Calendari Mensual Club

CLUB ESPORTIU LAIETA

logo del club
Sel·lecciona el mes:

Partits com a LOCAL

CLUB ESPORTIU LAIETA (C.E. LAIETA)

Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
24/10/2020
18:00
C.E. LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - A A.E.S.E. B C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. C.E. LAIETA
PINTOR RIBALTA, 2-8
24/10/2020
19:30
C.E. LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - A CB CASTELLO-ADEPAF C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. C.E. LAIETA
PINTOR RIBALTA, 2-8
25/10/2020
17:15
C.E. LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - B C.B. GUINARDÓ - ESCOLA RAMON Y CAJAL C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B C.E. LAIETA
PINTOR RIBALTA, 2-8
25/10/2020
19:00
C.E. LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - B SAGRAT COR SARRIA C.C. SOTS-25 MASCULI A C.E. LAIETA
PINTOR RIBALTA, 2-8
31/10/2020
10:30
C.E. LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER U. B. LLEFIÀ PUBLIFINCAS B C.T. MINI MASC. C.E. LAIETA
PINTOR RIBALTA, 2-8
31/10/2020
12:00
C.E. LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER ESCOLA IPSI 08 C.T. PRE-INFANTIL MASC. C.E. LAIETA
PINTOR RIBALTA, 2-8
31/10/2020
16:30
C.E. LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - C BC SANT JOAN DESPÍ '1' C.T. CADET MASC. PROMOCIO C.E. LAIETA
PINTOR RIBALTA, 2-8
31/10/2020
18:00
C.E. LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - A TEMPLE - U.E. HORTA 05 C.T. CADET MASC. PROMOCIO C.E. LAIETA
PINTOR RIBALTA, 2-8

Partits com a VISITANT

CLUB ESPORTIU LAIETA

Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
17/10/2020
18:15
AGRUPACIO ESPORTIVA TEIA C.E. LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - B C.C. SOTS-25 MASCULI A POLIESPORTIU EL CIM
JOSEP PUIGORIOL, S/N
17/10/2020
19:15
SANT IGNASI C.E. LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - A C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. COL.LEGI SANT IGNASI
GENERAL VIVES 34
18/10/2020
10:30
AEC COLLBLANC B C.E. LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - B C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAV. MUNICIPAL FUM D'ESTAMPA
ROSICH, 12
18/10/2020
10:45
EL CÍRCOL C.E. LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - A C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. PAVELLO LA PLANA
LA PLANA, S/N
31/10/2020
09:00
MANYANET SANT ANDREU C.E. LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER C.T. PRE-MINI MASC. COL·LEGI JESUS Mª I JOSEP
C/ PARE MANYANET, 5
31/10/2020
10:30
BÀSQUET-CEISSA B C.E. LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - C C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C PAVELLO COTXERES BORBO
RAMON ALBO, 41-57 (NOU BARRIS)
31/10/2020
11:15
UE SANT ANDREU VERMELL C.E. LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - B C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU BON PASTOR
COSTA DAURADA, S/N
31/10/2020
16:00
BÀSQUET SAFA CLAROR C.E. LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - A C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. ESPORTIU CLAROR
SARDENYA, 333
31/10/2020
17:45
TEMPLE - U.E. HORTA 06 C.E. LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - B C.T. CADET MASC. PROMOCIO U.E. HORTA
FELIU I CODINA 27
31/10/2020
18:00
BÀSQUET SAFA CLAROR A C.E. LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - A C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. ESPORTIU CLAROR
SARDENYA, 333
31/10/2020
21:15
A.E. SANT ANDREU NATZARET C.E. LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - B C.C. SOTS-25 MASCULI A PAVELLO PAISOS CATALANS
AUSIAS MARCH, 61-77