Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
02/03/2024
|
09:00
|
CB MANLLEU (U14F) | C.B.COLL | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL MANLLEU PSG. DEL TER, S/N |
|
02/03/2024
|
09:00
|
CB MANLLEU - ESQUIROL (U13M BLAU) | C.E. VILATORTA | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL MANLLEU PSG. DEL TER, S/N |
|
02/03/2024
|
10:30
|
CB MANLLEU (U15M BLAU) | CB TORELLÓ CM - PROBIOTICS EMLIFE | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL MANLLEU PSG. DEL TER, S/N |
|
02/03/2024
|
10:30
|
CB MANLLEU (U16F) | C.B.VILASSAR DE MAR 1984 BLAU | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL MANLLEU PSG. DEL TER, S/N |
|
02/03/2024
|
12:00
|
CB MANLLEU (U16M) | CB CASTELLET | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL MANLLEU PSG. DEL TER, S/N |
|
02/03/2024
|
12:00
|
CB MANLLEU (U15M GROC) | CN CALDES C | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL MANLLEU PSG. DEL TER, S/N |
|
03/03/2024
|
16:00
|
CB MANLLEU (U21F) | GYMNOS-AECAM MALGRAT | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL B | PAVELLO MUNICIPAL MANLLEU PSG. DEL TER, S/N |
|
03/03/2024
|
17:45
|
CB MANLLEU (U21M) | CB REGINA | C. T. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO MUNICIPAL MANLLEU PSG. DEL TER, S/N |
|
03/03/2024
|
19:30
|
CB MANLLEU (SM) | CB MATADEPERA VERD | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL MANLLEU PSG. DEL TER, S/N |
|
09/03/2024
|
19:00
|
CB MANLLEU (SF) | CLUB BASQUET VILATORRADA | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL MANLLEU PSG. DEL TER, S/N |
|
16/03/2024
|
09:00
|
CB MANLLEU (U15M BLAU) | CLUB BASQUET VILATORRADA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL MANLLEU PSG. DEL TER, S/N |
|
16/03/2024
|
10:30
|
CB MANLLEU (U14F) | CB TONA | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL MANLLEU PSG. DEL TER, S/N |
|
16/03/2024
|
10:30
|
CB MANLLEU (U10M) | FERSIX ACB PALAU | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL MANLLEU PSG. DEL TER, S/N |
|
16/03/2024
|
12:00
|
CB MANLLEU (U12F) | CEB SANT JORDI | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL MANLLEU PSG. DEL TER, S/N |
|
16/03/2024
|
12:00
|
CB MANLLEU (U16F) | AB PREMIÀ | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL MANLLEU PSG. DEL TER, S/N |
|
16/03/2024
|
20:00
|
CB MANLLEU (SM) | CB VILADECAVALLS | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL MANLLEU PSG. DEL TER, S/N |
|
17/03/2024
|
18:15
|
CB MANLLEU (U21F) | CB PARETS | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL B | PAVELLO MUNICIPAL MANLLEU PSG. DEL TER, S/N |
|
17/03/2024
|
19:45
|
CB MANLLEU (U21M) | BASKET VALLDOREIX | C. T. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO MUNICIPAL MANLLEU PSG. DEL TER, S/N |
|
23/03/2024
|
19:00
|
CB MANLLEU (SM) | C.E SANT NICOLAU 1 | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL MANLLEU PSG. DEL TER, S/N |
Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
02/03/2024
|
09:00
|
CB MANLLEU (U13M GROC) | CB LA LLAGOSTA PREINF | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | COL.LEGI LA SALLE MANLLEU AV. DEL TER, S/N |
|
02/03/2024
|
10:30
|
CB MANLLEU (U10M) | E.B. ROSELLA NEGRE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | COL.LEGI LA SALLE MANLLEU AV. DEL TER, S/N |
|
02/03/2024
|
12:00
|
