Calendari Mensual Club

CENTRE D'ESPORTS IPSI

logo del club
Sel·lecciona el mes:

Partits com a LOCAL

CENTRE D'ESPORTS IPSI (POLIESPORTIU IPSI)

Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
02/10/2021
09:00
ESCOLA IPSI 09 B C.E. MARISTES RUBÍ C.T. PRE-INFANTIL MASC. POLIESPORTIU IPSI
PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA)
02/10/2021
10:30
ESCOLA IPSI 09 A U.E. GAUDI-FORUS SARDENYA C.T. PRE-INFANTIL MASC. POLIESPORTIU IPSI
PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA)
02/10/2021
12:00
ESCOLA IPSI 07 C.E. LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER B C.T. CADET MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU IPSI
PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA)
02/10/2021
17:45
CB IPSI A A.E.S.E. A COPA CATALUNYA MASCULINA POLIESPORTIU IPSI
PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA)
02/10/2021
19:30
CB IPSI B BÀSQUET PRATENC 1 - LISANT C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU IPSI
PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA)
03/10/2021
09:00
ESCOLA IPSI 06 B CB.CIUTAT VELLA A C.T. CADET MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU IPSI
PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA)
03/10/2021
10:30
ESCOLA IPSI 06 A CB SANTA COLOMA A C.T. CADET MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU IPSI
PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA)
03/10/2021
12:15
CB IPSI CLUB ESCOLA BASQUET NAVARCLES C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-2 POLIESPORTIU IPSI
PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA)
03/10/2021
17:00
CB IPSI C BASQUET SANT PERE FEMENI C.C. SOTS-25 FEMENI POLIESPORTIU IPSI
PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA)
03/10/2021
18:30
CB IPSI C CB LA SALLE HORTA “A” C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU IPSI
PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA)
09/10/2021
09:00
CB IPSI B U.E. GAUDI-FORUS SARDENYA C C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B POLIESPORTIU IPSI
PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA)
09/10/2021
10:30
CB IPSI 04 BASQUET ATENEU MONTSERRAT C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A POLIESPORTIU IPSI
PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA)
09/10/2021
12:00
CB IPSI A CLUB BASQUET NOU ESPLUGUES A C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. POLIESPORTIU IPSI
PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA)
09/10/2021
17:45
CB IPSI A LLUÏSOS DE GRÀCIA A - VERDI SUBMINISTRAMENTS C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. POLIESPORTIU IPSI
PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA)
16/10/2021
10:30
CB IPSI 05 CE VILA OLÍMPICA C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B POLIESPORTIU IPSI
PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA)
16/10/2021
12:00
ESCOLA IPSI 06 CE LA SALLE BONANOVA C.T. CADET FEMENI PROMOCIO POLIESPORTIU IPSI
PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA)
16/10/2021
17:45
CB IPSI A PUJOL CB MOLLERUSSA COPA CATALUNYA MASCULINA POLIESPORTIU IPSI
PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA)
16/10/2021
19:30
CB IPSI B S.E. SANT MEDIR A C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU IPSI
PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA)
