Calendari Mensual Club

CLUB ESPORTIU LA SALLE BONANOVA

logo del club
Sel·lecciona el mes:

Partits com a LOCAL

CLUB ESPORTIU LA SALLE BONANOVA (COL·LEGI LA SALLE BONANOVA)

Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
04/02/2023
09:00
CE LA SALLE BONANOVA NEGRE CENTRE CATÒLIC L'H A C.T. MINI MASC. COL·LEGI LA SALLE BONANOVA
C/ SANT JOAN DE LA SALLE 33
04/02/2023
09:00
CE LA SALLE BONANOVA NEGRE A. BÀSQUET BUFALÀ C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO COL·LEGI LA SALLE BONANOVA
C/ SANT JOAN DE LA SALLE 33
04/02/2023
09:00
CE LA SALLE BONANOVA BLAU S.E. SANT JOAN DE MATA - BLAU C.T. MINI FEM. COL·LEGI LA SALLE BONANOVA
C/ SANT JOAN DE LA SALLE 33
04/02/2023
10:30
CE LA SALLE BONANOVA VERMELL C.B. SANTFELIUENC D C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO COL·LEGI LA SALLE BONANOVA
C/ SANT JOAN DE LA SALLE 33
04/02/2023
10:30
CE LA SALLE BONANOVA VERMELL CB.CIUTAT VELLA C.T. MINI FEM. COL·LEGI LA SALLE BONANOVA
C/ SANT JOAN DE LA SALLE 33
04/02/2023
12:00
CE LA SALLE BONANOVA VERMELL EL CÍRCOL C.T. PRE-INFANTIL FEM. COL·LEGI LA SALLE BONANOVA
C/ SANT JOAN DE LA SALLE 33
04/02/2023
12:00
CE LA SALLE BONANOVA C.B BON PASTOR C.T. CADET MASC. PROMOCIO COL·LEGI LA SALLE BONANOVA
C/ SANT JOAN DE LA SALLE 33
09/02/2023
18:45
CE LA SALLE BONANOVA BLANC A.E.S.E. C.T. MINI FEM. COL·LEGI LA SALLE BONANOVA
C/ SANT JOAN DE LA SALLE 33
11/02/2023
10:30
CE LA SALLE BONANOVA NEGRE JOVENTUT LES CORTS PREINFANTIL GROC C.T. PRE-INFANTIL FEM. COL·LEGI LA SALLE BONANOVA
C/ SANT JOAN DE LA SALLE 33
11/02/2023
12:00
CE LA SALLE BONANOVA VERMELL BÀSQUET SANT BOI - NEGRE C.T. MINI MASC. COL·LEGI LA SALLE BONANOVA
C/ SANT JOAN DE LA SALLE 33
11/02/2023
12:00
CE LA SALLE BONANOVA NEGRE ESCOLA IPSI 08 C.T. CADET FEMENI PROMOCIO COL·LEGI LA SALLE BONANOVA
C/ SANT JOAN DE LA SALLE 33
16/02/2023
19:30
CE LA SALLE BONANOVA NEGRE VIROLAI C.T. PRE-INFANTIL FEM. COL·LEGI LA SALLE BONANOVA
C/ SANT JOAN DE LA SALLE 33
25/02/2023
09:00
CE LA SALLE BONANOVA VERMELL CE SAGRAT COR DIPUTACIO C.T. PRE-INFANTIL FEM. COL·LEGI LA SALLE BONANOVA
C/ SANT JOAN DE LA SALLE 33
25/02/2023
09:00
CE LA SALLE BONANOVA BLANC CB LA SALLE HORTA C.T. MINI FEM. COL·LEGI LA SALLE BONANOVA
C/ SANT JOAN DE LA SALLE 33
25/02/2023
09:00
CE LA SALLE BONANOVA BLAU JAC SANTS BARCELONA/ESCOLA PROA C.T. MINI FEM. COL·LEGI LA SALLE BONANOVA
C/ SANT JOAN DE LA SALLE 33
25/02/2023
10:30
CE LA SALLE BONANOVA NEGRE MONUMENTAL ENGLISH SCHOOL ROSER NEGRE C.T. MINI FEM. COL·LEGI LA SALLE BONANOVA
C/ SANT JOAN DE LA SALLE 33
25/02/2023
10:30
CE LA SALLE BONANOVA VERMELL TECNOCASA SANT ADRIA FSA BLANC C.T. MINI FEM. COL·LEGI LA SALLE BONANOVA
C/ SANT JOAN DE LA SALLE 33
25/02/2023
12:00
CE LA SALLE BONANOVA NEGRE C.B. LLINARS C.T. PRE-INFANTIL FEM. COL·LEGI LA SALLE BONANOVA
C/ SANT JOAN DE LA SALLE 33
25/02/2023
12:00
CE LA SALLE BONANOVA ADE FUSTER A C.T. CADET MASC. PROMOCIO COL·LEGI LA SALLE BONANOVA
C/ SANT JOAN DE LA SALLE 33

