:15
C. B. SOLSONA A.E. L'ESQUITX ST.SADURNÍ C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO D'ESPORTS SOLSONA
JOAQUIM BLUME, S/N
24/11/2018
16:00
PRONCAT - C.B. ESPARREGUERA B C. B. SOLSONA C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO RAMON MARTI
HOSPITAL, 37
01/12/2018
17:45
C. B. SOLSONA VENDING PONS - CB IGUALADA C C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO D'ESPORTS SOLSONA
JOAQUIM BLUME, S/N
16/12/2018
18:45
S.A. SURIA A C. B. SOLSONA C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO JOSEP FABREGA I TORT
SANT JOSEP, S/N
12/01/2019
17:45
C. B. SOLSONA C.B. NAVAS B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO D'ESPORTS SOLSONA
JOAQUIM BLUME, S/N
19/01/2019
16:00
BÀSQUET SITGES C. B. SOLSONA C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO POLIESPORTIU PINS VENS
AV. JOSEP TARRADELLAS I JOAN
26/01/2019
17:45
C. B. SOLSONA CLUB NOU BÀSQUET VILANOVA C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO D'ESPORTS SOLSONA
JOAQUIM BLUME, S/N
02/02/2019
17:45
C.E. GELIDA C. B. SOLSONA C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL GELIDA
MONTCAU, S/N
09/02/2019
17:45
C. B. SOLSONA C.E.B. NAVARCLES C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO D'ESPORTS SOLSONA
JOAQUIM BLUME, S/N
16/02/2019
17:45
C. B. SOLSONA C.B. CORBERA C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO D'ESPORTS SOLSONA
JOAQUIM BLUME, S/N
23/02/2019
18:00
ALTOACIN MANRESA C. B. SOLSONA C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. COMPLEX VELL CONGOST
CTRA. MANRESA-ST. JOAN VILATORRADA S/N
09/03/2019
18:00
ODENA CLUB BASQUET A C. B. SOLSONA C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU MUNICIPAL ODENA
PLAÇA MESTRE VILAVELL S/N
16/03/2019
17:45
C. B. SOLSONA NOU BÀSQUET OLESA B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO D'ESPORTS SOLSONA
JOAQUIM BLUME, S/N
24/03/2019
17:00
A.E. L'ESQUITX ST.SADURNÍ C. B. SOLSONA C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAV. MUNICIPAL SANT SADURNI
PASSEIG CAN FERRER, S/N
30/03/2019
17:45
C. B. SOLSONA PRONCAT - C.B. ESPARREGUERA B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO D'ESPORTS SOLSONA
JOAQUIM BLUME, S/N
07/04/2019
17:45
VENDING PONS - CB IGUALADA C C. B. SOLSONA C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
27/04/2019
17:45
C. B. SOLSONA S.A. SURIA A C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO D'ESPORTS SOLSONA
JOAQUIM BLUME, S/N
04/05/2019
17:45
C.B. NAVAS B C. B. SOLSONA C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE NAVAS
PAU CASALS, S/N
11/05/2019
17:45
C. B. SOLSONA BÀSQUET SITGES C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO D'ESPORTS SOLSONA
JOAQUIM BLUME, S/N
Aquesta web utilitza cookies pròpies i de tercers, amb finalitats tècniques, analítiques i de publicitat per oferir-te una millor experìencia i servei. Si segueixes navegant, estaràs acceptant l’ús que fem de les cookies. Pots canviar la configuració de les cookies en qualsevol moment. Més informació
D’ACORD