Calendari Mensual Club

UNIO ESPORTIVA BARBERA

logo del club
Sel·lecciona el mes:

Partits com a LOCAL

UNIO ESPORTIVA BARBERA (POLIESPORTIU CAN SERRA)

Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
02/10/2021
09:00
UE BARBERA BLANC SFERIC VERD C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU CAN SERRA
PASSEIG DR. MORAGAS, 112
02/10/2021
10:30
UE BARBERA BLANC C.E.SANT NICOLAU BLANC C.T. MINI MASC. POLIESPORTIU CAN SERRA
PASSEIG DR. MORAGAS, 112
02/10/2021
12:00
UE BARBERA BLAU CLUB NATACIO TERRASSA B C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU CAN SERRA
PASSEIG DR. MORAGAS, 112
02/10/2021
16:00
UE BARBERA C.E.B. PALLEJÀ C.T. CADET FEMENI PROMOCIO POLIESPORTIU CAN SERRA
PASSEIG DR. MORAGAS, 112
02/10/2021
17:30
UE BARBERA SANT QUIRZE B.C. A C.T. INFANTIL FEMENI POLIESPORTIU CAN SERRA
PASSEIG DR. MORAGAS, 112
02/10/2021
19:00
UE BARBERA BLANC CLUB BÀSQUET CAN PARELLADA C.T. CADET MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU CAN SERRA
PASSEIG DR. MORAGAS, 112
03/10/2021
12:00
UE BARBERA VERMELL SABADELL SUD CB C.T. CADET MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU CAN SERRA
PASSEIG DR. MORAGAS, 112
09/10/2021
12:15
UE BARBERA CB.CIUTAT VELLA A C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A POLIESPORTIU CAN SERRA
PASSEIG DR. MORAGAS, 112
09/10/2021
18:00
BARICENTRO BARBERA BRISASOL - CBSALOU A LIGA EBA POLIESPORTIU CAN SERRA
PASSEIG DR. MORAGAS, 112
09/10/2021
19:30
UE BARBERA B C.B GRUP BARNA B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU CAN SERRA
PASSEIG DR. MORAGAS, 112
10/10/2021
12:15
UE BARBERA C.B. RAMON LLULL C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 POLIESPORTIU CAN SERRA
PASSEIG DR. MORAGAS, 112
10/10/2021
17:30
UE BARBERA EPSA A C.C. TERCERA CATEGORIA FEM POLIESPORTIU CAN SERRA
PASSEIG DR. MORAGAS, 112
10/10/2021
19:30
UE BARBERA ASME C.C. SOTS-25 FEMENI POLIESPORTIU CAN SERRA
PASSEIG DR. MORAGAS, 112
16/10/2021
09:00
UE BARBERA VERMELL EUROPA INTERNATIONAL SCHOOL OF BARCELONA C.T. MINI MASC. POLIESPORTIU CAN SERRA
PASSEIG DR. MORAGAS, 112
16/10/2021
10:30
UE BARBERA CB VILA DE MONTORNÈS C.T. MINI FEM. POLIESPORTIU CAN SERRA
PASSEIG DR. MORAGAS, 112
16/10/2021
12:00
UE BARBERA BLAU C.B. CABRILS C.T. MINI MASC. POLIESPORTIU CAN SERRA
PASSEIG DR. MORAGAS, 112
17/10/2021
16:00
UE BARBERA CLUB BÀSQUET CAN PARELLADA C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B POLIESPORTIU CAN SERRA
PASSEIG DR. MORAGAS, 112
23/10/2021
09:30
UE BARBERA BLANC UE SANT CUGAT BLANC C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU CAN SERRA
PASSEIG DR. MORAGAS, 112
23/10/2021
11:00
UE BARBERA BLAU C.B. NOU BADIA C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU CAN SERRA
PASSEIG DR. MORAGAS, 112
23/10/2021
13:00
UE BARBERA AEC COLLBLANC C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A POLIESPORTIU CAN SERRA
PASSEIG DR. MORAGAS, 112
23/10/2021
16:00
UE BARBERA SANT GABRIEL RIPOLLET A C.T. CADET FEMENI PROMOCIO POLIESPORTIU CAN SERRA
PASSEIG DR. MORAGAS, 112
23/10/2021
17:30
UE BARBERA E.B. ROSELLA C.T. INFANTIL FEMENI POLIESPORTIU CAN SERRA
PASSEIG DR. MORAGAS, 112
23/10/2021
19:30
UE BARBERA U. B. LLEFIÀ C.C. SOTS-25 FEMENI POLIESPORTIU CAN SERRA
PASSEIG DR. MORAGAS, 112
24/10/2021
10:30
UE BARBERA BLANC SFERIC 07 BLANC - REVESTIMENTS A.GALLARDO C.T. CADET MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU CAN SERRA
PASSEIG DR. MORAGAS, 112
24/10/2021
12:15
UE BARBERA LIMA-HORTA BÀSQUET C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 POLIESPORTIU CAN SERRA
PASSEIG DR. MORAGAS, 112
24/10/2021
17:00
UE BARBERA CB IMMA C.C. TERCERA CATEGORIA FEM POLIESPORTIU CAN SERRA
PASSEIG DR. MORAGAS, 112
24/10/2021
19:00
UE BARBERA B SESE B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU CAN SERRA
PASSEIG DR. MORAGAS, 112
30/10/2021
09:00
UE BARBERA BLAU C.B.COLL BLAU C.T. CADET MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU CAN SERRA
PASSEIG DR. MORAGAS, 112
30/10/2021
10:30
UE BARBERA SANT GERVASI 4 C.T. MINI FEM. POLIESPORTIU CAN SERRA
PASSEIG DR. MORAGAS, 112
30/10/2021
12:15
UE BARBERA SANT QUIRZE B.C. B C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B POLIESPORTIU CAN SERRA
PASSEIG DR. MORAGAS, 112
30/10/2021
18:00
BARICENTRO BARBERA PAJARRACO SESE A LIGA EBA POLIESPORTIU CAN SERRA
PASSEIG DR. MORAGAS, 112