Partits com a LOCAL

CLUB ESPORTIU LA SALLE BONANOVA (POLIESP. LA SALLE BONANOVA)

Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
05/02/2023
16:00
CE LA SALLE BONANOVA GRUAS BARCELONA-CB CARDEDEU B C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C POLIESP. LA SALLE BONANOVA
SANT JOAN DE LA SALLE, 20-36
05/02/2023
17:45
CE LA SALLE BONANOVA U.E HORTA B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. POLIESP. LA SALLE BONANOVA
SANT JOAN DE LA SALLE, 20-36
12/02/2023
16:00
CE LA SALLE BONANOVA CB IMMA C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B POLIESP. LA SALLE BONANOVA
SANT JOAN DE LA SALLE, 20-36
16/02/2023
21:30
CE LA SALLE BONANOVA WHITE QBASKET SANT CUGAT 2 C.T. SENIOR A MASCULI. POLIESP. LA SALLE BONANOVA
SANT JOAN DE LA SALLE, 20-36
26/02/2023
16:00
CE LA SALLE BONANOVA CB PARETS VERMELL C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C POLIESP. LA SALLE BONANOVA
SANT JOAN DE LA SALLE, 20-36
26/02/2023
17:45
CE LA SALLE BONANOVA S.E. SANT MEDIR. A C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. POLIESP. LA SALLE BONANOVA
SANT JOAN DE LA SALLE, 20-36
26/02/2023
19:30
CE LA SALLE BONANOVA WHITE S.E. SANT MEDIR. B C.T. SENIOR A MASCULI. POLIESP. LA SALLE BONANOVA
SANT JOAN DE LA SALLE, 20-36

