Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
02/03/2024
|
09:00
|
BASQUET ATE NEU MONTSERRAT BLAU | BÀSQUET SANT SADURNÍ GROC | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | B. ATENEU MONTSERRAT TORRE DAMIANS, 6 ATIC |
|
02/03/2024
|
10:30
|
BASQUET ATENEU MONTSERRAT GROC | LLAVANERES MARESME 2013 | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | B. ATENEU MONTSERRAT TORRE DAMIANS, 6 ATIC |
|
02/03/2024
|
12:00
|
BASQUET ATENEU MONTSERRAT BLAU | UE BARBERA A | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | B. ATENEU MONTSERRAT TORRE DAMIANS, 6 ATIC |
|
02/03/2024
|
13:30
|
BASQUET ATENEU MONTSERRAT BLAU | CB MATADEPERA TARONJA | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | B. ATENEU MONTSERRAT TORRE DAMIANS, 6 ATIC |
|
02/03/2024
|
16:00
|
BASQUET ATENEU MONTSERRAT GROC | VEDRUNA GRÀCIA NEGRE | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | B. ATENEU MONTSERRAT TORRE DAMIANS, 6 ATIC |
|
02/03/2024
|
17:30
|
BASQUET ATENEU MONTSERRAT VERMELL | BASQUET-CEISSA B | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | B. ATENEU MONTSERRAT TORRE DAMIANS, 6 ATIC |
|
09/03/2024
|
09:00
|
BASQUET ATENEU MONTSERRAT GROC | CB LA GARRIGA | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | B. ATENEU MONTSERRAT TORRE DAMIANS, 6 ATIC |
|
09/03/2024
|
10:30
|
BASQUET ATENEU MONTSERRAT BLAU | C.E.THAU | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | B. ATENEU MONTSERRAT TORRE DAMIANS, 6 ATIC |
|
09/03/2024
|
12:00
|
BASQUET ATENEU MONTSERRAT GROC | BC SANT JOAN DESPI B | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | B. ATENEU MONTSERRAT TORRE DAMIANS, 6 ATIC |
|
09/03/2024
|
13:30
|
BASQUET ATENEU MONTSERRAT BLAU | CB PARETS VERMELL | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | B. ATENEU MONTSERRAT TORRE DAMIANS, 6 ATIC |
|
09/03/2024
|
17:30
|
BASQUET ATENEU MONTSERRAT BLAU | BQ MANYANET MOLINS | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | B. ATENEU MONTSERRAT TORRE DAMIANS, 6 ATIC |
|
09/03/2024
|
19:00
|
BASQUET ATENEU MONTSERRAT GROC | JESUÏTES CASP | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | B. ATENEU MONTSERRAT TORRE DAMIANS, 6 ATIC |
|
16/03/2024
|
09:00
|
BASQUET ATENEU MONTSERRAT BLAU | JESUÏTES GRÀCIA KOSTKA | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | B. ATENEU MONTSERRAT TORRE DAMIANS, 6 ATIC |
|
16/03/2024
|
10:30
|
BASQUET ATENEU MONTSERRAT BLAU | CLUB BÀSQUET ALISOS | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | B. ATENEU MONTSERRAT TORRE DAMIANS, 6 ATIC |
|
16/03/2024
|
12:00
|
BASQUET ATENEU MONTSERRAT GROC | BARÇA CBS GRANA | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | B. ATENEU MONTSERRAT TORRE DAMIANS, 6 ATIC |
|
16/03/2024
|
13:30
|
BASQUET ATENEU MONTSERRAT GROC | JOVENTUT BADALONA VERD | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | B. ATENEU MONTSERRAT TORRE DAMIANS, 6 ATIC |
|
16/03/2024
|
16:00
|
BASQUET ATENEU MONTSERRAT GROC | U.E. CLARET A | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | B. ATENEU MONTSERRAT TORRE DAMIANS, 6 ATIC |
|
16/03/2024
|
17:30
|
BASQUET ATENEU MONTSERRAT BLAU | CONTENIDORS PENEDÈS SE CASAL VILAFRANCA A | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | B. ATENEU MONTSERRAT TORRE DAMIANS, 6 ATIC |
