Calendari Mensual Club

CLUB BASQUET IGUALADA

logo del club
Sel·lecciona el mes:

Partits com a LOCAL

CLUB BASQUET IGUALADA (POLIESPORTIU LES COMES)

Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
02/10/2021
09:15
DON RELAX - C.B. IGUALADA MFA C.E. XAMBA NEGRE C.T. MINI FEM. POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
02/10/2021
10:30
DENTAL MARCÈ & SEGARRA - C.B. IGUALADA IFA CENG VERMELL C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
02/10/2021
12:30
OPEL MOTORCAT - C.B. IGUALADA CMB NOU BÀSQUET OLESA C.T. CADET MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
02/10/2021
16:00
INDUSTRIAL BOROBIL - C.B. IGUALADA SMB JAC SANTS BARCELONA B C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
02/10/2021
17:45
MONBUS - C.B. IGUALADA SMA JOVENTUT BADALONA LIGA EBA POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
03/10/2021
09:00
SINORCELL - C.B. IGUALADA CFA LIMA-HORTA BARCELONA C.C. CADET FEMENÍ PREFERENT POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
03/10/2021
10:30
FERRETERIA JORBA SOLÀ - C.B. IGUALADA CFC EEM MEDIONA C.T. CADET FEMENI PROMOCIO POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
03/10/2021
12:30
CLUB BÀSQUET IGUALADA C JMC C.B.CASTELLBISBAL C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
03/10/2021
16:00
CAMPUS UNIVERSITARI IGUALADA-UDL - C.B. IGUALADA JMB CATALANA OCCIDENT MANRESA VERMELL C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
03/10/2021
19:30
TOYOTA - C.B. IGUALADA SMC C.B. JOVENTUT CASTELLDEFELS A C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
09/10/2021
16:00
INDUSTRIAL BOROBIL - C.B. IGUALADA SMB BÀSQUET SAFA CLAROR A C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
10/10/2021
09:00
CLUB BÀSQUET IGUALADA A IMA F.C. MARTINENC BÀSQUET A C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
10/10/2021
10:30
TRANSVISA - C.B. IGUALADA CMA C.B GRUP BARNA A C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
10/10/2021
12:30
CLUB BÀSQUET IGUALADA C JMC LIB BON SOLEIL C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
10/10/2021
16:00
CAMPUS UNIVERSITARI IGUALADA-UDL - C.B. IGUALADA JMB BÀSQUETOMS C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
10/10/2021
19:30
TOYOTA - C.B. IGUALADA SMC C.E. GELIDA C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
12/10/2021
17:30
ASFALT - C.B. IGUALADA JMA UE SANT CUGAT NEGRE C.C. JUNIOR MASCULÍ PREFERENT POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
16/10/2021
09:00
HYUNDAI ANOIA MOTOR - C.B. IGUALADA MMB LA SALLE MANRESA B C.T. MINI MASC. POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
16/10/2021
09:00
ASADOR MESON EL ABUELO - C.B. IGUALADA PIF RESTAURANTE CELESTE - BBA 2009 FEM C.T. PRE-INFANTIL FEM. POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
16/10/2021
09:00
CLUB BÀSQUET IGUALADA B MFB FEMENÍ OSONA 2011 - CENTRE OFTALMOLÒGIC VSK C.T. MINI FEM. POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
16/10/2021
10:30
DENTAL MARCÈ & SEGARRA - C.B. IGUALADA IFA EL CÍRCOL C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
16/10/2021
10:30
BENZINERA BON AREA ÒDENA - C.B. IGUALADA PIM BÀSQUET MANRESA - BÀSQUETOMS C.T. PRE-INFANTIL MASC. POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
16/10/2021
10:30
ABC LEATHER - C.B. IGUALADA MMA PAIDOS-ASFE BLANC C.T. MINI MASC. POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
16/10/2021
10:30
CLUB BÀSQUET IGUALADA PMF BC TECLA SALA C.T. PRE-MINI FEM. POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
16/10/2021
12:30
CLUB BÀSQUET IGUALADA C CMC CE GELIDA C.T. CADET MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
16/10/2021
12:30
CLUB BÀSQUET IGUALADA PMM PAIDOS-ASFE BLANC C.T. PRE-MINI MASC. POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
16/10/2021
12:30
C.B. IGUALADA B IFB C.B. VILATORRADA C.T. INFANTIL FEMENI PROMOCIÓ POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
16/10/2021
16:00
ALAIN AFFLELOU - C.B. IGUALADA SFB NAYOX CBF LLEIDA C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
16/10/2021
