Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
02/03/2024
|
09:00
|
S.E. SANT JOAN DE MATA - VERMELL | EUROPEAN INT. SCHOOL OF BARCELONA | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
02/03/2024
|
10:30
|
S.E SANT JOAN DE MATA - BLAU | CB PEDAGOGIUM A | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
02/03/2024
|
10:30
|
S.E SANT JOAN DE MATA B | JOVENTUT LES CORTS GROC | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
02/03/2024
|
12:00
|
S.E. SANT JOAN DE MATA B | C.B.VILASSAR DE MAR 1984 | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
03/03/2024
|
10:30
|
S.E SANT JOAN DE MATA A | DIAGONAL MAR FRONT MARITIM NEGRE | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
03/03/2024
|
12:00
|
S.E SANT JOAN DE MATA B | POU4SAS - S.A. SÚRIA | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
03/03/2024
|
12:00
|
S.E SANT JOAN DE MATA C | U.E. CLARET C | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
03/03/2024
|
16:00
|
S.E SANT JOAN DE MATA | SALESIANS SABADELL - ASCENSORES ELEBALIFTS | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
03/03/2024
|
17:45
|
S.E. SANT JOAN DE MATA | CB. CORNELLA B | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
03/03/2024
|
19:30
|
S.E SANT JOAN DE MATA | BASQUET LLOR | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-2 | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
09/03/2024
|
09:00
|
S.E. SANT JOAN DE MATA - VERMELL MIXTE | JOVENTUT SANT VICENÇ | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
09/03/2024
|
10:30
|
S.E SANT JOAN DE MATA - BLAU | MANYANET SANT ANDREU 2 | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
09/03/2024
|
10:30
|
S.E. SANT JOAN DE MATA - VERMELL | LESTONNAC A- 2012 | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
09/03/2024
|
12:00
|
S.E. SANT JOAN DE MATA | CB LA SALLE HORTA | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
10/03/2024
|
16:00
|
S.E SANT JOAN DE MATA | BASQUET SITGES | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
10/03/2024
|
17:45
|
S.E SANT JOAN DE MATA | C.B. VILADECAVALLS | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL B | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
10/03/2024
|
19:30
|
S.E SANT JOAN DE MATA | VEDRUNA GRÀCIA B | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
16/03/2024
|
09:00
|
S.E SANT JOAN DE MATA - BLAU | ASSOCIACIO EIXIC | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
16/03/2024
|
09:00
|
S.E. SANT JOAN DE MATA - VERMELL MIXTE | UE SANT ANDREU GROC | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
16/03/2024
|
10:30
|
S.E SANT JOAN DE MATA - BLAU | AE LES CORTS-UBAE | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
16/03/2024
|
10:30
|
S.E SANT JOAN DE MATA - BLAU | CB LA SALLE HORTA | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
16/03/2024
|
12:00
|
S.E. SANT JOAN DE MATA B | JOVENTUT BADALONA 3 | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
17/03/2024
|
18:00
|
S.E. SANT JOAN DE MATA | CÀMPING BIANYA ROSER B | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
17/03/2024
|
20:00
|
S.E SANT JOAN DE MATA | CÀMPING BIANYA ROSER NEGRE | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-2 | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
02/03/2024
|
09:00
|
ESCOLA IPSI 11 | S.E. SANT JOAN DE MATA | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | POLIESPORTIU IPSI PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA) |
|
02/03/2024
|
09:15
|
