Calendari Mensual Club

BASQUET ATENEU MONTSERRAT

logo del club
Sel·lecciona el mes:

Partits com a LOCAL

BASQUET ATENEU MONTSERRAT

Data Hora Equip Visitant Categoria Samarreta Pantaló Camp de joc [+]
05/05/2018
10:30
C.B. CIUTAT VELLA A C.T. PRE-MINI MASCULI BLAU MARI BLAU MARI B. ATENEU MONTSERRAT
TORRE DAMIANS, 6 ATIC
05/05/2018
12:15
MANYANET SANT ANDREU B C.C. MINI FEMENI BLANC/LILA BLAU B. ATENEU MONTSERRAT
TORRE DAMIANS, 6 ATIC
05/05/2018
16:00
A.E. BASQUET PRATENC C.C. SENIOR TERRITORIAL MASCULI VERMELLA NEGRE B. ATENEU MONTSERRAT
TORRE DAMIANS, 6 ATIC
05/05/2018
17:45
SERVIMPRESA - C.B. ESPARREGUERA C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL NEGRE NEGRE B. ATENEU MONTSERRAT
TORRE DAMIANS, 6 ATIC
06/05/2018
09:00
CLUB NATACIO TERRASSA B C.C. JUNIOR MASCULI NIVELL A VERMELL VERMELL PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL
PARC ESPANYA INDUSTRIAL
06/05/2018
09:00
BASQUET NOU BARRIS C.T. SOTS 21 FEMENI VERMELLA VERMELL PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL
PARC ESPANYA INDUSTRIAL
06/05/2018
10:30
CB SALOU C.C. JUNIOR MASCULI INTERTERRITORIAL BLAVA BLAU PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL
PARC ESPANYA INDUSTRIAL
06/05/2018
10:30
A.E. BELLSPORT C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA BLAU Y NEGRE BLANC PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL
PARC ESPANYA INDUSTRIAL
06/05/2018
10:30
C.B. IPSI - OTTO SYLT C.C. JUNIOR FEMENI NIVELL A BLAU BLAU PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL
PARC ESPANYA INDUSTRIAL
06/05/2018
12:15
U.E. SANT GABRIEL-VILADECANS C.C. SEGONA CATEGORIA FEMENINA VERDA VERD PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL
PARC ESPANYA INDUSTRIAL
06/05/2018
12:15
C.B. CABRERA B C.C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA VERMELLA VERMELL PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL
PARC ESPANYA INDUSTRIAL
10/05/2018
18:30
SANT IGNASI C.C. MINI FEMENI VERMELLA NEGRE B. ATENEU MONTSERRAT
TORRE DAMIANS, 6 ATIC
12/05/2018
09:00
BASKET CORAS C.T. INFANTIL FEMENI VERMELLA VERMELL B. ATENEU MONTSERRAT
TORRE DAMIANS, 6 ATIC
12/05/2018
17:45
SEDIS NAGRUP C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL BLAU I BLANC BLAU B. ATENEU MONTSERRAT
TORRE DAMIANS, 6 ATIC
13/05/2018
10:00
A.E. BOET MATARO 1 C.C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA TARONJA TARONJA PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL
PARC ESPANYA INDUSTRIAL
13/05/2018
12:00
MANYANET SANT ANDREU B C.C. JUNIOR MASCULI NIVELL A BLANC/LILA BLAU PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL
PARC ESPANYA INDUSTRIAL
13/05/2018
12:15
C.B. CIC A C.C. SEGONA CATEGORIA FEMENINA BLAVA BLAU PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL
PARC ESPANYA INDUSTRIAL
19/05/2018
09:00
CN CALDES C.T. INFANTIL MASCULI BLAVA BLAU B. ATENEU MONTSERRAT
TORRE DAMIANS, 6 ATIC
19/05/2018
10:30
ESCOLA IPSI 08 C.T. PRE-MINI MASCULI BLAVA BLAU B. ATENEU MONTSERRAT
TORRE DAMIANS, 6 ATIC
20/05/2018
09:00
DIAGONAL MAR FRONT MARITIM C.T. SOTS 21 FEMENI NEGRE NEGRE PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL
PARC ESPANYA INDUSTRIAL
24/05/2018
18:30
C.B. PEDAGOGIUM B C.C. MINI MASCULI VERD-NEGRE NEGRE B. ATENEU MONTSERRAT
TORRE DAMIANS, 6 ATIC
26/05/2018
21:00
CEEB TORDERA A C.C. SEGONA CATEGORIA FEMENINA VERDA VERD PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL
PARC ESPANYA INDUSTRIAL

