Calendari Mensual Club

UNIO ESPORTIVA BARBERA

logo del club
Sel·lecciona el mes:

Partits com a LOCAL

UNIO ESPORTIVA BARBERA (POLIESPORTIU CAN SERRA)

Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
01/05/2022
17:30
UE BARBERA CB MANLLEU (JF-2) C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B POLIESPORTIU CAN SERRA
PASSEIG DR. MORAGAS, 112
01/05/2022
19:30
UE BARBERA CISA - CB VILATORRADA C.C. TERCERA CATEGORIA FEM POLIESPORTIU CAN SERRA
PASSEIG DR. MORAGAS, 112
07/05/2022
09:00
UE BARBERA VERMELL CBLLV MINI C.T. MINI MASC. POLIESPORTIU CAN SERRA
PASSEIG DR. MORAGAS, 112
07/05/2022
10:30
UE BARBERA A.E.E. COL·LEGI CULTURAL BDN - B - C.T. MINI FEM. POLIESPORTIU CAN SERRA
PASSEIG DR. MORAGAS, 112
07/05/2022
16:00
UE BARBERA BLANC SFERIC 2011 BLANC - KONFYANS C.T. MINI MASC. POLIESPORTIU CAN SERRA
PASSEIG DR. MORAGAS, 112
08/05/2022
12:30
UE BARBERA CB IPSI B C.C. TERCERA CATEGORIA FEM POLIESPORTIU CAN SERRA
PASSEIG DR. MORAGAS, 112
08/05/2022
16:00
UE BARBERA GRUAS BARCELONA-CB CARDEDEU C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B POLIESPORTIU CAN SERRA
PASSEIG DR. MORAGAS, 112
08/05/2022
18:00
UE BARBERA B REUS DEPORTIU C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU CAN SERRA
PASSEIG DR. MORAGAS, 112
14/05/2022
10:00
UE BARBERA BLAU PAIDOS-ASFE VERD C.T. MINI MASC. POLIESPORTIU CAN SERRA
PASSEIG DR. MORAGAS, 112
14/05/2022
11:45
UE BARBERA SANT GERVASI 1 C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A POLIESPORTIU CAN SERRA
PASSEIG DR. MORAGAS, 112
15/05/2022
12:15
UE BARBERA S.E. SANT MEDIR A C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 POLIESPORTIU CAN SERRA
PASSEIG DR. MORAGAS, 112
15/05/2022
16:00
UE BARBERA C.B. LA GARRIGA C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B POLIESPORTIU CAN SERRA
PASSEIG DR. MORAGAS, 112
15/05/2022
18:00
UE BARBERA C.E. MARISTES RUBÍ C.C. SOTS-25 FEMENI POLIESPORTIU CAN SERRA
PASSEIG DR. MORAGAS, 112
21/05/2022
09:00
UE BARBERA BLANC E.B. ROSELLA NEGRE C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU CAN SERRA
PASSEIG DR. MORAGAS, 112
21/05/2022
09:00
UE BARBERA BLANC C.E.SANT NICOLAU BLAU C.T. MINI MASC. POLIESPORTIU CAN SERRA
PASSEIG DR. MORAGAS, 112
21/05/2022
10:30
UE BARBERA VERMELL CB MANLLEU (MM-3) C.T. MINI MASC. POLIESPORTIU CAN SERRA
PASSEIG DR. MORAGAS, 112
21/05/2022
10:30
UE BARBERA AE MINGUELLA B-DRIVIM C.T. MINI FEM. POLIESPORTIU CAN SERRA
PASSEIG DR. MORAGAS, 112
21/05/2022
12:00
UE BARBERA BLAU FERROLI BÀSQUET RIBES B C.T. CADET MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU CAN SERRA
PASSEIG DR. MORAGAS, 112
21/05/2022
12:30
ESCOLA BASQUET UE BARBERA A SANT GERVASI BLAU ESCOBOL POLIESPORTIU CAN SERRA
PASSEIG DR. MORAGAS, 112
21/05/2022
16:00
UE BARBERA EMBOTITS PEDRAGOSA - ACB PALAU C.T. CADET FEMENI PROMOCIO POLIESPORTIU CAN SERRA
PASSEIG DR. MORAGAS, 112
21/05/2022
17:30
UE BARBERA FERROLI BÀSQUET RIBES C.T. INFANTIL FEMENI PROMOCIÓ POLIESPORTIU CAN SERRA
PASSEIG DR. MORAGAS, 112
22/05/2022
09:00
UE BARBERA VERMELL FREDERIC MISTRAL B C.T. CADET MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU CAN SERRA
PASSEIG DR. MORAGAS, 112
22/05/2022
10:30
UE BARBERA BLANC CREU ALTA SABADELL 2 C.T. CADET MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU CAN SERRA
PASSEIG DR. MORAGAS, 112
22/05/2022
17:00
UE BARBERA BLAU CB SANT CELONI 2008 C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU CAN SERRA
PASSEIG DR. MORAGAS, 112
22/05/2022
19:00
UE BARBERA B A.E.E. COL·LEGI CULTURAL BDN - A - C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU CAN SERRA
PASSEIG DR. MORAGAS, 112
28/05/2022
12:30
UE BARBERA VIVE - EL MASNOU BASQUETBOL C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A POLIESPORTIU CAN SERRA
PASSEIG DR. MORAGAS, 112