C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT B | S.E. SANT JOAN DE MATA - VERMELL MIXTE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
02/03/2024
|
09:30
|
FEDAC-HORTA | S.E SANT JOAN DE MATA - BLANC | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | COL·LEGI SANTA CATERINA SIENA CAMPOAMOR, 49-59 |
|
02/03/2024
|
12:00
|
CB MANYANET LES CORTS GROC | S.E SANT JOAN DE MATA | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | COL·LEGI PARE MANYANET PRAT D'EN RULL, 6 |
|
02/03/2024
|
12:30
|
U. B. LLEFIÀ A | S.E SANT JOAN DE MATA | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU LLEFIA DR. BASSOLS, 109-119 |
|
03/03/2024
|
09:00
|
SESE C | S.E SANT JOAN DE MATA - BLAU | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT JUAN ALCOVER, 6 |
|
03/03/2024
|
09:00
|
52MOMENTS CBS BLAU | S.E. SANT JOAN DE MATA - VERMELL | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PALAU JUAN CARLOS NAVARRO SANTIAGO RUSIÑOL, S/N |
|
03/03/2024
|
16:00
|
C.B. CIC | S.E SANT JOAN DE MATA | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | JESUS MARIA SANT GERVASI C/ JESUS I MARIA, 1-25 |
|
03/03/2024
|
17:45
|
CB SANTPEDOR | S.E SANT JOAN DE MATA | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL B | PAV. MPAL. DE SANTPEDOR RAFA MARTINEZ CTRA NAVARCLES, S/N |
|
05/03/2024
|
18:30
|
MARISTES ADEMAR | S.E. SANT JOAN DE MATA | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | COL.LEGI MARISTES CHAMPAGNAT COLOM, 66-A |
|
08/03/2024
|
17:30
|
MANYANET SANT ANDREU | S.E SANT JOAN DE MATA B | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | COL·LEGI JESUS Mª I JOSEP C/ PARE MANYANET, 5 |
|
08/03/2024
|
21:15
|
MONTMELO CB | S.E SANT JOAN DE MATA A | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE MONTMELO DR. FERRAN, S/N |
|
09/03/2024
|
08:45
|
LIMA-HORTA BÀSQUET | S.E SANT JOAN DE MATA - BLAU | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO UBAE EL CARMEL CIENCIES,S/N-CANT. C/LLOBREGOS |
|
09/03/2024
|
09:00
|
CB PEDAGOGIUM B | S.E. SANT JOAN DE MATA - VERMELL | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS NEPTU, 12 |
|
09/03/2024
|
09:00
|
AULA ESCOLA EUROPEA A | S.E SANT JOAN DE MATA A | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | ESCOLA AULA AV.MARE DE DEU DE LORDA,34-36 |
|
09/03/2024
|
12:00
|
RESTAURANT CELESTE - BBA CASTELLDEFELS 2010F | S.E SANT JOAN DE MATA A | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER RAMBLA BLAS INFANTE, 23 |
|
09/03/2024
|
12:15
|
LESTONNAC B- 2009 | S.E SANT JOAN DE MATA C | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | COL.LEGI LESTONNAC PAU CLARIS 123 |
|
09/03/2024
|
12:30
|
LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER BLANC | S.E. SANT JOAN DE MATA B | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | COL.LEGI SANT JOSEP OBRER AV. TOMAS GIMENEZ, S/N |
|
09/03/2024
|
16:00
|
C.B. VILADECANS | S.E SANT JOAN DE MATA | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-2 | COL.LEGI SANT GABRIEL AV. GERMANS GABRIELISTES, S/N |
|
09/03/2024
|
16:30
|
CB TORÀ | S.E SANT JOAN DE MATA B | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE CALAF C/ ALCALDE MAS DOMENCH, S/N |
|
09/03/2024
|
18:00
|
CANOVELLES BC 1 | S.E. SANT JOAN DE MATA B | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL TAGAMANENT DIAGONAL, S/N |
|
10/03/2024
|
10:30
|
LLAR 56 - CB SANTA PERPETUA BLANC | S.E SANT JOAN DE MATA | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA AV. GIRONA, 7 |
|
10/03/2024
|
12:30
|
