Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
06/04/2024
|
09:00
|
C.E.B. PALLEJÀ | CB SANTPEDOR | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL B | PAV. MUNICIPAL PALLEJA AV. ONZE DE SETEMBRE 1714, 1 |
|
06/04/2024
|
10:30
|
C.E.B. PALLEJÀ VERMELL | C.B. SANT ANDREU GROC | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL PALLEJA AV. ONZE DE SETEMBRE 1714, 1 |
|
06/04/2024
|
10:30
|
C.E.B. PALLEJÀ NEGRE | C.B.COLL | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL PALLEJA AV. ONZE DE SETEMBRE 1714, 1 |
|
06/04/2024
|
12:00
|
C.E.B. PALLEJÀ | C.B. SANT ANDREU | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL PALLEJA AV. ONZE DE SETEMBRE 1714, 1 |
|
07/04/2024
|
16:00
|
C.E.B. PALLEJÀ | CB TURO | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL PALLEJA AV. ONZE DE SETEMBRE 1714, 1 |
|
07/04/2024
|
17:45
|
C.E.B. PALLEJÀ | C.B. CORBERA NEGRE | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | PAV. MUNICIPAL PALLEJA AV. ONZE DE SETEMBRE 1714, 1 |
|
13/04/2024
|
09:00
|
C.E.B. PALLEJÀ VERMELL | CREU ALTA SABADELL | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL PALLEJA AV. ONZE DE SETEMBRE 1714, 1 |
|
13/04/2024
|
10:30
|
C.E.B. PALLEJÀ | UE SANT ANDREU | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL PALLEJA AV. ONZE DE SETEMBRE 1714, 1 |
|
13/04/2024
|
12:00
|
C.E.B. PALLEJÀ | BASQUET MOLINS LIMA | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL PALLEJA AV. ONZE DE SETEMBRE 1714, 1 |
|
14/04/2024
|
16:00
|
C.E.B. PALLEJÀ | VIROLAI | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-2 | PAV. MUNICIPAL PALLEJA AV. ONZE DE SETEMBRE 1714, 1 |
|
14/04/2024
|
17:45
|
C.E.B. PALLEJÀ METALCRIBA | TENEA*TALENT - CB ESPARREGUERA | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | PAV. MUNICIPAL PALLEJA AV. ONZE DE SETEMBRE 1714, 1 |
|
14/04/2024
|
19:30
|
C.E.B. PALLEJÀ | CLUB BÀSQUET CUBELLES | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL PALLEJA AV. ONZE DE SETEMBRE 1714, 1 |
|
20/04/2024
|
09:00
|
C.E.B. PALLEJÀ | SERVEIS MÈDICS PENEDÈS S.E. CASAL VILAFRANCA NEGRE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL PALLEJA AV. ONZE DE SETEMBRE 1714, 1 |
|
20/04/2024
|
09:00
|
C.E.B. PALLEJÀ VERMELL | CREU ALTA SABADELL BLAU | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL PALLEJA AV. ONZE DE SETEMBRE 1714, 1 |
|
20/04/2024
|
10:30
|
C.E.B. PALLEJÀ NEGRE | ESCOLA PIA IGUALADA | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL PALLEJA AV. ONZE DE SETEMBRE 1714, 1 |
|
20/04/2024
|
10:30
|
C.E.B. PALLEJÀ NEGRE | UE SANT CUGAT VERMELL | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL PALLEJA AV. ONZE DE SETEMBRE 1714, 1 |
|
20/04/2024
|
12:00
|
C.E.B. PALLEJÀ - AEGAS | CB. CORNELLÀ BLAU | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAV. MUNICIPAL PALLEJA AV. ONZE DE SETEMBRE 1714, 1 |
|
21/04/2024
|
16:00
|
C.E.B. PALLEJÀ | C.B. LLIÇA DE VALL | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL PALLEJA AV. ONZE DE SETEMBRE 1714, 1 |
|
21/04/2024
|
17:45
|
C.E.B. PALLEJÀ | C.B. VILADECAVALLS | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL B | PAV. MUNICIPAL PALLEJA AV. ONZE DE SETEMBRE 1714, 1 |
|
21/04/2024
|
19:30
|
C.E.B. PALLEJÀ | BÀSQUET SANT BOI | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | PAV. MUNICIPAL PALLEJA AV. ONZE DE SETEMBRE 1714, 1 |
|
27/04/2024
|
09:00
|
C.E.B. PALLEJÀ VERMELL | CB SANTPEDOR-QUALITAT PUJOL | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL PALLEJA AV. ONZE DE SETEMBRE 1714, 1 |
|
27/04/2024
|
10:30
|
C.E.B. PALLEJÀ NEGRE | MANYANET SANT ANDREU | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL PALLEJA AV. ONZE DE SETEMBRE 1714, 1 |
|
28/04/2024
|
16:00
|
C.E.B. PALLEJÀ | CLUB BÀSQUET CAN PARELLADA | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-2 | PAV. MUNICIPAL PALLEJA AV. ONZE DE SETEMBRE 1714, 1 |
|
28/04/2024
|
17:45
|
C.E.B. PALLEJÀ METALCRIBA | SOMMCASA CENTRE CATÒLIC L'H A | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | PAV. MUNICIPAL PALLEJA AV. ONZE DE SETEMBRE 1714, 1 |
|
28/04/2024
|
19:30
|
C.E.B. PALLEJÀ | BÀSQUET SANT BOI B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL PALLEJA AV. ONZE DE SETEMBRE 1714, 1 |
Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
06/04/2024
|
09:00
|
C.E MARISTES SANTS LES CORTS | C.E.B. PALLEJÀ | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | MARISTES LES CORTS COMTES DE BELL-LLOC, 149 |
