Calendari Mensual Club

BASQUET ATENEU MONTSERRAT

logo del club
Sel·lecciona el mes:

Partits com a LOCAL

BASQUET ATENEU MONTSERRAT

Data Hora Equip Visitant Categoria Samarreta Pantaló Camp de joc [+]
04/11/2018
11:30
F.C. MARTINENC BÀSQUET B C.C. TERCERA CATEGORIA FEM. A VERMELLA BLAU B. ATENEU MONTSERRAT
TORRE DAMIANS, 6 ATIC
10/11/2018
09:00
VEDRUNA GRÀCIA NEGRE C.T. MINI FEM. VERDA NEGRE B. ATENEU MONTSERRAT
TORRE DAMIANS, 6 ATIC
10/11/2018
10:30
LLUISOS DE GRACIA BLANC C.T. MINI FEM. BLAVA BLAU B. ATENEU MONTSERRAT
TORRE DAMIANS, 6 ATIC
10/11/2018
12:15
C.B. MANYANET LES CORTS A C.T. PRE-MINI FEM. VERD I GROC VERD B. ATENEU MONTSERRAT
TORRE DAMIANS, 6 ATIC
11/11/2018
09:00
PATRIMONIAL BOET MATARO A C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. TARONJA TARONJA PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL
PARC ESPANYA INDUSTRIAL
11/11/2018
10:30
U.E. SANT ANDREU A C.C. SENIOR A MASCULI. VERMELL/GROC NEGRE PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL
PARC ESPANYA INDUSTRIAL
11/11/2018
10:30
C.B. CORNELLÀ A C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. BLAVA BLAU PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL
PARC ESPANYA INDUSTRIAL
11/11/2018
10:30
U.E. SANT ANDREU B C.T. SENIOR B MASCULI VERMELL/GROC NEGRE PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL
PARC ESPANYA INDUSTRIAL
11/11/2018
12:15
SANT IGNASI C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. VERMELLA/NEGRE NEGRE PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL
PARC ESPANYA INDUSTRIAL
11/11/2018
12:15
CLUB BASQUET PEDAGOGIUM C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B VERD-NEGRE NEGRE PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL
PARC ESPANYA INDUSTRIAL
17/11/2018
09:00
C.B. MANYANET LES CORTS B C.T. PRE-MINI FEM. VERD I GROC VERD B. ATENEU MONTSERRAT
TORRE DAMIANS, 6 ATIC
17/11/2018
10:30
AE LES CORTS-UBAE C.T. MINI FEM. VERDA VERD B. ATENEU MONTSERRAT
TORRE DAMIANS, 6 ATIC
17/11/2018
12:15
BASQUET FEMENI CORNELLA C.T. MINI FEM. VERMELLA GRIS B. ATENEU MONTSERRAT
TORRE DAMIANS, 6 ATIC
18/11/2018
10:30
CB PRAT-AIGUES DEL PRAT C C.T. CADET MASC. PROMOCIO BLANCA BLAU B. ATENEU MONTSERRAT
TORRE DAMIANS, 6 ATIC
18/11/2018
12:00
C.B. RIPOLLET B - MEDITEMPUS C.C. TERCERA CATEGORIA FEM. A BLAU BLAU B. ATENEU MONTSERRAT
TORRE DAMIANS, 6 ATIC
18/11/2018
12:45
BÀSQUET SAFA CLAROR C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. TARONJA TARONJA PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL
PARC ESPANYA INDUSTRIAL
18/11/2018
12:45
BÀSQUET SANT BOI C.C. TERCERA CATEGORIA FEM. A TARONJA NEGRE PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL
PARC ESPANYA INDUSTRIAL
20/11/2018
21:00
100 ANYS PLOMS SALLE REUS A C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. BLANCA/NEGRA NEGRE PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL
PARC ESPANYA INDUSTRIAL
24/11/2018
09:00
UE BARBERA A C.T. CADET FEMENI PROMOCIO BLANCA BLANC B. ATENEU MONTSERRAT
TORRE DAMIANS, 6 ATIC
24/11/2018
10:30
A.E.MINGUELLA - CITROEN AUTOMOCIO BADALONA C.T. INFANTIL FEMENI BLAVA BLAU B. ATENEU MONTSERRAT
TORRE DAMIANS, 6 ATIC
24/11/2018
12:15
OUTLETMOTO.COM CB GRUP BARNA BLANC C.T. PRE-MINI MASC. NEGRA VERMELL B. ATENEU MONTSERRAT
TORRE DAMIANS, 6 ATIC
25/11/2018
09:00
AEC COLLBLANC-TORRASSA B C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B BLAVA BLAU PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL
PARC ESPANYA INDUSTRIAL
25/11/2018
10:30
CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA B C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. VERMELLA VERMELL PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL
PARC ESPANYA INDUSTRIAL