MARCEL CUNILL ASSEGURANCES - CB ARTÉS NEGRE | S.E SANT JOAN DE MATA A | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO ESPORTIU D'ARTES BARCELONA, S/N |
|
10/03/2024
|
17:45
|
DIAGONAL MAR FRONT MARITIM NEGRE | S.E. SANT JOAN DE MATA | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | C.E. MONTSENY PALLARS, 410 |
|
16/03/2024
|
09:00
|
LESTONNAC - 2010-11 | S.E SANT JOAN DE MATA A | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | COL.LEGI LESTONNAC PAU CLARIS 123 |
|
16/03/2024
|
09:00
|
BBA CASTELLDEFELS 2013F | S.E. SANT JOAN DE MATA - VERMELL | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER RAMBLA BLAS INFANTE, 23 |
|
16/03/2024
|
10:30
|
EL CÍRCOL | S.E. SANT JOAN DE MATA | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | POLIESPORTIU JOAQUIM BLUME COLL I PUJOL CANT. C/ SELVA |
|
16/03/2024
|
11:30
|
UE SANT ANDREU | S.E SANT JOAN DE MATA | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU BON PASTOR COSTA DAURADA, S/N |
|
16/03/2024
|
12:15
|
CB GRANOLLERS 3 | S.E SANT JOAN DE MATA - BLANC | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO C.B. GRANOLLERS GIRONA, 222 |
|
16/03/2024
|
13:00
|
UE SANT ANDREU | S.E. SANT JOAN DE MATA | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | POLIESPORTIU BON PASTOR COSTA DAURADA, S/N |
|
16/03/2024
|
16:00
|
U.E. GAUDI-FORUS SARDENYA A | S.E SANT JOAN DE MATA A | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | FORUS SARDENYA SARDENYA, 549-553 |
|
16/03/2024
|
16:00
|
CEJ L'HOSPITALET | S.E SANT JOAN DE MATA B | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESP. MUNICIPAL LES PLANES SANT RAFAEL, S/N |
|
16/03/2024
|
16:15
|
CB MONTPEDRÓS | S.E SANT JOAN DE MATA | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL B | POLIESP. SANTA COLOMA CERVELLO AV. PAISOS CATALANS 1-3 |
|
16/03/2024
|
16:45
|
AE LES CORTS-UBAE | S.E SANT JOAN DE MATA B | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | C.E.M. ARISTIDES MAILLOL AV. JOAN XXIII, 1 |
|
17/03/2024
|
09:30
|
VILABÀSQUET VILADECANS BLAU | S.E. SANT JOAN DE MATA B | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | ATRIUM VILADECANS AV. JOSEP TARRADELLAS 17 |
|
17/03/2024
|
10:45
|
DIAGONAL MAR FRONT MARITIM TARONJA | S.E. SANT JOAN DE MATA A | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | I.E.S. FRONT MARITIM ESPRONCEDA, 18 (CANT. TAULAT) |
|
17/03/2024
|
12:30
|
VEDRUNA GRÀCIA NEGRE | S.E SANT JOAN DE MATA C | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA GOLGOTA, 1 |
|
17/03/2024
|
17:30
|
ORLANDAI | S.E SANT JOAN DE MATA | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | ESCOLA CEIP ORLANDAI AV. J.FOIX / DOMINGUEZ MIRALL |
|
18/03/2024
|
18:30
|
CB MANYANET LES CORTS | S.E. SANT JOAN DE MATA | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | COL·LEGI PARE MANYANET PRAT D'EN RULL, 6 |
|
22/03/2024
|
18:15
|
EUROPEAN INT. SCHOOL OF BARCELONA | S.E SANT JOAN DE MATA | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | EUROPA SPORTS CENTRE AV. PLA DEL VINYET 110 |
|
22/03/2024
|
18:30
|
ASSOCIACIO EIXIC | S.E SANT JOAN DE MATA - BLAU | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | INSTITUT ESCOLA EIXAMPLE VALENCIA, 252 |
|
22/03/2024
|
19:15
|
MARISTES ADEMAR | S.E SANT JOAN DE MATA B | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO LA PLANA LA PLANA, S/N |
|
23/03/2024
|
16:30
|
CB IMMA B | S.E SANT JOAN DE MATA | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | POLIESPORTIU SAGRADA FAMILIA CARTAGENA, 231 |