Partits com a VISITANT

UNIO ESPORTIVA BARBERA

Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
02/10/2021
09:00
C.B. LA GARRIGA 2011 UE BARBERA BLAU C.T. MINI MASC. POLIESPORTIU CAN NOGUERA
AV. AVI MUSQUERA, S/N
02/10/2021
09:00
A.BÀSQUET BUFALÀ FEMENÍ UE BARBERA C.T. MINI FEM. PAVELLO POLIESPORTIU BUFALA
CAMPOAMOR, 43
02/10/2021
10:30
CREU ALTA SABADELL VERMELL UE BARBERA VERMELL C.T. MINI MASC. PAVELLO CAN BALSACH
CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA)
02/10/2021
16:00
C.E.SANT NICOLAU 2 UE BARBERA C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B C.E. SANT NICOLAU
JARDI, 72-74
02/10/2021
16:00
BÀSQUET-CEISSA UE BARBERA C.C. SOTS-25 FEMENI PAVELLO COTXERES BORBO
RAMON ALBO, 41-57 (NOU BARRIS)
02/10/2021
17:45
JESUÏTES CASP UE BARBERA C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAVELLO INFANT JESUS
TRAVESSERA DE GRACIA 57-63
02/10/2021
18:00
CB VALLS OPTIQUES TEIXIDO BARICENTRO BARBERA LIGA EBA VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
02/10/2021
18:30
CÀMPING BIANYA ROSER B UE BARBERA B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD
NAPOLS, 42
02/10/2021
19:15
F.C. MARTINENC BÀSQUET B UE BARBERA C.C. TERCERA CATEGORIA FEM PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO
TELEGRAFOS, 31-45
03/10/2021
17:45
LLUÏSOS DE GRÀCIA B UE BARBERA BLAU C.T. CADET MASC. PROMOCIO LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
03/10/2021
19:30
CLUB BASQUET GUINARDÓ - ESCOLA RAMON I CAJAL UE BARBERA C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 EDIFICI TREVOL
TREVOL, 9-19
16/10/2021
09:00
E.B. ROSELLA UE BARBERA VERMELL C.T. CADET MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU MUNICIPAL DE VACARISSES
AV. TRIAS FARGAS, S/N
16/10/2021
09:30
QBASKET SANT CUGAT BLAU UE BARBERA BLANC C.T. MINI MASC. C.E.I.P. CATALUNYA
CTRA.SANT CUGAT-EL PAPIOL, 130
16/10/2021
11:15
SANT GABRIEL RIPOLLET UE BARBERA C.T. INFANTIL FEMENI COL. SANT GABRIEL RIPOLLET
NORD, 32-36
16/10/2021
16:00
C.B.CASTELLAR UE BARBERA BLAU C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO NOU PAVELLO ZONA PUIGVERT
PAIS VALENCIA, S/N
16/10/2021
17:30
U.E. HORTA B UE BARBERA B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. U.E. HORTA
FELIU I CODINA 27
16/10/2021
18:00
CB PEDAGOGIUM UE BARBERA C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 12
16/10/2021
19:00
CLUB NATACIO TERRASSA C UE BARBERA BLANC C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO C.N. TERRASSA - PAVELLÓ DE BÀSQUET