CB MANLLEU (U12F) | SANT QUIRZE BÀSQUET CLUB | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | COL.LEGI LA SALLE MANLLEU AV. DEL TER, S/N |
|
17/03/2024
|
09:00
|
CB MANLLEU (U15M GROC) | ARBÓ CLIMATITZACIÓ ACB PALAU | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | COL.LEGI LA SALLE MANLLEU AV. DEL TER, S/N |
|
17/03/2024
|
10:30
|
CB MANLLEU - ESQUIROL (U11M) | C.B GRUP BARNA BLANC | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | COL.LEGI LA SALLE MANLLEU AV. DEL TER, S/N |
|
17/03/2024
|
12:00
|
CB MANLLEU (U13M GROC) | UE BÀSQUET MARTORELLES | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | COL.LEGI LA SALLE MANLLEU AV. DEL TER, S/N |
Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
02/03/2024
|
17:45
|
GYMNOS-AECAM MALGRAT | CB MANLLEU (U21F) | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL B | PAVELLO MUNICIPAL PARC COLOMER ZONA ESP. PARC DEL COLOMER |
|
03/03/2024
|
17:30
|
CB ARTÉS B | CB MANLLEU (SF) | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO ESPORTIU D'ARTES BARCELONA, S/N |
|
09/03/2024
|
09:00
|
C.B. LLIÇA DE VALL | CB MANLLEU (U13M GROC) | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL LLIÇA DE VALL PASSEIG DE L'ESGLESIA, S/N |
|
09/03/2024
|
09:15
|
CB LA GARRIGA 2014 | CB MANLLEU (U10M) | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU CAN NOGUERA AV. AVI MUSQUERA, S/N |
|
09/03/2024
|
10:30
|
CB TONA 2 | CB MANLLEU (U15M BLAU) | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL TONA JAUME BALMES, S/N |
|
09/03/2024
|
10:30
|
CE SAGRAT COR DIPUTACIO | CB MANLLEU (U14F) | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | COL.LEGI SAGRAT COR-DIPUTACIO DIPUTACIO, 326 CANT. PG S.JOAN |
|
09/03/2024
|
10:30
|
CLUB BASQUET SANTA PERPETUA | CB MANLLEU (U12F) | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA AV. GIRONA, 7 |
|
09/03/2024
|
11:30
|
ODENA CLUB BASQUET | CB MANLLEU - ESQUIROL (U13M BLAU) | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL ODENA PLAÇA MESTRE VILAVELL S/N |
|
09/03/2024
|
16:15
|
C.B. VILADECAVALLS | CB MANLLEU (U21M) | C. T. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL B | POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC |
|
09/03/2024
|
17:30
|
MATARÓ PARC BOET BLANC | CB MANLLEU (U15M GROC) | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN SANT CUGAT, 146 |
|
09/03/2024
|
18:15
|
MARCEL CUNILL ASSEGURANCES - CB ARTÉS | CB MANLLEU (SM) | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO ESPORTIU D'ARTES BARCELONA, S/N |
|
10/03/2024
|
16:00
|
BÀSQUET PIERA | CB MANLLEU (U16M) | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | INSTAL. ESPORTIVES PIERA PASSEIG DEL PRAT, 7 |
|
10/03/2024
|
17:30
|
UE SANT CUGAT BLANC | CB MANLLEU - ESQUIROL (U11M) | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | INSTITUT LEONARDO DA VINCI C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20 |
|
10/03/2024
|
19:30
|
CLUB BÀSQUET CAN PARELLADA | CB MANLLEU (U21F) | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL B | PAVELLO CAN PARELLADA C/ EUROPA S/N JUNT CAMP FUTBOL |
|
16/03/2024
|
12:00
|
CB TONA 1 | CB MANLLEU (U16M) | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL TONA JAUME BALMES, S/N |
|
17/03/2024
|
16:00
|
NUBEM TELECOM BÀSQUET BERGA | CB MANLLEU (SF) | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL ESPORTS BERGA GUILLEM DE BERGUEDA, S/N |