Calendari Mensual Club

CLUB DE BASQUET SANT JUST

logo del club
Sel·lecciona el mes:

Partits com a LOCAL

CLUB DE BASQUET SANT JUST (PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA)

Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
02/02/2019
09:00
CB SANT JUST BÀSQUET NOU BARRIS C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA
PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27
02/02/2019
10:30
CB SANT JUST C.E.B. PALLEJÀ C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA
PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27
02/02/2019
11:00
CB SANT JUST C.E. MARISTES RUBÍ - RUBIZINC C.T. PRE-INFANTIL FEM. PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA
PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27
02/02/2019
12:00
CB SANT JUST B SANT GERVASI 4 C.T. MINI MASCULI. PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA
PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27
02/02/2019
12:30
CB SANT JUST C.B. NOU ESPLUGUES C.T. MINI FEMENI. PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA
PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27
03/02/2019
16:00
CB SANT JUST A C.B. L'HOSPITALET 2002 C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA
PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27
03/02/2019
17:30
CB SANT JUST CENTRE CATÒLIC L'H C.C. SOTS-25 MASCULI A PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA
PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27
09/02/2019
10:30
CB SANT JUST BASQUET LLOR A C.T. MINI MASCULI. PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA
PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27
09/02/2019
12:30
CB SANT JUST A.E. L'ESQUITX SANT SADURNÍ C.T. MINI FEMENI. PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA
PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27
10/02/2019
16:00
CB SANT JUST A QBASKET SANT CUGAT 1 C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA
PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27
10/02/2019
17:30
CB SANT JUST B BÀSQUET SITGES C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA
PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27
10/02/2019
19:15
CB SANT JUST MCDONALD'S SANT VICENÇ C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA
PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27
16/02/2019
09:00
CB SANT JUST A.E. L'ESQUITX SANT SADURNÍ C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA
PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27
16/02/2019
10:30
CB SANT JUST JOVENTUT LES CORTS C C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA
PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27
16/02/2019
12:00
CB SANT JUST C.B. COLL C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA
PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27
16/02/2019
12:30
CB SANT JUST CE XAMBA VILAFRANCA C.T. MINI FEMENI. PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA
PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27
17/02/2019
16:00
CB SANT JUST A BASQUET MOLINS C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA
PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27
17/02/2019
17:30
CB SANT JUST C.B. CASTELLBISBAL C.C. SOTS-25 MASCULI A PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA
PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27
17/02/2019
19:15
CB SANT JUST BASQUET MOLINS C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA
PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27
23/02/2019
10:30
CB SANT JUST A.E.S.E. C.T. PRE-INFANTIL FEM. PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA
PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27
23/02/2019
12:00
CB SANT JUST C.B. CASTELLAR C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA
PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27
24/02/2019
16:00
CB SANT JUST A C.B. PREMIÀ DE DALT C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA
PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27
24/02/2019
17:30
CB SANT JUST B C.B. VILATORRADA C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA
PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27
24/02/2019
19:15
CB SANT JUST CB ABRERA C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA
PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27

Partits com a VISITANT

CLUB DE BASQUET SANT JUST

Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
02/02/2019
11:00
NOU BÀSQUET OLESA VERMELL CB SANT JUST C.T. MINI MASCULI. PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
02/02/2019
12:30
CAMPING BIANYA ROSER VERMELL CB SANT JUST C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC
MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1
02/02/2019
16:00
A.E.S.E. B CB SANT JUST C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
02/02/2019
16:00
C.B. VILADECANS CB SANT JUST B C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 PODIUM VILADECANSESPORTS JOAN MASGRAU
c/ POMPEU FABRA, 5
02/02/2019
17:15
CLUB BASQUET GUINARDÓ CB SANT JUST C.T. CADET MASC. PROMOCIO EDIFICI TREVOL
TREVOL, 9-19
03/02/2019
16:00
AE SANT ANDREU NATZARET CB SANT JUST A C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 PAVELLO PAISOS CATALANS
AUSIAS MARCH, 61-77
09/02/2019
20:00
CB PRAT- MONTIBELLO CB SANT JUST C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS
AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9
10/02/2019
10:45
CB PRAT-AIGUES DEL PRAT B CB SANT JUST A C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS
AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9
10/02/2019
20:00
CB CASTELLDEFELS B CB SANT JUST C.C. SOTS-25 MASCULI A COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER
RAMBLA BLAS INFANTE, 23
16/02/2019
10:30
CE MARISTES SANTS-LES CORTS CB SANT JUST C.T. PRE-INFANTIL FEM. MARISTES LES CORTS
COMTES DE BELL-LLOC, 149
16/02/2019
10:30
BASQUET SANT POL 07 CB SANT JUST B C.T. MINI MASCULI. PAVELLO MUNICIPAL SANT POL
PARC LITORAL, S/N
16/02/2019
10:30
BC SANT JOAN DESPÍ A CB SANT JUST C.T. PRE-MINI MASC. POLIESPORTIU FRANCESC CALVET
AV. BARCELONA, 45
16/02/2019
18:15
CB MONTPEDRÓS A CB SANT JUST C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. POLIESP. SANTA COLOMA CERVELLO
AV. PAISOS CATALANS 1-3
17/02/2019
12:30
DOMUS - VILATORTA CB SANT JUST A C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 PAVELLO ESPORTIU SJ VILATORTA
AV. SANT LLORENÇ, 80
17/02/2019
17:15
S.E. SANT JOAN DE MATA CB SANT JUST B C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRES I BAGES
PASSEIG TORRES I BAGES, 170-172
23/02/2019
09:00
A. BÀSQUET BUFALÀ CB SANT JUST B C.T. MINI MASCULI. PAVELLO POLIESPORTIU BUFALA
CAMPOAMOR, 43
23/02/2019
09:15
BASKET ALMEDA NEGRE CB SANT JUST C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
23/02/2019
12:00
BASQUET MOLINS CB SANT JUST C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO MUNICIPAL MOLINS REI
SANT ANTONI Mª CLARET, S/N
23/02/2019
12:45
BÀSQUET SANT BOI A CB SANT JUST C.T. MINI MASCULI. PAVELLO CAN MASALLERA
VIDUA VIVES, 14-16
23/02/2019
16:00
CB CERDANYOLA AL DIA CB SANT JUST C.C. SOTS-25 MASCULI A PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
23/02/2019
17:30
C.B. CIUTAT VELLA B CB SANT JUST C.T. CADET MASC. PROMOCIO CEM PARC DE LA CIUTADELLA
P. CIRCUMVAL.LACIO, (E.FRANÇA)
23/02/2019
19:30
BÀSQUET SITGES CB SANT JUST A C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAVELLO POLIESPORTIU PINS VENS
AV. JOSEP TARRADELLAS I JOAN
24/02/2019
17:45
CB TORREFARRERA A CB SANT JUST C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. POLIESPORTIU MUNICICIPAL DE TORREFARRERA
AV. EUROPA, S/N
Aquesta web utilitza cookies pròpies i de tercers, amb finalitats tècniques, analítiques i de publicitat per oferir-te una millor experìencia i servei. Si segueixes navegant, estaràs acceptant l’ús que fem de les cookies. Pots canviar la configuració de les cookies en qualsevol moment. Més informació
D’ACORD