Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
02/03/2024
|
09:00
|
PAIDOS-ASFE U9M | CLUB BÀSQUET PUIG-REIG | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
02/03/2024
|
09:00
|
PAIDOS-ASFE U12M BLANC | CB CASTELLET | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
02/03/2024
|
10:30
|
PAIDOS-ASFE U10M NEGRE | CB CASTELLET | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
02/03/2024
|
10:30
|
PAIDOS-ASFE U12M VERD | CLUB BÀSQUET PUIG-REIG | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
02/03/2024
|
12:00
|
PAIDOS-ASFE U10M VERD | VILABÀSQUET VILADECANS BLAU | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
02/03/2024
|
12:00
|
PAIDOS-ASFE U10M BLANC | C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC VERMELL | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
02/03/2024
|
13:30
|
PAIDOS-ASFE U13M | JOVENTUT BADALONA A | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
02/03/2024
|
16:00
|
PAIDOS-ASFE U13F BLANC | BQ MANYANET MOLINS | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
02/03/2024
|
17:45
|
LA SAMARRETA ASFE | UNIO ESPORTIVA BARBERA B | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
03/03/2024
|
09:00
|
PAIDOS-ASFE U14M BLANC | C.E SANT NICOLAU 3 | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
03/03/2024
|
10:30
|
PAIDOS-ASFE U14M VERD | HIDROPRES C.B. L'HOSPITALET B | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
09/03/2024
|
09:00
|
PAIDOSASFE U13F | SAUNIER DUVAL UE MATARÓ FM -IBF | C. C. U13 - INFANTIL FEMENÍ 1R ANY | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
09/03/2024
|
10:30
|
PAIDOS-ASFE U10F | LA SALLE MANRESA A | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
09/03/2024
|
10:30
|
PAIDOS-ASFE U12F VERD | JOVENTUT BADALONA B | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
09/03/2024
|
12:00
|
PAIDOS-ASFE U12F BLANC | CB VILADECANS | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
09/03/2024
|
12:00
|
PAIDOS-ASFE U9F | C.E.XAMBA TARONJA | C. T. U09 - PRE-MINI FEMENÍ 1R. ANY | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
09/03/2024
|
13:30
|
PETROPINTO ASFE U16F BLANC | BASQUET SANT PERE FEMENI | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
10/03/2024
|
09:00
|
LA SAMARRETTA ASFE U16M | CB SOLSONA U16M A | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
10/03/2024
|
10:45
|
PETROPINTO ASFE U16F | LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
10/03/2024
|
12:30
|
PETROPINTO ASFE A | SQUADRA PIZZA VEDRUNA GRÀCIA A | COPA CATALUNYA FEMENINA | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
10/03/2024
|
16:00
|
PAIDOS-ASFE U14F | CBF CERDANYOLA U14 INTER | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ INTERTERRITORIAL | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
10/03/2024
|
17:45
|
PETROPINTO ASFE B | TIR-BAGES - CB ESPARREGUERA | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
16/03/2024
|
09:00
|
PAIDOS-ASFE U13M | NOU BÀSQUET OLESA VERMELL | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
16/03/2024
|
10:30
|
PAIDOS-ASFE U9F | BASQUET SAFA CLAROR 1 | C. T. U09 - PRE-MINI FEMENÍ 1R. ANY | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
16/03/2024
|
10:30
|
PAIDOS-ASFE U12F VERD | CB TONA 1 | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
16/03/2024
|
12:00
|