17:45
MONBUS - C.B. IGUALADA SMA ALFINDEN CB LIGA EBA POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
16/10/2021
19:30
ARANAH - C.B. IGUALADA S21M ESCOLAPIS SARRIA C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
17/10/2021
09:00
SINORCELL - C.B. IGUALADA CFA TGN BÀSQUET 06A C.C. CADET FEMENÍ PREFERENT POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
17/10/2021
10:30
CAMPUS UNIVERSITARI IGUALADA-UDL - C.B. IGUALADA JFB CB VILA-SECA GROC C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
17/10/2021
12:30
EVENTS - C.B. IGUALADA SFA CÀMPING BIANYA ROSER A COPA CATALUNYA FEMENINA POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
17/10/2021
17:30
RACC REPRIS - C.B. IGUALADA SFC ODENA CLUB BASQUET C.C. TERCERA CATEGORIA FEM POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
17/10/2021
19:30
ARANAH - C.B. IGUALADA S21F BOSCO HORTA C.T. SOTS 21 FEM. NIVELL A POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
23/10/2021
10:30
OPEL MOTORCAT - C.B. IGUALADA CMB BÀSQUET SAMÀ VILANOVA - CMB C.T. CADET MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
23/10/2021
12:30
CLUB BÀSQUET IGUALADA C CMC CNB VILANOVA GROC - AKO C.T. CADET MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
23/10/2021
17:30
INDUSTRIAL BOROBIL - C.B. IGUALADA SMB CB PEÑA FRAGATINA A C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
23/10/2021
19:30
ARANAH - C.B. IGUALADA S21M EL CÍRCOL C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
24/10/2021
09:00
CLUB BÀSQUET IGUALADA A IMA TGN BÀSQUET 08A C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
24/10/2021
10:30
TRANSVISA - C.B. IGUALADA CMA LA SALLE MANRESA A C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
24/10/2021
12:30
CLUB BÀSQUET IGUALADA C JMC FINCAS MEDITERRÁNEA CASTELLDEFELS - CBC 05 C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
24/10/2021
12:30
C.B. IGUALADA B CFB C.E. XAMBA TARONJA C.T. CADET FEMENI PROMOCIO POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
24/10/2021
16:00
FERRETERIA JORBA SOLÀ - C.B. IGUALADA CFC GREEN TRAILER CB ABRERA C.T. CADET FEMENI PROMOCIO POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
24/10/2021
17:30
CAMPUS UNIVERSITARI IGUALADA-UDL - C.B. IGUALADA JMB BAR TUTXI BÀSQUET BERGA C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
24/10/2021
19:30
TOYOTA - C.B. IGUALADA SMC BASQUET LLOR C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
30/10/2021
09:00
HYUNDAI ANOIA MOTOR - C.B. IGUALADA MMB MARCEL CUNILL ASSEGURANCES - CB ARTÉS C.T. MINI MASC. POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
30/10/2021
09:00
ASADOR MESON EL ABUELO - C.B. IGUALADA PIF PAIDOS-ASFE C.T. PRE-INFANTIL FEM. POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
30/10/2021
09:00
CLUB BÀSQUET IGUALADA B MFB PAIDOS-ASFE VERD C.T. MINI FEM. POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
30/10/2021
10:30
BENZINERA BON AREA ÒDENA - C.B. IGUALADA PIM CNB VILANOVA VERD - AKO C.T. PRE-INFANTIL MASC. POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
30/10/2021
10:30
CLUB BÀSQUET IGUALADA PMM NOU BÀSQUET OLESA VERMELL C.T. PRE-MINI MASC. POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
30/10/2021
10:30
CLUB BÀSQUET IGUALADA PMF RESTAURANT DEPOR - CEJ L'HOSPITALET C.T. PRE-MINI FEM. POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
30/10/2021
12:30
ABC LEATHER - C.B. IGUALADA MMA CB VIC - UNIVERSITAT DE VIC 2 C.T. MINI MASC. POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
30/10/2021
12:30
C.B. IGUALADA B IFB MANRESA CBF 1 C.T. INFANTIL FEMENI PROMOCIÓ POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
30/10/2021
12:30
DON RELAX - C.B. IGUALADA MFA BÀSQUET SAMÀ VILANOVA - MFA C.T. MINI FEM. POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
30/10/2021
16:00
CAMPUS UNIVERSITARI IGUALADA-UDL - C.B. IGUALADA JFB REUS DEPORTIU C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
30/10/2021
17:45
MONBUS - C.B. IGUALADA SMA COCHESINTERNET.NET CB ALPICAT LIGA EBA POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N