Partits com a VISITANT

UNIO ESPORTIVA BARBERA

Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
01/05/2022
12:15
S.E. SANT MEDIR A UE BARBERA C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 POLIESPORTIU SANT MEDIR
PASSATGE TOLEDO, 12-14
07/05/2022
09:30
LA SALLE MANRESA B UE BARBERA BLAU C.T. MINI MASC. PAVELLO ESCOLA JOVIAT
FOLCH I TORRES CANT PG. RIU
07/05/2022
10:30
SHAD C.B. MOLLET UE BARBERA C.T. INFANTIL FEMENI PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
07/05/2022
12:00
CB ABRERA UE BARBERA BLANC C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO D'ESPORTS D'ABRERA
PG. DE L'ESGLESIA, 20-22
07/05/2022
12:30
CREU ALTA SABADELL 1 UE BARBERA BLAU C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO CAN BALSACH
CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA)
07/05/2022
16:00
VIVE - EL MASNOU BASQUETBOL UE BARBERA C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A POLIESP. MUNICIPAL DEL MASNOU
CIUTAT DE SANT SEBASTIA 14
08/05/2022
09:00
C.B. BEGUES UE BARBERA BLANC C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO JAUME VIÑAS PI
DELS ESPORTS, S/N
08/05/2022
10:00
CB VILADECANS A UE BARBERA C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 COL.LEGI SANT GABRIEL
AV. GERMANS GABRIELISTES, S/N
08/05/2022
12:15
AE LES CORTS-UBAE UE BARBERA VERMELL C.T. CADET MASC. PROMOCIO A.E. LES CORTS
TRAV.DE LES CORTS 252-254
08/05/2022
17:15
C.B. VILADECAVALLS UE BARBERA C.C. SOTS-25 FEMENI POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS
CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC
08/05/2022
19:30
CLUB JOVENTUT BADALONA 4 UE BARBERA BLAU C.T. CADET MASC. PROMOCIO PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT
13/05/2022
18:30
CREU ALTA SABADELL 2 UE BARBERA BLANC C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO CAN BALSACH
CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA)
14/05/2022
09:00
AE MINGUELLA B-DRIVIM UE BARBERA C.T. MINI FEM. POLIESPORTIU CASAGEMAS
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
14/05/2022
10:30
FERROLI BÀSQUET RIBES UE BARBERA C.T. INFANTIL FEMENI PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL S.PERE RIBES
CRISTOFOL MESTRES S/N
14/05/2022
11:30
C.E.SANT NICOLAU BLAU UE BARBERA BLANC C.T. MINI MASC. C.E. SANT NICOLAU
JARDI, 72-74
14/05/2022
12:00
CB MANLLEU (MM-3) UE BARBERA VERMELL C.T. MINI MASC. COL.LEGI LA SALLE MANLLEU
AV. DEL TER, S/N
14/05/2022
12:30
EMBOTITS PEDRAGOSA - ACB PALAU UE BARBERA C.T. CADET FEMENI PROMOCIO PAVELLO MARIA VICTOR
P. CARRERADA, 55
15/05/2022
10:30
CB SANT CELONI 2008 UE BARBERA BLAU C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAV. MUNICIPAL D'ESPORTS DE SANT CELONI
ESTEVE CARDELUS, S/N
15/05/2022
12:30
E.B. ROSELLA NEGRE UE BARBERA BLANC C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS
CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC
15/05/2022
17:00
FREDERIC MISTRAL B UE BARBERA VERMELL C.T. CADET MASC. PROMOCIO ESCOLA .FREDERIC MISTRAL (F.M.T.E.) SARRIA
PERE II DE MONTCADA, 8
15/05/2022
18:00
C.B. LA GARRIGA UE BARBERA B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU CAN NOGUERA
AV. AVI MUSQUERA, S/N
21/05/2022
10:45
CB SANTA COLOMA UE BARBERA C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAVELLO JOAN DEL MORAL
CRISTOFOL COLOM 47-49
21/05/2022
12:00
PAIDOS-ASFE VERD UE BARBERA BLAU C.T. MINI MASC. POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES
CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N
21/05/2022
20:00
CISA - CB VILATORRADA UE BARBERA C.C. TERCERA CATEGORIA FEM PAV.MPAL. ST.JOAN VILATORRADA
CTRA. DE CALAF, S/N
22/05/2022
16:15
C.B. LA GARRIGA UE BARBERA C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B POLIESPORTIU CAN NOGUERA
AV. AVI MUSQUERA, S/N
28/05/2022
10:30
FERROLI BÀSQUET RIBES B UE BARBERA BLAU C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL S.PERE RIBES
CRISTOFOL MESTRES S/N
28/05/2022
18:00
REUS DEPORTIU UE BARBERA B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. REUS - PAVELLÓ REUS DEPORTIU
CARRER ANTONI GAUDI 66
28/05/2022
19:30
CB IPSI B UE BARBERA C.C. TERCERA CATEGORIA FEM POLIESPORTIU IPSI
PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA)