Calendari Mensual Club

SECCIO ESPORTIVA SANT JOAN MATA

logo del club
Sel·lecciona el mes:

Partits com a LOCAL

SECCIO ESPORTIVA SANT JOAN MATA (INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRES I BAGES)

Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
03/11/2019
17:45
S.E. SANT JOAN DE MATA B BC SANT JOAN DESPÍ 'B' C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRES I BAGES
PASSEIG TORRES I BAGES, 170-172
03/11/2019
19:30
S.E. SANT JOAN DE MATA A DIAGONAL MAR FRONT MARITIM BLAU C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRES I BAGES
PASSEIG TORRES I BAGES, 170-172
09/11/2019
09:15
S.E. SANT JOAN DE MATA C CE LA MARINA MIXTE C.T. MINI MASC. INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRES I BAGES
PASSEIG TORRES I BAGES, 170-172
09/11/2019
10:45
S.E. SANT JOAN DE MATA B CB GRUP BARNA BLANC C.T. MINI MASC. INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRES I BAGES
PASSEIG TORRES I BAGES, 170-172
09/11/2019
12:15
S.E. SANT JOAN DE MATA A C.B. SANTA COLOMA B C.T. MINI MASC. INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRES I BAGES
PASSEIG TORRES I BAGES, 170-172
09/11/2019
16:00
S.E. SANT JOAN DE MATA BASQUET ATENEU MONTSERRAT BLAU C.T. CADET FEM. PROMOCIO INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRES I BAGES
PASSEIG TORRES I BAGES, 170-172
09/11/2019
17:30
S.E. SANT JOAN DE MATA BOSCO HORTA C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRES I BAGES
PASSEIG TORRES I BAGES, 170-172
10/11/2019
10:45
S.E. SANT JOAN DE MATA MANYANET SANT ANDREU C.T. PRE-INFANTIL FEM. INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRES I BAGES
PASSEIG TORRES I BAGES, 170-172
10/11/2019
12:15
S.E. SANT JOAN DE MATA DIAGONAL MAR FRONT MARITIM BLAU C.T. INFANTIL FEMENI INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRES I BAGES
PASSEIG TORRES I BAGES, 170-172
10/11/2019
17:45
S.E. SANT JOAN DE MATA CAMPING BIANYA ROSER C C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRES I BAGES
PASSEIG TORRES I BAGES, 170-172
10/11/2019
19:30
S.E. SANT JOAN DE MATA QBASKET SANT CUGAT C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRES I BAGES
PASSEIG TORRES I BAGES, 170-172
16/11/2019
09:15
S.E. SANT JOAN DE MATA C C.B. SANTFELIUENC C C.T. MINI MASC. INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRES I BAGES
PASSEIG TORRES I BAGES, 170-172
16/11/2019
10:45
S.E. SANT JOAN DE MATA B BÀSQUET PÀLCAM C.T. MINI MASC. INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRES I BAGES
PASSEIG TORRES I BAGES, 170-172
16/11/2019
12:15
S.E. SANT JOAN DE MATA A C.B. COLL C.T. MINI MASC. INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRES I BAGES
PASSEIG TORRES I BAGES, 170-172
16/11/2019
16:00
S.E. SANT JOAN DE MATA DIAGONAL MAR FRONT MARITIM BLAU C.T. CADET FEM. PROMOCIO INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRES I BAGES
PASSEIG TORRES I BAGES, 170-172
16/11/2019
17:30
S.E. SANT JOAN DE MATA VEDRUNA GRÀCIA VERMELL C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRES I BAGES
PASSEIG TORRES I BAGES, 170-172
17/11/2019
09:15
S.E. SANT JOAN DE MATA JAC SANTS 07 C.T. PRE-INFANTIL MASC. INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRES I BAGES
PASSEIG TORRES I BAGES, 170-172
17/11/2019
10:45
S.E. SANT JOAN DE MATA C.B. GUINARDÓ C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRES I BAGES
PASSEIG TORRES I BAGES, 170-172
17/11/2019
12:15
S.E. SANT JOAN DE MATA LLUÏSOS DE GRÀCIA B C.T. CADET MASC. PROMOCIO INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRES I BAGES
PASSEIG TORRES I BAGES, 170-172
17/11/2019
17:45
S.E. SANT JOAN DE MATA B LESTONNAC C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRES I BAGES
PASSEIG TORRES I BAGES, 170-172
17/11/2019
19:30
S.E. SANT JOAN DE MATA A BÀSQUET PÀLCAM C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRES I BAGES
PASSEIG TORRES I BAGES, 170-172
23/11/2019
09:15
S.E. SANT JOAN DE MATA B U.E. CLARET B C.T. PRE-MINI MASC. INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRES I BAGES
PASSEIG TORRES I BAGES, 170-172
23/11/2019
10:45
S.E. SANT JOAN DE MATA A CB GRUP BARNA NEGRE C.T. PRE-MINI MASC. INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRES I BAGES
PASSEIG TORRES I BAGES, 170-172
23/11/2019
12:15
S.E. SANT JOAN DE MATA JESUITAS GRACIA KOSTKA C.T. MINI FEM. INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRES I BAGES
PASSEIG TORRES I BAGES, 170-172
24/11/2019
10:45
S.E. SANT JOAN DE MATA OUTLETMOTO.COM CB GRUP BARNA BLANC C.T. PRE-INFANTIL FEM. INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRES I BAGES
PASSEIG TORRES I BAGES, 170-172
24/11/2019
12:15
S.E. SANT JOAN DE MATA U. B. LLEFIÀ C.T. INFANTIL FEMENI INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRES I BAGES
PASSEIG TORRES I BAGES, 170-172
24/11/2019
17:45
S.E. SANT JOAN DE MATA BÀSQUET SAFA CLAROR B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRES I BAGES
PASSEIG TORRES I BAGES, 170-172
24/11/2019
19:30
S.E. SANT JOAN DE MATA CB LA SALLE HORTA “A” C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRES I BAGES
PASSEIG TORRES I BAGES, 170-172
30/11/2019
10:45
S.E. SANT JOAN DE MATA B DOMINIQUES BARCELONA C.T. PRE-MINI MASC. INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRES I BAGES
PASSEIG TORRES I BAGES, 170-172
30/11/2019
12:15
S.E. SANT JOAN DE MATA MANYANET SANT ANDREU 09 C.T. MINI FEM. INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRES I BAGES
PASSEIG TORRES I BAGES, 170-172

Partits com a VISITANT

SECCIO ESPORTIVA SANT JOAN MATA

Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
02/11/2019
12:45
C.B. PRAT-AIGÜES DEL PRAT U21 S.E. SANT JOAN DE MATA C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS
AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9
02/11/2019
20:45
C.B. SANTFELIUENC B S.E. SANT JOAN DE MATA C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
09/11/2019
10:30
SESE B S.E. SANT JOAN DE MATA A C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
09/11/2019
18:30
C.B. ALISOS A S.E. SANT JOAN DE MATA A C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A A.A.A. COL.LEGI CAIXA PENSIONS
AGRICULTURA, 204
10/11/2019
10:30
C.B. PRAT-AIGÜES DEL PRAT B S.E. SANT JOAN DE MATA C.T. CADET MASC. PROMOCIO PISTA BASQUET XAVIER MARCILLA
PL. VENTURA I TORT S/N
10/11/2019
11:00
B.F. CORNELLA S.E. SANT JOAN DE MATA C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO CAN CARBONELL
MARIANO BENLLIURE, S/N
10/11/2019
11:00
LLUÏSOS DE GRÀCIA S.E. SANT JOAN DE MATA C.T. PRE-INFANTIL MASC. LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
10/11/2019
12:15
AEC COLLBLANC A S.E. SANT JOAN DE MATA B C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAV. MUNICIPAL FUM D'ESTAMPA
ROSICH, 12
16/11/2019
09:00
VEDRUNA GRÀCIA VERD S.E. SANT JOAN DE MATA A C.T. PRE-MINI MASC. ESCOLA VEDRUNA - GRACIA
PÉREZ-GALDÓS, 15
16/11/2019
09:00
F.C. MARTINENC BÀSQUET B S.E. SANT JOAN DE MATA C.T. MINI FEM. PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO
TELEGRAFOS, 31-45
16/11/2019
11:00
A.E.S.E. S.E. SANT JOAN DE MATA C.T. PRE-INFANTIL FEM. PISTA GASOMETRO
GASOMETRO CANT. AV. CARRILET
16/11/2019
13:00
CE VILA OLÍMPICA S.E. SANT JOAN DE MATA C.T. INFANTIL FEMENI CLOT DE LA MEL
ANDRADE, 40 (CANT. ESPRONCEDA)
16/11/2019
17:45
CE LA MARINA S.E. SANT JOAN DE MATA C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU LA MARINA
c/ DEL COURE, S/N
16/11/2019
18:00
C.B. RAMON LLULL VERMELL S.E. SANT JOAN DE MATA C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD
NAPOLS, 42
23/11/2019
09:00
CE LA MARINA NEGRE S.E. SANT JOAN DE MATA C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU LA MARINA
c/ DEL COURE, S/N
23/11/2019
10:15
BASQUET ATENEU MONTSERRAT BLANC S.E. SANT JOAN DE MATA C C.T. MINI MASC. B. ATENEU MONTSERRAT
TORRE DAMIANS, 6 ATIC
23/11/2019
12:30
U. B. LLEFIÀ PUBLIFINCAS B S.E. SANT JOAN DE MATA B C.T. MINI MASC. POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119
23/11/2019
16:00
EPSA A S.E. SANT JOAN DE MATA C.T. CADET FEM. PROMOCIO C.E.M. RAVAL - CAN RICART
SANT OLEGUER. 10
23/11/2019
17:00
ADE FUSTER S.E. SANT JOAN DE MATA A C.T. MINI MASC. A.D.E. FUSTER
C/ DEL ROSARI, 6-8
23/11/2019
17:30
VEDRUNA GRÀCIA NEGRE S.E. SANT JOAN DE MATA B C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
24/11/2019
09:30
JOVENTUT LES CORTS C S.E. SANT JOAN DE MATA C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B INST.MUNICIPALS ILLA DIAGONAL
NUMANCIA, 142
24/11/2019
11:30
BÀSQUET NOU BARRIS S.E. SANT JOAN DE MATA C.T. PRE-INFANTIL MASC. POLIESPORTIU VALLDAURA
BALTASAR GRACIAN, 7
24/11/2019
19:00
CAMPING BIANYA ROSER NEGRE S.E. SANT JOAN DE MATA C.T. CADET MASC. PROMOCIO COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC
MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1
24/11/2019
19:30
CB NOU ESPLUGUES B S.E. SANT JOAN DE MATA A C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A CEM LES MORERES
PÇA. DE LES MORERES S/N
30/11/2019
10:00
UE SANT ANDREU S.E. SANT JOAN DE MATA C.T. INFANTIL FEMENI POLIESPORTIU BON PASTOR
COSTA DAURADA, S/N
30/11/2019
10:30
MARISTES ADEMAR S.E. SANT JOAN DE MATA A C.T. MINI MASC. COL.LEGI MARISTES CHAMPAGNAT
COLOM, 66-A
30/11/2019
10:45
CBSAPS S.E. SANT JOAN DE MATA C C.T. MINI MASC. PISTA POL. 3 XEMENEIES
C/ VILA I VILA, 44
30/11/2019
10:45
U. B. LLEFIÀ S.E. SANT JOAN DE MATA C.T. CADET FEM. PROMOCIO POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119
30/11/2019
11:00
U.E. CLARET S.E. SANT JOAN DE MATA C.T. PRE-INFANTIL FEM. COL·LEGI CLARET
SICILIA, 333
30/11/2019
19:30
BASKET CORAS S.E. SANT JOAN DE MATA C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. SAGRAT COR - SORT.9 RDA.DALT
RAMON MIQUEL I PLANAS, 38-40
Aquesta web utilitza cookies pròpies i de tercers, amb finalitats tècniques, analítiques i de publicitat per oferir-te una millor experìencia i servei. Si segueixes navegant, estaràs acceptant l’ús que fem de les cookies. Pots canviar la configuració de les cookies en qualsevol moment. Més informació
D’ACORD