Partits com a VISITANT

CLUB BASQUET IGUALADA

Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
02/10/2021
09:00
CB SANTPEDOR ABC LEATHER - C.B. IGUALADA MMA C.T. MINI MASC. PAV. MPAL. DE SANTPEDOR RAFA MARTINEZ
CTRA NAVARCLES, S/N
02/10/2021
09:00
C.E.B. PALLEJÀ CLUB BÀSQUET IGUALADA PMF C.T. PRE-MINI FEM. PAV. MUNICIPAL PALLEJA
AV. ONZE DE SETEMBRE 1714, 1
02/10/2021
10:30
UE SANT CUGAT NEGRE ASFALT - C.B. IGUALADA JMA C.C. JUNIOR MASCULÍ PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
02/10/2021
10:30
CLUB ESCOLA BASQUET NAVARCLES CLUB BÀSQUET IGUALADA PMM C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE NAVARCLES
JOAQUIM BLUME S/N
02/10/2021
10:30
CB TONA C.B. IGUALADA B IFB C.T. INFANTIL FEMENI PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL TONA
JAUME BALMES, S/N
02/10/2021
10:30
CB PRAT-MONTIBELLO ASADOR MESON EL ABUELO - C.B. IGUALADA PIF C.T. PRE-INFANTIL FEM. CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS
AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9
02/10/2021
11:00
S.A.SÚRIA CLUB BÀSQUET IGUALADA B MFB C.T. MINI FEM. PAVELLO JOSEP FABREGA I TORT
SANT JOSEP, S/N
02/10/2021
12:00
BASQUET SITGES C.B. IGUALADA B CFB C.T. CADET FEMENI PROMOCIO PAVELLO POLIESPORTIU PINS VENS
AV. JOSEP TARRADELLAS I JOAN
02/10/2021
12:45
BÀSQUET SANT SADURNÍ BENZINERA BON AREA ÒDENA - C.B. IGUALADA PIM C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAV. MUNICIPAL SANT SADURNI
PASSEIG CAN FERRER, S/N
03/10/2021
11:00
CB PRAT-AIGUES DEL PRAT A TRANSVISA - C.B. IGUALADA CMA C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS
AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9
03/10/2021
12:00
CB VALLS LEAR EVENTS - C.B. IGUALADA SFA COPA CATALUNYA FEMENINA VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
03/10/2021
12:15
C. B. SOLSONA MIXT HYUNDAI ANOIA MOTOR - C.B. IGUALADA MMB C.T. MINI MASC. PAVELLO D'ESPORTS SOLSONA
JOAQUIM BLUME, S/N
03/10/2021
16:00
C.B VILADECAVALLS RACC REPRIS - C.B. IGUALADA SFC C.C. TERCERA CATEGORIA FEM POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS
CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC
03/10/2021
17:00
CLUB NATACIO TERRASSA B ALAIN AFFLELOU - C.B. IGUALADA SFB C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. C.N. TERRASSA - PAVELLÓ DE BÀSQUET
AV. DE L'ABAT MARCET, 200
03/10/2021
17:30
BÀSQUET PIERA B CLUB BÀSQUET IGUALADA C CMC C.T. CADET MASC. PROMOCIO INSTAL. ESPORTIVES PIERA
PASSEIG DEL PRAT, 7
03/10/2021
19:30
SABADELL BQ VALLÈS 08 CLUB BÀSQUET IGUALADA A IMA C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL PAVELLO SABADELL SUD
PARDO BAZAN, 17
03/10/2021
19:45
CB GAVÀ 1 CAMPUS UNIVERSITARI IGUALADA-UDL - C.B. IGUALADA JFB C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PAVELLO CAN TINTORE
RAMBLA POMPEU FABRA, 144
07/10/2021
19:45
C.E.SANT NICOLAU 1 ASFALT - C.B. IGUALADA JMA C.C. JUNIOR MASCULÍ PREFERENT C.E. SANT NICOLAU