|
16/03/2024
|
19:00
|
BASQUET ATENEU MONTSERRAT GROC | QBASKET SANT CUGAT TARONJA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | B. ATENEU MONTSERRAT TORRE DAMIANS, 6 ATIC |
|
17/03/2024
|
11:00
|
BASQUET ATENEU MONTSERRAT GROC | CB GAVÀ 11 | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | B. ATENEU MONTSERRAT TORRE DAMIANS, 6 ATIC |
|
19/03/2024
|
18:30
|
BASQUET ATENEU MONTSERRAT BLAU | C.B GRUP BARNA VERMELL | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | B. ATENEU MONTSERRAT TORRE DAMIANS, 6 ATIC |
|
20/03/2024
|
19:00
|
BASQUET ATENEU MONTSERRAT GROC | DIAGONAL MAR FRONT MARITIM BLAU | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | B. ATENEU MONTSERRAT TORRE DAMIANS, 6 ATIC |
|
21/03/2024
|
18:00
|
BASQUET ATENEU MONTSERRAT BLAU | UE SANT ANDREU | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | B. ATENEU MONTSERRAT TORRE DAMIANS, 6 ATIC |
|
21/03/2024
|
19:00
|
BASQUET ATENEU MONTSERRAT GROC | B.F. CORNELLÀ | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | B. ATENEU MONTSERRAT TORRE DAMIANS, 6 ATIC |
|
23/03/2024
|
09:00
|
BASQUET ATENEU MONTSERRAT GROC | SANT IGNASI | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | B. ATENEU MONTSERRAT TORRE DAMIANS, 6 ATIC |
|
23/03/2024
|
10:30
|
BASQUET ATENEU MONTSERRAT BLAU | EL CÍRCOL 2009 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | B. ATENEU MONTSERRAT TORRE DAMIANS, 6 ATIC |
Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
03/03/2024
|
09:00
|
BAM BLAU - PORTECA | JET TERRASSA U14 | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ PREFERENT | PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL PARC ESPANYA INDUSTRIAL |
|
03/03/2024
|
12:30
|
BASQUET ATENEU MONTSERRAT | CB MOLLERUSSA BLAU | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL PARC ESPANYA INDUSTRIAL |
|
10/03/2024
|
09:00
|
BASQUET ATENEU MONTSERRAT GROC | CLUB BÀSQUET ALISOS | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL PARC ESPANYA INDUSTRIAL |
|
10/03/2024
|
09:00
|
BAM BLAU - PORTECA | C.B GRUP BARNA A | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ PREFERENT | PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL PARC ESPANYA INDUSTRIAL |
|
10/03/2024
|
09:00
|
BASQUET ATENEU MONTSERRAT GROC | CE LA SALLE BONANOVA | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL PARC ESPANYA INDUSTRIAL |
|
10/03/2024
|
10:45
|
BASQUET ATENEU MONTSERRAT BLA | CLUB BÀSQUET CAN PARELLADA | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL PARC ESPANYA INDUSTRIAL |
|
10/03/2024
|
10:45
|
BASQUET ATENEU MONTSERRAT | CE LA SALLE BONANOVA | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL PARC ESPANYA INDUSTRIAL |
|
10/03/2024
|
10:45
|
BASQUET ATENEU MONTSERRAT BLAU | LESTONNAC B- 2007 | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL PARC ESPANYA INDUSTRIAL |
|
10/03/2024
|
12:30
|
BASQUET ATENEU MONTSERRAT | C.B. MARTORELL | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL PARC ESPANYA INDUSTRIAL |
|
10/03/2024
|
12:30
|
BASQUET ATENEU MONTSERRAT | CE LA MARINA | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL PARC ESPANYA INDUSTRIAL |
|
22/03/2024
|
21:00
|