Partits com a VISITANT

BASQUET ATENEU MONTSERRAT

Data Hora Equip Local Categoria Samarreta Pantaló Camp de joc [+]
03/11/2018
10:30
CREU ALTA SABADELL 1 C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B BLAVA-BLANCA BLAU PAVELLO CAN BALSACH
CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA)
03/11/2018
16:00
VIVE - EL MASNOU BASQUETBOL A C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. BLANCA BLANC POLIESP. MUNICIPAL DEL MASNOU
CIUTAT DE SANT SEBASTIA 14
03/11/2018
17:45
C.B. SANTA COLOMA B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. VERMELLA VERMELL PAVELLO JOAN DEL MORAL
CRISTOFOL COLOM 47-49
03/11/2018
18:15
CLUB BASQUET PEDAGOGIUM C.C. TERCERA CATEGORIA FEM. A VERD-NEGRE NEGRE PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 8
04/11/2018
18:00
CB KOBRAS B C.T. SENIOR B MASCULI NEGRE NEGRE COL·LEGI PADRE DAMIAN DE LOS SAGRADOS CORAZONES
AV. VALLVIDRERA, 10
04/11/2018
19:30
CB KOBRAS A C.C. SENIOR A MASCULI. NEGRE NEGRE COL·LEGI PADRE DAMIAN DE LOS SAGRADOS CORAZONES
AV. VALLVIDRERA, 10
04/11/2018
19:30
JET QSPORT C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. BLAU BLAU POLIESPORTIU CAN JOFRESA
BADALONA, 4
09/11/2018
19:30
C.B. MANYANET LES CORTS B C.T. PRE-MINI FEM. VERD I GROC VERD COL·LEGI PARE MANYANET
PRAT D'EN RULL, 6
10/11/2018
09:00
SESE C C.T. PRE-MINI MASC. BLAVA BLAU PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
10/11/2018
09:00
C.B. MANYANET LES CORTS C.T. CADET FEMENI PROMOCIO VERD I GROC VERD COL·LEGI PARE MANYANET
PRAT D'EN RULL, 6
10/11/2018
10:30
A.E.E COL.LEGI CULTURAL BDN -B- C.T. PRE-MINI MASC. BLANCA BLANC PAVELLO POMAR
CTRA. DE LA CONRERIA, S/N
10/11/2018
16:00
A.BÀSQUET BUFALÀ VERD C.T. INFANTIL FEMENI TARONJA TARONJA PAVELLO POLIESPORTIU BUFALA
CAMPOAMOR, 43
10/11/2018
18:15
LA CASA AGENCY-C.B. SANT JOSEP OBRER BLAU C.C. TERCERA CATEGORIA FEM. A BLAVA BLAU COL.LEGI SANT JOSEP OBRER
AV. TOMAS GIMENEZ, S/N
10/11/2018
19:30
C.B. MANYANET LES CORTS C.C. TERCERA CATEGORIA FEM. A VERD I GROC VERD COL·LEGI PARE MANYANET
PRAT D'EN RULL, 6
11/11/2018
09:00
A.E. BELLSPORT C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B BLAU Y NEGRE NEGRE POLIESPORTIU SERGIO MANZANO
AV.MARE DE DEU DE BELLVITGE, 7
17/11/2018
09:30
BÀSQUET SAFA CLAROR GRIS C.T. PRE-MINI MASC. TARONJA TARONJA ESPORTIU CLAROR
SARDENYA, 333
17/11/2018
09:30
A.E.S.E. 1 C.T. PRE-MINI MASC. BLAVA BLAU PISTA GASOMETRO
GASOMETRO CANT. AV. CARRILET
17/11/2018
09:30
ESCOLA THAU C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B TARONJA TARONJA INSTAL. ESPORT. ESCOLA THAU