AV. DE L'ABAT MARCET, 200
17/10/2021
09:30
CE GELIDA UE BARBERA C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 PAVELLO MUNICIPAL GELIDA
MONTCAU, S/N
17/10/2021
12:30
CB LA SALLE HORTA UE BARBERA C.C. SOTS-25 FEMENI LA SALLE HORTA
HEDILLA, 66
17/10/2021
12:30
VEDRUNA CARME SABADELLB UE BARBERA C.T. CADET FEMENI PROMOCIO PAVELLO SABADELL SUD
PARDO BAZAN, 17
17/10/2021
16:00
LLUÏSOS DE GRÀCIA B - VERDI SUBMINISTRAMENTS UE BARBERA C.C. TERCERA CATEGORIA FEM PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 12
17/10/2021
16:00
C.E.SANT NICOLAU 2 UE BARBERA BLANC C.T. CADET MASC. PROMOCIO C.E. SANT NICOLAU
JARDI, 72-74
23/10/2021
10:30
CB GRANOLLERS 2 UE BARBERA BLAU C.T. MINI MASC. PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
23/10/2021
10:30
VEDRUNA CARME SABADELL MIXTE UE BARBERA VERMELL C.T. MINI MASC. ESCOLA DEL CARME
JOSEP RENOM 31
23/10/2021
12:00
SANT QUIRZE B.C. A UE BARBERA BLANC C.T. MINI MASC. POLIESPORTIU SANT QUIRZE
PRIORAT S/N
23/10/2021
12:00
CLUB NATACIO TERRASSA C UE BARBERA C.T. MINI FEM. C.N. TERRASSA - PAVELLÓ DE BÀSQUET
AV. DE L'ABAT MARCET, 200
23/10/2021
20:00
PLUS ULTRA SEGUROS ROSER BARICENTRO BARBERA LIGA EBA POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD
NAPOLS, 42
24/10/2021
16:00
C.B. VILADECAVALLS UE BARBERA C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS
CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC
24/10/2021
16:30
FREDERIC MISTRAL A UE BARBERA BLAU C.T. CADET MASC. PROMOCIO COL·LEGI PADRE DAMIAN DE LOS SAGRADOS CORAZONES
AV. VALLVIDRERA, 10
30/10/2021
09:30
MAS DE SANT LLEÍ - CB VILANOVA DEL VALLÈS - NEGRE UE BARBERA BLAU C.T. MINI MASC. P.M.E. VILANOVA DEL VALLES
CAMI DE LA CASA ALTA, S/N
30/10/2021
10:30
UE SANT CUGAT BLANC UE BARBERA VERMELL C.T. MINI MASC. INSTITUT LEONARDO DA VINCI
C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20
30/10/2021
10:30
CREU ALTA SABADELL BLAU UE BARBERA VERMELL C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO CAN BALSACH
CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA)
30/10/2021
12:00
UE SANT CUGAT NEGRE UE BARBERA C.T. INFANTIL FEMENI INSTITUT LEONARDO DA VINCI
C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20
30/10/2021
13:00
CLUB NATACIO TERRASSA B UE BARBERA BLANC C.T. CADET MASC. PROMOCIO C.N. TERRASSA - PAVELLÓ DE BÀSQUET
AV. DE L'ABAT MARCET, 200
30/10/2021
17:30
SANT QUIRZE B.C. A UE BARBERA BLAU C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO GIMNAS MUNICIPAL SANT QUIRZE
FINAL AV. ARRAHONA S/N