Partits com a VISITANT

BASQUET ATENEU MONTSERRAT

Data Hora Equip Local Categoria Samarreta Pantaló Camp de joc [+]
02/05/2018
21:15
S.E. SANT MEDIR A C.C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA GROC - NEGRE NEGRE POLIESPORTIU SANT MEDIR
PASSATGE TOLEDO, 12-14
05/05/2018
13:00
AE LES CORTS-UBAE C.T. INFANTIL FEMENI VERDA VERD ESCOLA BARCELONA
EVARISTO ARNUS, 2-4
09/05/2018
19:00
QBASKET SANT CUGAT GROC C.T. INFANTIL MASCULI NEGRE NEGRE C.E.I.P. CATALUNYA
CTRA.SANT CUGAT-EL PAPIOL, 130
10/05/2018
18:45
LESTONNAC C.T. INFANTIL MASCULI BLU MARI BLAU MARI COL.LEGI LESTONNAC
PAU CLARIS 123
12/05/2018
10:00
U.E. SANT ANDREU VERMELL C.C. MINI MASCULI VERMELL/GROC NEGRE/GROC POLIESPORTIU BON PASTOR
COSTA DAURADA, S/N
12/05/2018
12:00
MARISTES ADEMAR BADALONA A C.T. PRE-MINI MASCULI VERMELLA VERMELL COL.LEGI MARISTES CHAMPAGNAT
COLOM, 66-A
12/05/2018
17:30
C.B. VILADECANS B C.C. SOTS 21 MASCULI NIVELL A-2 VERDA VERD COL.LEGI SANT GABRIEL
AV. GERMANS GABRIELISTES, S/N
13/05/2018
10:00
EPSA C.T. SOTS 21 FEMENI GROGA I BLAVA GROGA I BLAVA C.E.M. RAVAL - CAN RICART
SANT OLEGUER. 10
13/05/2018
16:00
C.B. CIUTAT VELLA C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA BLAU MARI BLAU MARI CEM PARC DE LA CIUTADELLA
P. CIRCUMVAL.LACIO, (E.FRANÇA)
13/05/2018
16:00
ASSOCIACIO SANT MARTI ESPORT B C.C. SENIOR TERRITORIAL MASCULI GRIS/TARONJA GRIS/TARONJA COMPLEX ESPORTIU LA VERNEDA
BINEFAR, 10-14
19/05/2018
12:45
BOSCO HORTA C.T. INFANTIL FEMENI TARONJA BLAU COL·LEGI SALESIA S. JOAN BOSCO
PG. LA VALL D'HEBRON, 258-260
19/05/2018
16:00
CB CERDANYOLA AL DIA C.C. JUNIOR MASCULI NIVELL A VERDA VERD PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
20/05/2018
09:15
CB PRAT-AIGÜES DEL PRAT A C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL BLANCA BLAU C.E.M. JULIO MENDEZ
AV.REMOLAR-CANT.RIU LLOBREGAT
20/05/2018
12:15
C.B. IPSI B - OTTO SYLT C.C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA BLAU BLAU POLIESPORTIU IPSI
PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA)
20/05/2018
17:00
BAR LA NENA CB CUBELLES C.C. SEGONA CATEGORIA FEMENINA BLAVA BLAU PAVELLO MUNICIPAL DE CUBELLES
ONZE DE SETEMBRE, S/N
27/05/2018
16:00
DIAGONAL MAR FRONT MARITIM C.T. SOTS 21 FEMENI NEGRE NEGRE I.E.S. FRONT MARITIM
ESPRONCEDA, 18 (CANT. TAULAT)
27/05/2018
19:00
CEEB TORDERA A C.C. SEGONA CATEGORIA FEMENINA VERDA VERD PAVELLO MUNICIPAL TORDERA
AV. PAISOS CATALANS, S/N
Aquesta web utilitza cookies pròpies i de tercers, amb finalitats tècniques, analítiques i de publicitat per oferir-te una millor experìencia i servei. Si segueixes navegant, estaràs acceptant l’ús que fem de les cookies. Pots canviar la configuració de les cookies en qualsevol moment. Més informació
D’ACORD