|
06/04/2024
|
10:30
|
SANT QUIRZE BÀSQUET CLUB A | C.E.B. PALLEJÀ NEGRE | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | C.E.M. CAN CASABLANQUES - Pista Nova C/ PRIORAT s/n |
|
06/04/2024
|
12:30
|
BÀSQUET SANT SADURNÍ NEGRE | C.E.B. PALLEJÀ | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL SANT SADURNI PASSEIG CAN FERRER, S/N |
|
06/04/2024
|
16:00
|
JESUÏTES CASP | C.E.B. PALLEJÀ | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-2 | PAVELLO INFANT JESUS TRAVESSERA DE GRACIA 57-63 |
|
06/04/2024
|
17:15
|
CNB VILANOVA SM1 ROCROI | C.E.B. PALLEJÀ | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
07/04/2024
|
17:45
|
BÀSQUET SANT SADURNÍ | C.E.B. PALLEJÀ - AEGAS | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAV. MUNICIPAL SANT SADURNI PASSEIG CAN FERRER, S/N |
|
07/04/2024
|
17:45
|
BASKET ALMEDA | C.E.B. PALLEJÀ METALCRIBA | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO ALMEDA SANT FERRAN 45 BIS |
|
12/04/2024
|
18:15
|
ESCOLAPIS SARRIÀ | C.E.B. PALLEJÀ NEGRE | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | COL.LEGI ESCOLAPIS SARRIA IMMACULADA, 25-35 |
|
13/04/2024
|
09:00
|
C.B. CORBERA NEGRE | C.E.B. PALLEJÀ NEGRE | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | INSTAL. ESPORTIVES CORBERA AV. JOSEP TARRADELLAS S/N |
|
13/04/2024
|
09:30
|
CB MONTPEDRÓS | C.E.B. PALLEJÀ | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESP. SANTA COLOMA CERVELLO AV. PAISOS CATALANS 1-3 |
|
13/04/2024
|
09:30
|
ESPORT BASE DEL PAPIOL | C.E.B. PALLEJÀ | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL EL PAPIOL PAU CASALS S/N |
|
13/04/2024
|
16:00
|
C.B. VALLIRANA | C.E.B. PALLEJÀ | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL B | PAVELLO MUNICIPAL DE LA BARQUERA C/ MIQUEL DE BATLLE, 27 |
|
13/04/2024
|
19:30
|
AEC COLLBLANC - ÍTACA | C.E.B. PALLEJÀ | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | PAV. MUNICIPAL FUM D'ESTAMPA ROSICH, 12 |
|
13/04/2024
|
19:45
|
CB GAVÀ 1 | C.E.B. PALLEJÀ - AEGAS | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO CAN TINTORE RAMBLA POMPEU FABRA, 144 |
|
14/04/2024
|
09:00
|
CEJ L'HOSPITALET | C.E.B. PALLEJÀ VERMELL | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | POLIESP. MUNICIPAL LES PLANES SANT RAFAEL, S/N |
|
20/04/2024
|
10:30
|
CB LA MERCÈ | C.E.B. PALLEJÀ VERMELL | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL MARTORELL AV. FELIX DURAN I CANYAMERES,1 |
|
20/04/2024
|
11:00
|
BÀSQUET SANT SADURNÍ | C.E.B. PALLEJÀ | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL SANT SADURNI PASSEIG CAN FERRER, S/N |
|
21/04/2024
|
09:00
|
CLUB BÀSQUET CAN PARELLADA 2 | C.E.B. PALLEJÀ | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO CAN PARELLADA C/ EUROPA S/N JUNT CAMP FUTBOL |
|
21/04/2024
|
12:30
|
CHIRINGUITO ANANDA - BBA CASTELLDEFELS B MASCULÍ | C.E.B. PALLEJÀ | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER RAMBLA BLAS INFANTE, 23 |
|
21/04/2024
|
12:30
|
AB PREMIÀ | C.E.B. PALLEJÀ | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-2 | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR CAMI DEL MIG, 62 |
|
21/04/2024
|
17:45
|
VODAFONE - CB SANT JUST | C.E.B. PALLEJÀ METALCRIBA | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27 |
|
27/04/2024
|
09:00
|
BÀSQUET SITGES A | C.E.B. PALLEJÀ | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO POLIESPORTIU PINS VENS AV. JOSEP TARRADELLAS I JOAN |
|
27/04/2024
|
10:30
|
BASQUET MOLINS NEGRE | C.E.B. PALLEJÀ VERMELL | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL MOLINS REI SANT ANTONI Mª CLARET, S/N |
|
27/04/2024
|
17:00
|
CONTENIDORS PENEDÈS SE CASAL VILAFRANCA A | C.E.B. PALLEJÀ - AEGAS | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO JOAN MARQUES PASSATGE ALCOVER, 3 |
|
27/04/2024
|
17:45
|
B.F. CORNELLÀ A | C.E.B. PALLEJÀ | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | PAVELLO CAN CARBONELL MARIANO BENLLIURE, S/N |
|
28/04/2024
|
10:30
|
BASQUET MOLINS A | C.E.B. PALLEJÀ | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL MOLINS REI SANT ANTONI Mª CLARET, S/N |
|
28/04/2024
|
12:00
|
CB SANT CLIMENT | C.E.B. PALLEJÀ | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL SANT CLIMENT AV. PRAT DE LA RIBA, S/N |
|
28/04/2024
|
19:00
|
ESPORT BASE DEL PAPIOL | C.E.B. PALLEJÀ | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL B | PAV. MUNICIPAL EL PAPIOL PAU CASALS S/N |