Partits com a VISITANT

CLUB ESPORTIU LA SALLE BONANOVA

Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
04/02/2023
09:00
BASKET ESPLUGUES B CE LA SALLE BONANOVA NEGRE C.T. CADET FEMENI PROMOCIO CEM LES MORERES
PÇA. DE LES MORERES S/N
04/02/2023
09:00
CB PEDAGOGIUM B CE LA SALLE BONANOVA VERMELL C.T. MINI MASC. PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 12
04/02/2023
09:30
CES BOSCO ROCAFORT CE LA SALLE BONANOVA NEGRE C.T. MINI FEM. SALESIANS ROCAFORT
ROCAFORT, 42
04/02/2023
10:00
UE SANT ANDREU CE LA SALLE BONANOVA BLANC C.T. MINI FEM. POLIESPORTIU BON PASTOR
COSTA DAURADA, S/N
04/02/2023
11:30
C. B. BON PASTOR CE LA SALLE BONANOVA VERMELL C.T. CADET FEMENI PROMOCIO POLIESPORTIU BON PASTOR
COSTA DAURADA, S/N
05/02/2023
09:00
CB IPSI 06 CE LA SALLE BONANOVA C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B POLIESPORTIU IPSI
PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA)
05/02/2023
10:45
BASQUET ATENEU MONTSERRAT B CE LA SALLE BONANOVA C.C. TERCERA CATEGORIA FEM PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL
PARC ESPANYA INDUSTRIAL
05/02/2023
17:45
C.E.B. PALLEJÀ CE LA SALLE BONANOVA C.C. SOTS-25 FEMENI PAV. MUNICIPAL PALLEJA
AV. ONZE DE SETEMBRE 1714, 1
11/02/2023
09:00
EL CÍRCOL B CE LA SALLE BONANOVA VERMELL C.T. MINI FEM. POLIESPORTIU JOAQUIM BLUME
COLL I PUJOL CANT. C/ SELVA
11/02/2023
10:30
SAGRAT COR SARRIA CE LA SALLE BONANOVA C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C SAGRAT COR - SORT.9 RDA.DALT
RAMON MIQUEL I PLANAS, 38-40
11/02/2023
11:00
CLUB BÀSQUET CAN PARELLADA - 2 CE LA SALLE BONANOVA VERMELL C.T. PRE-INFANTIL FEM. PAVELLO CAN PARELLADA
C/ EUROPA S/N JUNT CAMP FUTBOL
11/02/2023
17:45
CANOVELLES BC 1 CE LA SALLE BONANOVA NEGRE C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL TAGAMANENT
DIAGONAL, S/N
11/02/2023
18:00
C. B. RAMON LLULL A CE LA SALLE BONANOVA C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD
NAPOLS, 42
11/02/2023
19:00
MANYANET SANT ANDREU CE LA SALLE BONANOVA WHITE C.T. SENIOR A MASCULI. COL·LEGI JESUS Mª I JOSEP
C/ PARE MANYANET, 5
12/02/2023
09:00
JOVENTUT LES CORTS VERD MARCAROPA.COM CE LA SALLE BONANOVA NEGRE C.T. MINI MASC. INST.MUNICIPALS ILLA DIAGONAL
NUMANCIA, 142
12/02/2023
09:30
U.E. GAUDI-FORUS SARDENYA BLANC CE LA SALLE BONANOVA C.T. CADET MASC. PROMOCIO FORUS SARDENYA
SARDENYA, 549-553
12/02/2023
10:15
MVP CERVELLÓ CE LA SALLE BONANOVA VERMELL C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO ZONA ESPORTIVA CERVELLO
AV. CATALUNYA, 19
25/02/2023
09:00
MANYANET SANT ANDREU 11 CE LA SALLE BONANOVA NEGRE C.T. MINI MASC. COL·LEGI JESUS Mª I JOSEP
C/ PARE MANYANET, 5
25/02/2023
09:00
FERRIMAX BÀSQUET SANT FOST CE LA SALLE BONANOVA VERMELL C.T. CADET FEMENI PROMOCIO PAV. ESPORTIU Nº2 SANT FOST
AV. MAURI S/N
25/02/2023
10:30
CE LA MARINA B CE LA SALLE BONANOVA VERMELL C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU LA MARINA
c/ DEL COURE, S/N
25/02/2023
10:30
CB TONA 1 CE LA SALLE BONANOVA NEGRE C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL TONA
JAUME BALMES, S/N
25/02/2023
12:30
CÀMPING BIANYA ROSER BLANC CE LA SALLE BONANOVA VERMELL C.T. MINI MASC. COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC
MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1
25/02/2023
17:30
GRAMENET BC BLAU CE LA SALLE BONANOVA C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B PAVELLO DEL RAVAL
GINESTA S/N, PARC DELS PINS
25/02/2023
19:30
A.E.S.E. B CE LA SALLE BONANOVA C.C. TERCERA CATEGORIA FEM POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
26/02/2023
10:45
EL CÍRCOL B CE LA SALLE BONANOVA C.C. SOTS-25 FEMENI PAVELLO LA PLANA
LA PLANA, S/N
26/02/2023
11:00
VEDRUNA GRÀCIA CE LA SALLE BONANOVA NEGRE C.T. PRE-INFANTIL FEM. POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
26/02/2023
12:00
C.B.CASTELLBISBAL GROC CE LA SALLE BONANOVA NEGRE C.T. CADET FEMENI PROMOCIO CEIP MARE DE DEU DE MONTSERRAT
AV. PAU CASALS 20
28/02/2023
18:15
CÀMPING BIANYA ROSER BLANC CE LA SALLE BONANOVA BLAU C.T. MINI FEM. COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC
MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1