BASQUET ATENEU MONTSERRAT | C.E.LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - A | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL PARC ESPANYA INDUSTRIAL |
Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
02/03/2024
|
10:30
|
CE LA SALLE BONANOVA NEGRE | BASQUET ATENEU MONTSERRAT BLAU | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | COL·LEGI LA SALLE BONANOVA C/ SANT JOAN DE LA SALLE 33 |
|
02/03/2024
|
12:00
|
C.E.LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER | BASQUET ATENEU MONTSERRAT BLAU | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | C.E. LAIETA PINTOR RIBALTA, 2-8 |
|
02/03/2024
|
12:00
|
C.B.COLL - GROC | BASQUET ATENEU MONTSERRAT GROC | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PISTA CREUETA DEL COLL CASTELLTERÇOL, S/N |
|
02/03/2024
|
12:00
|
CE LA SALLE BONANOVA NEGRE | BASQUET ATENEU MONTSERRAT BLAU | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | COL·LEGI LA SALLE BONANOVA C/ SANT JOAN DE LA SALLE 33 |
|
02/03/2024
|
12:00
|
CE LA SALLE BONANOVA VERMELL | BASQUET ATENEU MONTSERRAT GROC | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | COL·LEGI LA SALLE BONANOVA C/ SANT JOAN DE LA SALLE 33 |
|
02/03/2024
|
12:15
|
CEJ L'HOSPITALET B | BASQUET ATENEU MONTSERRAT GROC | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | POLIESP. MUNICIPAL LES PLANES SANT RAFAEL, S/N |
|
02/03/2024
|
12:30
|
MARCEL CUNILL ASSEGURANCES - CB ARTÉS | BASQUET ATENEU MONTSERRAT GROC | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO ESPORTIU D'ARTES BARCELONA, S/N |
|
02/03/2024
|
13:30
|
CE VILA OLÍMPICA BLAU | BASQUET ATENEU MONTSERRAT GROC | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | CLOT DE LA MEL ANDRADE, 40 (CANT. ESPRONCEDA) |
|
02/03/2024
|
16:00
|
SOMMCASA CENTRE CATOLIC L'H B | BASQUET ATENEU MONTSERRAT BLAU | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | CENTRE CATOLIC DE L'HOSPITALET RAMBLA JUST OLIVERES, 34 |
|
02/03/2024
|
17:45
|
CB PEDAGOGIUM A | BASQUET ATENEU MONTSERRAT BLAU | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS NEPTU, 12 |
|
02/03/2024
|
18:00
|
C.E.LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - A | BASQUET ATENEU MONTSERRAT | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | C.E. LAIETA PINTOR RIBALTA, 2-8 |
|
02/03/2024
|
19:30
|
LA SALLE MANRESA | BASQUET ATENEU MONTSERRAT | C. T. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL B | COL.LEGI LA SALLE MANRESA LA PAU, S/N |
|
03/03/2024
|
12:45
|
LIMA-HORTA BÀSQUET | BASQUET ATENEU MONTSERRAT GROC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU SA.FA. HORTA TORRENT DEL CARMEL, 1 |
|
03/03/2024
|
18:00
|
DIAGONAL MAR FRONT MARITIM NEGRE | BASQUET ATENEU MONTSERRAT | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | C.E. MONTSENY PALLARS, 410 |
|
03/03/2024
|
19:30
|
CB MONTPEDRÓS B | BASQUET ATENEU MONTSERRAT GROC | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESP. SANTA COLOMA CERVELLO AV. PAISOS CATALANS 1-3 |
|
09/03/2024
|
09:00
|
JOVENTUT BADALONA B | BASQUET ATE NEU MONTSERRAT BLAU | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
09/03/2024
|
09:00
|
GRAMENET BC | BASQUET ATENEU MONTSERRAT GROC | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
09/03/2024
|
10:30
|