EDUARD TOLDRA, 7-11
17/11/2018
10:30
AE BADALONÈS B C.T. INFANTIL FEMENI VERMELLA NEGRE C.P. SANT JOSEP BADALONA
ENRIC BORRAS, 40-42
17/11/2018
18:00
EL SURTIDOR-BÀSQUET SAMÀ VILANOVA-SFA C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. VERMELLA VERMELL C.E.M. ISAAC GALVEZ
RONDA IBERICA, 66
17/11/2018
19:30
C.E. LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - A C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. BLANCA BLAU C.E. LAIETA
PINTOR RIBALTA, 2-8
18/11/2018
11:00
U.E. CLARET A C.T. MINI FEM. BLANCA BLAU COL·LEGI CLARET
SICILIA, 333
18/11/2018
12:00
VEDRUNA GRÀCIA NEGRE C.T. CADET FEMENI PROMOCIO VERDA NEGRE POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
18/11/2018
19:00
CLUB DE BASQUET POBLENOU C.C. SENIOR A MASCULI. ROSSA NEGRE C.E.M. DE LA MAR BELLA
AV. LITORAL 86-96
24/11/2018
09:00
JOVENTUT LES CORTS C.T. PRE-MINI FEM. GROGA GROC INST.MUNICIPALS ILLA DIAGONAL
NUMANCIA, 142
24/11/2018
13:00
U.E. HORTA C.T. MINI FEM. BLAVA BLAU U.E. HORTA
FELIU I CODINA 27
24/11/2018
16:00
AEC COLLBLANC-TORRASSA B C.C. TERCERA CATEGORIA FEM. A BLAVA BLAU PAV. MUNICIPAL FUM D'ESTAMPA
ROSICH, 12
24/11/2018
19:30
U.E. MATARO-JBM C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. GROGA GROC PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO
PASSEIG CARLES PADROS, 12
25/11/2018
09:00
BÀSQUET NOU BARRIS B C.T. MINI FEM. VERMELLA VERMELL POLIESPORTIU VALLDAURA
BALTASAR GRACIAN, 7
25/11/2018
09:30
CB LA SALLE HORTA C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B VERDA VERD LA SALLE HORTA
HEDILLA, 66
25/11/2018
10:30
BÀSQUET SANT BOI A C.T. CADET MASC. PROMOCIO TARONJA NEGRE PAVELLO CAN MASALLERA
VIDUA VIVES, 14-16
25/11/2018
12:30
CAMPING BIANYA ROSER B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. VERMELLA VERMELL POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD
NAPOLS, 42
25/11/2018
12:30
CB LA SALLE HORTA A C.C. SENIOR A MASCULI. VERDA VERD LA SALLE HORTA
HEDILLA, 66
25/11/2018
12:30
CLUB BASQUET GASSÓ C.T. SENIOR B MASCULI LILA NEGRE NOU PAVELLO FRANCESC BARNEDA
TAMARIT, 30
25/11/2018
16:00
C.B. NOU ESPLUGUES U20 C.C. TERCERA CATEGORIA FEM. A VERMELL VERMELL CEM LES MORERES
PÇA. DE LES MORERES S/N
Aquesta web utilitza cookies pròpies i de tercers, amb finalitats tècniques, analítiques i de publicitat per oferir-te una millor experìencia i servei. Si segueixes navegant, estaràs acceptant l’ús que fem de les cookies. Pots canviar la configuració de les cookies en qualsevol moment. Més informació
D’ACORD