17/10/2021
09:00
ESCOLA IPSI 08 CB.CIUTAT VELLA C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU IPSI
PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA)
17/10/2021
10:30
CB IPSI C EB CIUTAT VELLA C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C POLIESPORTIU IPSI
PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA)
17/10/2021
12:15
ESCOLA IPSI 07 LIMA-HORTA BÀSQUET C.T. CADET FEMENI PROMOCIO POLIESPORTIU IPSI
PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA)
17/10/2021
17:00
CB IPSI C BÀSQUET-CEISSA C.C. SOTS-25 FEMENI POLIESPORTIU IPSI
PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA)
17/10/2021
18:30
CB IPSI C BASKET CORAS C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU IPSI
PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA)
23/10/2021
09:00
CB IPSI B A. BASQUET BUFALÀ C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B POLIESPORTIU IPSI
PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA)
23/10/2021
10:30
ESCOLA IPSI 08 MANYANET SANT ANDREU C.T. INFANTIL FEMENI POLIESPORTIU IPSI
PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA)
23/10/2021
12:00
ESCOLA IPSI 06 DIAGONAL MAR FRONT MARITIM TARONJA C.T. CADET FEMENI PROMOCIO POLIESPORTIU IPSI
PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA)
23/10/2021
16:00
ESCOLA IPSI 07 ESCOLAPIS SARRIA C.T. CADET FEMENI PROMOCIO POLIESPORTIU IPSI
PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA)
23/10/2021
17:45
CB IPSI A BASETIS CB SANT JUST C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. POLIESPORTIU IPSI
PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA)
23/10/2021
19:30
CB IPSI B A. BÀSQUET BUFALA C.C. TERCERA CATEGORIA FEM POLIESPORTIU IPSI
PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA)
24/10/2021
09:00
ESCOLA IPSI 08 BC SANT JOAN DESPÍ 'B' C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU IPSI
PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA)
24/10/2021
10:30
CB IPSI 04 FREDERIC MISTRAL C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A POLIESPORTIU IPSI
PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA)
24/10/2021
12:15
CB IPSI A SERRA S.E. CASAL VILAFRANCA BLANC C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. POLIESPORTIU IPSI
PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA)
24/10/2021
17:00
CB IPSI 05 UE SANT CUGAT VERMELL C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B POLIESPORTIU IPSI
PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA)
24/10/2021
18:30
CB IPSI C C.B. ALISOS B C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C POLIESPORTIU IPSI
PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA)
30/10/2021
10:30
ESCOLA IPSI 09 A A.E. SANT ANDREU NATZARET C.T. PRE-INFANTIL MASC. POLIESPORTIU IPSI
PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA)
30/10/2021
12:00
ESCOLA IPSI 07 CB SANTA PERPETUA VERD C.T. CADET MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU IPSI
PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA)
30/10/2021
16:00
ESCOLA IPSI 09 U.E. CLARET A C.T. PRE-INFANTIL FEM. POLIESPORTIU IPSI
PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA)
31/10/2021
09:00
ESCOLA IPSI 06 B A.E. BELLSPORT A C.T. CADET MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU IPSI
PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA)