C.B GRUP BARNA A | BAM BLAU - PORTECA | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ PREFERENT | NAU PARC CLOT CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170 |
|
09/03/2024
|
10:30
|
SANT IGNASI VERMELL | BASQUET ATENEU MONTSERRAT VERMELL | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | COL.LEGI SANT IGNASI GENERAL VIVES 34 |
|
09/03/2024
|
12:00
|
BÀSQUET PRATENC - PRAT ACTIU!! | BASQUET ATENEU MONTSERRAT GROC | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | C.E.M. JULIO MENDEZ AV.REMOLAR-CANT.RIU LLOBREGAT |
|
09/03/2024
|
12:30
|
U. B. LLEFIÀ A | BASQUET ATENEU MONTSERRAT BLAU | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU LLEFIA DR. BASSOLS, 109-119 |
|
09/03/2024
|
18:00
|
JESUÏTES GRÀCIA - KOSTKA VERD | BASQUET ATENEU MONTSERRAT BLAU | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | ESCOLA SANT ESTANISLAU ANTEQUERA 2-4 |
|
09/03/2024
|
19:00
|
CÀMPING BIANYA ROSER NEGRE | BASQUET ATENEU MONTSERRAT BLAU | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1 |
|
16/03/2024
|
09:00
|
E.B. ROSELLA NEGRE | BASQUET ATENEU MONTSERRAT GROC | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC |
|
16/03/2024
|
09:30
|
U.E. CLARET A | BASQUET ATENEU MONTSERRAT BLAU | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | COL·LEGI CLARET SICILIA, 333 |
|
16/03/2024
|
12:00
|
MINECAL - C.E. XAMBA | BAM BLAU - PORTECA | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ PREFERENT | PAVELLO NOU LA GAMBA AV. CATALUNYA S/N |
|
16/03/2024
|
12:00
|
C.B. CORBERA NEGRE | BASQUET ATENEU MONTSERRAT GROC | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | INSTAL. ESPORTIVES CORBERA AV. JOSEP TARRADELLAS S/N |
|
16/03/2024
|
12:00
|
AULA ESCOLA EUROPEA A | BASQUET ATENEU MONTSERRAT VERMELL | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | ESCOLA AULA AV.MARE DE DEU DE LORDA,34-36 |
|
16/03/2024
|
12:30
|
AESE | BASQUET ATE NEU MONTSERRAT BLAU | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PISTA GASOMETRO GASOMETRO CANT. AV. CARRILET |
|
16/03/2024
|
18:15
|
EUROPEAN INT. SCHOOL OF BARCELONA | BASQUET ATENEU MONTSERRAT | C. T. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL B | EUROPA SPORTS CENTRE AV. PLA DEL VINYET 110 |
|
16/03/2024
|
19:30
|
B.F. CORNELLÀ B | BASQUET ATENEU MONTSERRAT GROC | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO CAN CARBONELL MARIANO BENLLIURE, S/N |
|
17/03/2024
|
10:30
|
CATALUNYA TELECOM GEIEG C | BASQUET ATENEU MONTSERRAT | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | INSTALACIONS G.E.I.E.G. PAVELLO LLUIS BACH GIRONA C/ EMPURIES, 38, 42 |
|
17/03/2024
|
11:30
|
C.B.COLL B | BASQUET ATENEU MONTSERRAT BLA | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PISTA CREUETA DEL COLL CASTELLTERÇOL, S/N |
|
17/03/2024
|
12:00
|
BÀSQUET SAFA CLAROR 2 | BASQUET ATENEU MONTSERRAT | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
17/03/2024
|
13:15
|
JOVENTUT LES CORTS U18 | BASQUET ATENEU MONTSERRAT BLAU | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | POLIESPORTIU UPC JORDI GIRONA 11 |
|
17/03/2024
|
19:45
|
C.B.COLL - PL28 | BASQUET ATENEU MONTSERRAT | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PISTA CREUETA DEL COLL CASTELLTERÇOL, S/N |