Calendari Mensual Club

CLUB BASQUET RIBES

logo del club
Sel·lecciona el mes:

Partits com a LOCAL

CLUB BASQUET RIBES (PAVELLO MUNICIPAL S.PERE RIBES)

Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
01/12/2019
09:00
FERROLI BÀSQUET RIBES B BÀSQUET SAMÀ VILANOVA-IMB C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL S.PERE RIBES
CRISTOFOL MESTRES S/N
01/12/2019
10:30
KRYSALIS BÀSQUET RIBES BC SANT JOAN DESPÍ C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL S.PERE RIBES
CRISTOFOL MESTRES S/N
01/12/2019
10:30
FERROLI BÀSQUET RIBES A C.B. PRAT-AIGÜES DEL PRAT B C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL S.PERE RIBES
CRISTOFOL MESTRES S/N
14/12/2019
09:00
FERROLI BÀSQUET RIBES B CLUB NOU BÀSQUET VILANOVA VERD - AKO C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL S.PERE RIBES
CRISTOFOL MESTRES S/N
14/12/2019
10:30
FERROLI BÀSQUET RIBES A CB VILADECANS VERD C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL S.PERE RIBES
CRISTOFOL MESTRES S/N
14/12/2019
12:00
KRYSALIS BÀSQUET RIBES C.B. SANT ANDREU NEGRE C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL S.PERE RIBES
CRISTOFOL MESTRES S/N
14/12/2019
16:00
BÀSQUET RIBES CARNISSERIES SOLER CBC 0304 C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL S.PERE RIBES
CRISTOFOL MESTRES S/N
21/12/2019
09:00
GALO MATEO - BÀSQUET RIBES A BBA CASTELLDEFELS 2009 C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL S.PERE RIBES
CRISTOFOL MESTRES S/N
21/12/2019
16:00
BÀSQUET RIBES BASQUET MOLINS B C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL S.PERE RIBES
CRISTOFOL MESTRES S/N
21/12/2019
19:00
FERROLI BÀSQUET RIBES BASQUET MOLINS C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL S.PERE RIBES
CRISTOFOL MESTRES S/N
21/12/2019
20:30
BÀSQUET RIBES B ODENA CLUB BASQUET B C.T. SENIOR B MASCULI PAVELLO MUNICIPAL S.PERE RIBES
CRISTOFOL MESTRES S/N
22/12/2019
18:30
BÀSQUET RIBES BBA 2005 CHIRINGUITO ANANDA C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL S.PERE RIBES
CRISTOFOL MESTRES S/N

Partits com a VISITANT

CLUB BASQUET RIBES

Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
01/12/2019
09:15
C.B. JOVENTUT CASTELLDEFELS A GALO MATEO - BÀSQUET RIBES B C.T. MINI MASC. POLIESPORTIU CAN ROCA
CASTANYER 1
01/12/2019
10:30
BC SANT JOAN DESPÍ 'A' BÀSQUET RIBES C.T. CADET MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU FRANCESC CALVET
AV. BARCELONA, 45
05/12/2019
19:00
SERVEIS MEDICS PENEDES S.E. CASAL VILAFRANCA NEGRE GALO MATEO - BÀSQUET RIBES B C.T. MINI MASC. PAVELLO JOAN MARQUES
PASSATGE ALCOVER, 3
14/12/2019
10:30
C.B. ESPARREGUERA VERD GALO MATEO - BÀSQUET RIBES B C.T. MINI MASC. PAVELLO RAMON MARTI
HOSPITAL, 37
14/12/2019
10:45
BÀSQUET SAMÀ VILANOVA-CM05 BÀSQUET RIBES C.T. CADET MASC. PROMOCIO C.E.M. ISAAC GALVEZ
RONDA IBERICA, 66
14/12/2019
16:00
BÀSQUET SITGES B BÀSQUET RIBES B C.T. SENIOR B MASCULI PAVELLO POLIESPORTIU PINS VENS
AV. JOSEP TARRADELLAS I JOAN
14/12/2019
19:00
CLOTET SUZUKI SANT BOI A FERROLI BÀSQUET RIBES C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. PAVELLO CAN MASALLERA
VIDUA VIVES, 14-16
15/12/2019
10:30
CB VILADECANS VERMELL BÀSQUET RIBES C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PODIUM VILADECANSESPORTS JOAN MASGRAU
c/ POMPEU FABRA, 5
15/12/2019
10:45
BÀSQUET SAMÀ VILANOVA-MMB GALO MATEO - BÀSQUET RIBES A C.T. MINI MASC. C.E.M. ISAAC GALVEZ
RONDA IBERICA, 66
21/12/2019
09:00
BÀSQUET SAMÀ VILANOVA-CFB KRYSALIS BÀSQUET RIBES C.T. CADET FEM. PROMOCIO C.E.M. ISAAC GALVEZ
RONDA IBERICA, 66
21/12/2019
12:30
A.E. L'ESQUITX ST. SADURNÍ FERROLI BÀSQUET RIBES B C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAV. MUNICIPAL SANT SADURNI
PASSEIG CAN FERRER, S/N
21/12/2019
13:15
BÀSQUET LLOR FERROLI BÀSQUET RIBES A C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO E.E. LLOR
LLUIS COMPANYS, 50