Partits com a LOCAL

CENTRE D'ESPORTS IPSI (COL·LEGI I.P.S.I. - 1)

Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
02/10/2021
09:30
ESCOLA IPSI 12 A SANT GERVASI 1 C.T. PRE-MINI MASC. COL·LEGI I.P.S.I. - 1
PROVENÇA 97 (INTERIOR ILLA)
02/10/2021
11:00
ESCOLA IPSI 11 B S.E. SANT JOAN DE MATA - BLAU MIXTE C.T. MINI MASC. COL·LEGI I.P.S.I. - 1
PROVENÇA 97 (INTERIOR ILLA)
02/10/2021
12:30
ESCOLA IPSI 11 U.E. HORTA C.T. MINI FEM. COL·LEGI I.P.S.I. - 1
PROVENÇA 97 (INTERIOR ILLA)
16/10/2021
09:30
ESCOLA IPSI 11 A AE LES CORTS-UBAE C.T. MINI MASC. COL·LEGI I.P.S.I. - 1
PROVENÇA 97 (INTERIOR ILLA)
16/10/2021
11:00
ESCOLA IPSI 10 CENTRE CATÒLIC L'H A C.T. MINI FEM. COL·LEGI I.P.S.I. - 1
PROVENÇA 97 (INTERIOR ILLA)
16/10/2021
16:00
ESCOLA IPSI 10 CB LA SALLE HORTA GROC C.T. MINI MASC. COL·LEGI I.P.S.I. - 1
PROVENÇA 97 (INTERIOR ILLA)
23/10/2021
09:30
ESCOLA IPSI 12 A U.E. CLARET B C.T. PRE-MINI MASC. COL·LEGI I.P.S.I. - 1
PROVENÇA 97 (INTERIOR ILLA)
23/10/2021
11:00
ESCOLA IPSI 11 LESTONNAC C.T. MINI FEM. COL·LEGI I.P.S.I. - 1
PROVENÇA 97 (INTERIOR ILLA)
23/10/2021
12:30
ESCOLA IPSI 11 B C.E.SANT NICOLAU VERMELL C.T. MINI MASC. COL·LEGI I.P.S.I. - 1
PROVENÇA 97 (INTERIOR ILLA)
23/10/2021
16:00
ESCOLA IPSI 12 B CBSAPS C.T. PRE-MINI MASC. COL·LEGI I.P.S.I. - 1
PROVENÇA 97 (INTERIOR ILLA)
30/10/2021
09:30
ESCOLA IPSI 12 A C.B. MANYANET LES CORTS VERD C.T. PRE-MINI MASC. COL·LEGI I.P.S.I. - 1
PROVENÇA 97 (INTERIOR ILLA)
30/10/2021
11:00
ESCOLA IPSI 10 CB SANT JUST C.T. MINI FEM. COL·LEGI I.P.S.I. - 1
PROVENÇA 97 (INTERIOR ILLA)
30/10/2021
12:30
ESCOLA IPSI 11 CB VILADECANS VERMELL C.T. MINI FEM. COL·LEGI I.P.S.I. - 1
PROVENÇA 97 (INTERIOR ILLA)
30/10/2021
16:00
ESCOLA IPSI 12 B CB PEDAGOGIUM C.T. PRE-MINI MASC. COL·LEGI I.P.S.I. - 1
PROVENÇA 97 (INTERIOR ILLA)
30/10/2021
17:30
ESCOLA IPSI 11 B CE VILA OLÍMPICA BLAU C.T. MINI MASC. COL·LEGI I.P.S.I. - 1
PROVENÇA 97 (INTERIOR ILLA)