PAIDOS-ASFE U10F | CB VILASSAR DE DALT ROGER'S VERD | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
16/03/2024
|
12:00
|
PAIDOS-ASFE U12F BLANC | C.E. XAMBA TARONJA | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
16/03/2024
|
16:00
|
PETROPINTO ASFE U17F | SESE B | C. C. U17 - JÚNIOR FEMENÍ 1R. ANY | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
16/03/2024
|
17:45
|
LA SAMARRETA ASFE | CLUB BASQUET VILATORRADA B | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
20/03/2024
|
18:15
|
PAIDOS-ASFE U10M VERD | BÀSQUET MANRESA VERMELL | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
02/03/2024
|
09:00
|
CB TORELLÓ IF – FARMÀCIA ÍNGRID JAIME I BOFILL | PAIDOSASFE U13F | C. C. U13 - INFANTIL FEMENÍ 1R ANY | PAVELLO MUNICIPAL TORELLO PASSATGE DEL ESPORTS, S/N |
|
02/03/2024
|
09:00
|
CB LA MERCÈ | PETROPINTO ASFE U16F BLANC | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL MARTORELL AV. FELIX DURAN I CANYAMERES,1 |
|
02/03/2024
|
09:00
|
C.B. CORBERA NEGRE | PAIDOS-ASFE U12F BLANC | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | INSTAL. ESPORTIVES CORBERA AV. JOSEP TARRADELLAS S/N |
|
02/03/2024
|
09:00
|
F.C. MARTINENC BÀSQUET B | PAIDOS-ASFE U9F | C. T. U09 - PRE-MINI FEMENÍ 1R. ANY | PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO TELEGRAFOS, 31-45 |
|
02/03/2024
|
09:00
|
C.E SANT NICOLAU GRANA | PAIDOS-ASFE U10F | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | MÀGIC LAU JARDI, 72-74 |
|
02/03/2024
|
11:00
|
MANRESA CBF U12 | PAIDOS-ASFE U12F VERD | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO ESCOLA JOVIAT FOLCH I TORRES CANT PG. RIU |
|
02/03/2024
|
17:45
|
JOVENTUT BADALONA 1 FEM. | PAIDOS-ASFE U14F | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO LA PLANA LA PLANA, S/N |
|
02/03/2024
|
17:45
|
SANT GERVASI 1 | PETROPINTO ASFE A | COPA CATALUNYA FEMENINA | ESCOLA SANT GERVASI SABADELL, 41 |
|
03/03/2024
|
10:45
|
BÀSQUET MANRESA VERMELL | LA SAMARRETTA ASFE U16M | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | COMPLEX VELL CONGOST CTRA. MANRESA-ST. JOAN VILATORRADA S/N |
|
03/03/2024
|
11:00
|
CÀMPING BIANYA ROSER VERMELL | PETROPINTO ASFE U16F | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD NAPOLS, 42 |
|
03/03/2024
|
18:00
|
CB ÀGUILES | PETROPINTO ASFE B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | STA. COLOMA QUERALT - PAVELLÓ MUNICIPAL FRANCESC MACIA S/N |
|
09/03/2024
|
09:00
|
C.B. BEGUES | PAIDOS-ASFE U14M VERD | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO JAUME VIÑAS PI DELS ESPORTS, S/N |
|
09/03/2024
|
09:00
|
LA SALLE MANRESA A | PAIDOS-ASFE U12M VERD | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | COL.LEGI LA SALLE MANRESA LA PAU, S/N |
|
09/03/2024
|
09:00
|
BÀSQUET PIERA | PAIDOS-ASFE U10M BLANC | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | INSTAL. ESPORTIVES PIERA PASSEIG DEL PRAT, 7 |
|
09/03/2024
|
10:30
|
LA SALLE MANRESA B | PAIDOS-ASFE U12M BLANC | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | COL.LEGI LA SALLE MANRESA LA PAU, S/N |
|
09/03/2024
|
10:30
|
LA SALLE MANRESA B | PAIDOS-ASFE U10M NEGRE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | COL.LEGI LA SALLE MANRESA LA PAU, S/N |
|
09/03/2024
|
12:15
|
CB CASTELLET | PAIDOS-ASFE U14M BLANC | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | P.M.E. SANT VICENÇ CASTELLET BARCELONA, S/N |
|
