Calendari Mensual Club

CLUB DE BASQUET SANT JUST

logo del club
Sel·lecciona el mes:

Partits com a LOCAL

CLUB DE BASQUET SANT JUST

Data Hora Equip Visitant Categoria Samarreta Pantaló Camp de joc [+]
06/10/2018
09:00
F.C. MARTINENC BÀSQUET A C.T. MINI FEM. VERMELLA BLAU PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA
PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27
06/10/2018
10:30
C.B. NOU ESPLUGUES B C.T. MINI MASC. VERMELL VERMELL PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA
PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27
06/10/2018
10:30
A.E.S.E. C.T. PRE-INFANTIL FEM. BLAVA BLAU PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA
PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27
06/10/2018
12:00
C.B. L'HOSPITALET C.T. PRE-INFANTIL MASC. BLANCA BLANC PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA
PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27
07/10/2018
16:00
CB PRAT-AIGUES DEL PRAT B C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A BLANCA BLAU PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA
PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27
07/10/2018
17:30
CB CASTELLDEFELS B C.C. SOTS-25 MASCULI A BLAVA BLAU PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA
PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27
07/10/2018
19:15
CB TORREFARRERA A C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. BLANCA BLAU PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA
PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27
14/10/2018
16:00
AE SANT ANDREU NATZARET C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 BLAU BLAU PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA
PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27
14/10/2018
17:30
C.B. VILADECANS C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 VERDA VERD PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA
PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27
14/10/2018
19:15
CB MONTPEDRÓS A C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. BLAVA-GROGA BLAU-GROC PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA
PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27
20/10/2018
10:30
COL·LEGI IMMACULADA CONCEPCIÓ C.T. CADET MASC. PROMOCIO BLAVA BLAU PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA
PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27
20/10/2018
12:00
AEC COLLBLANC-TORRASSA B C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B BLAVA BLAU PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA
PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27
21/10/2018
16:00
BÀSQUET SITGES C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A BLANCA BLANC PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA
PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27
21/10/2018
17:30
CB CERDANYOLA AL DIA C.C. SOTS-25 MASCULI A VERDA VERD PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA
PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27
21/10/2018
19:15
BASQUET LLOR C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. GROC BLAU PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA
PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27
27/10/2018
10:30
CE XAMBA VILAFRANCA C.T. PRE-INFANTIL FEM. TARONJA TARONJA PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA
PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27
27/10/2018
10:30
C.B. MANYANET LES CORTS A C.T. MINI FEM. VERD I GROC VERD PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA
PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27
27/10/2018
12:00
CB ABRERA C.T. PRE-INFANTIL MASC. VERMELLA VERMELL PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA
PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27
27/10/2018
12:00
BÀSQUET PIERA C.T. PRE-MINI MASC. BLANC BLAU MARÍ PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA
PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27
28/10/2018
12:00
S.E. SANT JOAN DE MATA C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 BLAU I VERMELL BLAU PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA
PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27
28/10/2018
17:30
DOMUS - VILATORTA C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 FESTUC NEGRE PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA
PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27
28/10/2018
19:15
BC SANT JOAN DESPÍ B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. BLAU MARÍ BLAU MARÍ PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA
PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27

Partits com a VISITANT

CLUB DE BASQUET SANT JUST

Data Hora Equip Local Categoria Samarreta Pantaló Camp de joc [+]
06/10/2018
10:30
CLUB BASQUET PEDAGOGIUM C.T. CADET MASC. PROMOCIO VERD-NEGRE NEGRE PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 8
06/10/2018
10:45
ESCOLA THAU C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B TARONJA TARONJA INSTAL. ESPORT. ESCOLA THAU
EDUARD TOLDRA, 7-11
07/10/2018
16:00
BASQUET MOLINS C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 LIMA/NEGRE NEGRE/LIMA PAVELLO MUNICIPAL MOLINS REI
SANT ANTONI Mª CLARET, S/N
07/10/2018
17:45
MCDONALD'S SANT VICENÇ C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. BLANC/NEGRE NEGRE PAVELLO SANT JOSEP
AV. FERROCARRIL, S/N
14/10/2018
16:00
BASQUET MOLINS C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A LIMA/NEGRE NEGRE/LIMA PAVELLO MUNICIPAL MOLINS REI
SANT ANTONI Mª CLARET, S/N
14/10/2018
18:00
C.B. GAVÀ 1 C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. BLAVA I VERMELLA BLAU MARÍ PAVELLO CAN TINTORE
RAMBLA POMPEU FABRA, 144
14/10/2018
19:45
C.B. CASTELLBISBAL C.C. SOTS-25 MASCULI A LILA LILA PAVELLO MUNICIPAL L'ILLA
AGRICULTURA, S/N
20/10/2018
09:30
A.E. L'ESQUITX SANT SADURNÍ C.T. PRE-INFANTIL FEM. GROC I BLAU BLAU PAV. MUNICIPAL SANT SADURNI
PASSEIG CAN FERRER, S/N
20/10/2018
10:30
BASQUET MOLINS 2009 C.T. PRE-MINI MASC. LIMA/NEGRE NEGRE/LIMA PAVELLO MUNICIPAL MOLINS REI
SANT ANTONI Mª CLARET, S/N
20/10/2018
10:45
BASQUET LLOR C.T. PRE-INFANTIL MASC. GROC BLAU E.E. LLOR
LLUIS COMPANYS, 50
20/10/2018
12:00
B.C. TECLA SALA C.T. MINI MASC. VERMELLA VERMELL COL.LEGI NTRA. SRA. FATIMA
BARON DEL MALDA, 27
20/10/2018
18:15
CB ABRERA C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. VERMELLA VERMELL PAVELLO D'ESPORTS D'ABRERA
PG. DE L'ESGLESIA, 20-22
20/10/2018
19:30
BÀSQUET SITGES C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 BLANCA BLANC PAVELLO POLIESPORTIU PINS VENS
AV. JOSEP TARRADELLAS I JOAN
21/10/2018
17:30
QBASKET SANT CUGAT 1 C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 NEGRE NEGRE PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
27/10/2018
10:45
BASKET ALMEDA GROC C.T. MINI MASC. NEGRA NEGRO PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
27/10/2018
12:00
C.B. ALISOS A C.T. CADET MASC. PROMOCIO VERMELLA VERMELL A.A.A. COL.LEGI CAIXA PENSIONS
AGRICULTURA, 204
27/10/2018
16:30
BASQUET LLOR C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A GROC BLAU E.E. LLOR
LLUIS COMPANYS, 50
28/10/2018
09:00
BASQUET ATENEU MONTSERRAT C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B BLAU I BLANC BLAU PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL
PARC ESPANYA INDUSTRIAL
28/10/2018
17:00
C.B. CUBELLES C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. BLAVA BLAU PAVELLO MUNICIPAL DE CUBELLES
ONZE DE SETEMBRE, S/N
28/10/2018
19:30
CARRASCO TOOLS C.B.MARTORELL C.C. SOTS-25 MASCULI A BLAVA BLAU PAVELLO MUNICIPAL MARTORELL
AV. FELIX DURAN I CANYAMERES,1
Aquesta web utilitza cookies pròpies i de tercers, amb finalitats tècniques, analítiques i de publicitat per oferir-te una millor experìencia i servei. Si segueixes navegant, estaràs acceptant l’ús que fem de les cookies. Pots canviar la configuració de les cookies en qualsevol moment. Més informació
D’ACORD