Partits com a VISITANT

CENTRE D'ESPORTS IPSI

Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
02/10/2021
09:00
U. B. LLEFIÀ B CB IPSI C C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119
02/10/2021
10:30
DOMINIQUES BARCELONA ESCOLA IPSI 08 C.T. INFANTIL FEMENI DOMINICAS MALLORCA
MALLORCA, 349
02/10/2021
10:30
EL CÍRCOL A ESCOLA IPSI 10 C.T. MINI FEM. POLIESPORTIU JOAQUIM BLUME
COLL I PUJOL CANT. C/ SELVA
02/10/2021
10:45
CLUB JOVENTUT BADALONA 1 ESCOLA IPSI 07 C.T. CADET FEMENI PROMOCIO PAVELLO LA PLANA
LA PLANA, S/N
02/10/2021
11:15
BC TECLA SALA ESCOLA IPSI 08 C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO COL.LEGI TECLA SALA
TECLA SALA, 18
02/10/2021
12:00
EL CÍRCOL B ESCOLA IPSI 10 C.T. MINI MASC. POLIESPORTIU JOAQUIM BLUME
COLL I PUJOL CANT. C/ SELVA
02/10/2021
12:00
BOSCO HORTA CB IPSI 05 C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B COL·LEGI SALESIA S. JOAN BOSCO
PG. LA VALL D'HEBRON, 258-260
02/10/2021
12:45
BÀSQUET SAFA CLAROR 1 ESCOLA IPSI 12 C.T. PRE-MINI FEM. ESPORTIU CLAROR
SARDENYA, 333
02/10/2021
16:15
C.E. LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER A CB IPSI A C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. C.E. LAIETA
PINTOR RIBALTA, 2-8
02/10/2021
17:30
CE SANT IGNASI CB IPSI B C.C. TERCERA CATEGORIA FEM COL.LEGI SANT IGNASI
GENERAL VIVES 34
02/10/2021
17:30
U.E. CLARET C CB IPSI B C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B COL·LEGI CLARET
SICILIA, 333
02/10/2021
18:00
A.E.S.E. A CB IPSI A C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
02/10/2021
20:00
LLUÏSOS DE GRÀCIA B CB IPSI 04 C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
09/10/2021
17:45
CE LA MARINA CB IPSI B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU LA MARINA
c/ DEL COURE, S/N
09/10/2021
19:30
C.E. MARISTES RUBÍ CB IPSI C C.C. SOTS-25 FEMENI MARISTES RUBI
CA N'ORIOL, 25
10/10/2021
17:45
LLUÏSOS DE GRÀCIA A - VERDI SUBMINISTRAMENTS CB IPSI A COPA CATALUNYA MASCULINA PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 12
10/10/2021
18:00
C.B.SANTFELIUENC - B CB IPSI C C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
10/10/2021
18:00
CLUB BÀSQUET MARTORELL CB IPSI C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-2 PAVELLO MUNICIPAL MARTORELL
AV. FELIX DURAN I CANYAMERES,1
16/10/2021
09:00
CLUB JOVENTUT BADALONA ESCOLA IPSI 09 A C.T. PRE-INFANTIL MASC. PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT
16/10/2021
09:00
BASQUET ATENEU MONTSERRAT ESCOLA IPSI 12 B C.T. PRE-MINI MASC. B. ATENEU MONTSERRAT
TORRE DAMIANS, 6 ATIC
16/10/2021
10:30
VEDRUNA GRÀCIA VERD ESCOLA IPSI 12 A C.T. PRE-MINI MASC. ESCOLA VEDRUNA - GRACIA
PÉREZ-GALDÓS, 15
16/10/2021
12:15
SESE B CB IPSI 04 C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
16/10/2021
12:30
REUS PLOMS SALLE NEGRE CB IPSI A C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. REUS - PAVELLO JOAN SIROLLA
AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5
16/10/2021
12:30
U.E. GAUDI-FORUS SARDENYA B ESCOLA IPSI 07 C.T. CADET MASC. PROMOCIO JARDINS DE LA INDUSTRIA
AV. S. ANTONI Mª. CLARET, 146
16/10/2021
12:30
CENTRE CATÒLIC L'H B ESCOLA IPSI 11 C.T. MINI FEM. CENTRE CATOLIC DE L'HOSPITALET
RAMBLA JUST OLIVERES, 34
17/10/2021
09:00
UE SANT ANDREU CB IPSI B C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B POLIESPORTIU CAMP DEL FERRO
C( PARE MANYANET 40
17/10/2021
09:00
CEJ L'HOSPITALET ESCOLA IPSI 09 C.T. PRE-INFANTIL FEM. POLIESP. MUNICIPAL LES PLANES
SANT RAFAEL, S/N
17/10/2021
10:30
BASQUET ATENEU MONTSERRAT CB IPSI B C.C. TERCERA CATEGORIA FEM PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL
PARC ESPANYA INDUSTRIAL
17/10/2021
10:45
DIAGONAL MAR FRONT MARITIM NEGRE ESCOLA IPSI 06 A C.T. CADET MASC. PROMOCIO I.E.S. FRONT MARITIM
ESPRONCEDA, 18 (CANT. TAULAT)
17/10/2021
12:15
S.E. SANT JOAN DE MATA MIXTE ESCOLA IPSI 09 B C.T. PRE-INFANTIL MASC. INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES
PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172
17/10/2021
12:30
BASQUET ATENEU MONTSERRAT CB IPSI A C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL
PARC ESPANYA INDUSTRIAL
23/10/2021
09:00
CB SANTA COLOMA ESCOLA IPSI 09 A C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO JOAN DEL MORAL
CRISTOFOL COLOM 47-49
23/10/2021
09:15
LIMA-HORTA BÀSQUET ESCOLA IPSI 09 C.T. PRE-INFANTIL FEM. PAVELLO UBAE EL CARMEL
CIENCIES,S/N-CANT. C/LLOBREGOS
23/10/2021
09:30
TECNOCASA SANT ADRIA FSA LILA ESCOLA IPSI 10 C.T. MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL SANT ADRIA
RICART, S/N
23/10/2021
11:15
BC TECLA SALA B ESCOLA IPSI 11 A C.T. MINI MASC. COL.LEGI NTRA. SRA. FATIMA
BARON DEL MALDA, 27
23/10/2021
11:30
CLUB BASQUET NOU ESPLUGUES ESCOLA IPSI 12 C.T. PRE-MINI FEM. CEM LES MORERES
PÇA. DE LES MORERES S/N
23/10/2021
12:00
SAFA HORTA ESCOLA IPSI 09 B C.T. PRE-INFANTIL MASC. COL·LEGI SAGRADA FAMILIA HORTA
PERIS MENCHETA, 26-46
23/10/2021
16:00
BÀSQUET-CEISSA A CB IPSI C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-2 PAVELLO COTXERES BORBO
RAMON ALBO, 41-57 (NOU BARRIS)
23/10/2021
16:00
CLUB JOVENTUT BADALONA 3 ESCOLA IPSI 06 A C.T. CADET MASC. PROMOCIO PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT
23/10/2021
17:30
U.E. CLARET C ESCOLA IPSI 10 C.T. MINI MASC. COL·LEGI CLARET
SICILIA, 333
23/10/2021
17:45
VEDRUNA GRÀCIA B CB IPSI C C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
23/10/2021
19:30
VEDRUNA GRÀCIA A CB IPSI A COPA CATALUNYA MASCULINA POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
24/10/2021
09:00
C.B. MOLLET B ESCOLA IPSI 07 C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
24/10/2021
11:00
CÀMPING BIANYA ROSER BLANC ESCOLA IPSI 06 B C.T. CADET MASC. PROMOCIO COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC
MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1
24/10/2021
12:30
CB LA SALLE HORTA CB IPSI C C.C. SOTS-25 FEMENI LA SALLE HORTA
HEDILLA, 66
24/10/2021
19:45
LA SALLE BONANOVA CB IPSI B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. POLIESP. LA SALLE BONANOVA
SANT JOAN DE LA SALLE, 20-36
29/10/2021
19:45
ASME CB IPSI C C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C COMPLEX ESPORTIU LA VERNEDA
BINEFAR, 10-14
30/10/2021
09:00
AE MINGUELLA B-DRIVIM ESCOLA IPSI 10 C.T. MINI MASC. POLIESPORTIU CASAGEMAS
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
30/10/2021
09:30
CB.CIUTAT VELLA B ESCOLA IPSI 11 A C.T. MINI MASC. CEM PARC DE LA CIUTADELLA
P. CIRCUMVAL.LACIO, (E.FRANÇA)
30/10/2021
10:30
JOVENTUT LES CORTS ESCOLA IPSI 12 C.T. PRE-MINI FEM. INST.MUNICIPALS ILLA DIAGONAL
NUMANCIA, 142
30/10/2021
12:30
CÀMPING BIANYA ROSER ESCOLA IPSI 08 C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC
MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1
30/10/2021
12:30
CE LA SALLE BONANOVA VERMELL ESCOLA IPSI 08 C.T. INFANTIL FEMENI COL·LEGI LA SALLE BONANOVA
C/ SANT JOAN DE LA SALLE 33
30/10/2021
16:00
DIAGONAL MAR FRONT MARITIM TARONJA CB IPSI 05 C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B I.E.S. FRONT MARITIM
ESPRONCEDA, 18 (CANT. TAULAT)
30/10/2021
19:30
GRAMENET BC TARONJA ESCOLA IPSI 07 C.T. CADET FEMENI PROMOCIO PAVELLO DEL RAVAL
GINESTA S/N, PARC DELS PINS