09/03/2024
|
12:30
|
A.E.E. COL·LEGI CULTURAL BDN - B - | PAIDOS-ASFE U9M | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO POLIESPORTIU BUFALA CAMPOAMOR, 43 |
|
09/03/2024
|
17:45
|
CB CERDANYOLA AL DIA B | LA SAMARRETA ASFE | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA AV. GUIERA, 6-8 |
|
10/03/2024
|
09:00
|
QBASKET SANT CUGAT NEGRE | PAIDOS-ASFE U13M | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
10/03/2024
|
09:30
|
CLUB NATACIÓ SABADELL B | PETROPINTO ASFE U17F | C. C. U17 - JÚNIOR FEMENÍ 1R. ANY | CN SABADELL-PAVELLO 2 (abans Les Naus) MONTCADA, 21 |
|
10/03/2024
|
10:30
|
CB GRANOLLERS 1 | PAIDOS-ASFE U10F BLANC | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAVELLO C.B. GRANOLLERS GIRONA, 222 |
|
10/03/2024
|
10:30
|
VILABÀSQUET VILADECANS | PAIDOS-ASFE U13F BLANC | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | ATRIUM VILADECANS AV. JOSEP TARRADELLAS 17 |
|
16/03/2024
|
09:00
|
CB SANTPEDOR | PAIDOS-ASFE U12M BLANC | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAV. MPAL. DE SANTPEDOR RAFA MARTINEZ CTRA NAVARCLES, S/N |
|
16/03/2024
|
09:30
|
FEMENÍ SANT ADRIÀ LILA | PAIDOSASFE U13F | C. C. U13 - INFANTIL FEMENÍ 1R ANY | PAVELLO MUNICIPAL SANT ADRIA RICART, 6 |
|
16/03/2024
|
09:30
|
NOU BÀSQUET OLESA VERMELL | PAIDOS-ASFE U10F BLANC | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA PRIORAT, S/N |
|
16/03/2024
|
11:00
|
FÒRUM GESTIÓ ASSESSORS - S.A. SÚRIA | PAIDOS-ASFE U10M NEGRE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO JOSEP FABREGA I TORT SANT JOSEP, S/N |
|
16/03/2024
|
12:00
|
BBA CASTELLDEFELS 11-12F | PAIDOS-ASFE U13F BLANC | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER RAMBLA BLAS INFANTE, 23 |
|
16/03/2024
|
12:30
|
BONAREA BENZINERA - CB IGUALADA MM2 | PAIDOS-ASFE U12M VERD | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU LES COMES CARLES RIBA S/N |
|
16/03/2024
|
13:00
|
ODENA CLUB BASQUET | PAIDOS-ASFE U14M BLANC | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU MUNICIPAL ODENA PLAÇA MESTRE VILAVELL S/N |
|
16/03/2024
|
13:30
|
GRAMENET BC BLAU | PAIDOS-ASFE U9M | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
16/03/2024
|
13:30
|
C.E SANT NICOLAU 1 | PAIDOS-ASFE U14F | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ INTERTERRITORIAL | MÀGIC LAU JARDI, 72-74 |
|
17/03/2024
|
09:15
|
BÀSQUET LLOR | PAIDOS-ASFE U14M VERD | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | E.E. LLOR LLUIS COMPANYS, 50 |
|
17/03/2024
|
11:00
|
SABADELL BQ VALLÈS U10M | PAIDOS-ASFE U10M VERD | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | SABADELL SPORTS CENTER-CASABLANCAS C/ FONT I SAGUÉ, S/N (Accés al costat núm. 1) |
|
17/03/2024
|
16:00
|
CARBÓ FINQUES - CB LLÍVIA PUIGCERDÀ | PETROPINTO ASFE U16F BLANC | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO FORUM DE LLIVIA C/ DE L-ESPORT S/N |
|
17/03/2024
|
16:00
|
EJECT SERVEIS INFORMATICS - CB ESPARREGUERA VERD | PAIDOS-ASFE U12M BLANC | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO RAMON MARTI HOSPITAL, 37 |
|
17/03/2024
|
16:00
|
CLUB NATACIO TERRASSA B | PETROPINTO ASFE B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | C.N. TERRASSA - PAVELLO POLIESPORTIU JOCS OLIMPICS, S/N |
|
17/03/2024
|
19:30
|
SD ESPANYOL | PETROPINTO ASFE A | COPA CATALUNYA FEMENINA | COL.LEGI ESCOLAPIS SARRIA IMMACULADA, 25-35 |