JARDI, 72-74
09/10/2021
09:30
WINTYM FEMENI SANT ADRIA LILA DENTAL MARCÈ & SEGARRA - C.B. IGUALADA IFA C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL SANT ADRIA
RICART, S/N
09/10/2021
16:00
LIMA-HORTA BÀSQUET ARANAH - C.B. IGUALADA S21F C.T. SOTS 21 FEM. NIVELL A PAVELLO VIROLAI
PORTELL 9
09/10/2021
17:45
LIMA-HORTA BARCELONA CAMPUS UNIVERSITARI IGUALADA-UDL - C.B. IGUALADA JFB C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PAVELLO VIROLAI
PORTELL 9
09/10/2021
18:00
C.B GRUP BARNA A EVENTS - C.B. IGUALADA SFA COPA CATALUNYA FEMENINA NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
09/10/2021
18:10
MATARÓ PARC BOET MARESME MONBUS - C.B. IGUALADA SMA LIGA EBA POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN
SANT CUGAT, 146
10/10/2021
10:45
REUS PLOMS SALLE NEGRE SINORCELL - C.B. IGUALADA CFA C.C. CADET FEMENÍ PREFERENT REUS - PAVELLO JOAN SIROLLA
AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5
10/10/2021
16:00
SAOIRSE INMOBILIARIA - BBA CASTELLDEFELS ARANAH - C.B. IGUALADA S21M C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER
RAMBLA BLAS INFANTE, 23
10/10/2021
17:45
C.B.CASTELLBISBAL A ALAIN AFFLELOU - C.B. IGUALADA SFB C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAVELLO MUNICIPAL L'ILLA
AGRICULTURA, S/N
11/10/2021
20:30
FEMENI MARESME- UEM A SINORCELL - C.B. IGUALADA CFA C.C. CADET FEMENÍ PREFERENT NOU PAVELLO SANT ANDREU DE LLAVANERES
AV. SANT ANDREU, 92
16/10/2021
09:00
CNB VILANOVA VERD - AKO OPEL MOTORCAT - C.B. IGUALADA CMB C.T. CADET MASC. PROMOCIO C.E.M. ISAAC GALVEZ
RONDA IBERICA, 66
16/10/2021
10:30
C.B. ESPARREGUERA DON RELAX - C.B. IGUALADA MFA C.T. MINI FEM. PAVELLO RAMON MARTI
HOSPITAL, 37
16/10/2021
10:45
BÀSQUET SANT SADURNÍ NEGRE FERRETERIA JORBA SOLÀ - C.B. IGUALADA CFC C.T. CADET FEMENI PROMOCIO PAV. MUNICIPAL SANT SADURNI
PASSEIG CAN FERRER, S/N
16/10/2021
12:00
C.E.B. PALLEJÀ NEGRE CLUB BÀSQUET IGUALADA C JMC C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAV. MUNICIPAL PALLEJA
AV. ONZE DE SETEMBRE 1714, 1
16/10/2021
16:00
NAYOX CBF LLEIDA TRANSVISA - C.B. IGUALADA CMA C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA
C/ BARO DE MAIALS, 117
16/10/2021
18:00
MARCEL CUNILL ASSEGURANCES - CB ARTÉS CAMPUS UNIVERSITARI IGUALADA-UDL - C.B. IGUALADA JMB C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAVELLO ESPORTIU D'ARTES
BARCELONA, S/N
16/10/2021
19:30
CB MONTPEDROS TOYOTA - C.B. IGUALADA SMC C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. POLIESP. SANTA COLOMA CERVELLO
AV. PAISOS CATALANS 1-3
17/10/2021
09:30
CB PRAT-AIGUES DEL PRAT A CLUB BÀSQUET IGUALADA A IMA C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS
AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9
17/10/2021
17:15
C.B GRUP BARNA A INDUSTRIAL BOROBIL - C.B. IGUALADA SMB C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
17/10/2021
17:45
NAYOX CBF LLEIDA ASFALT - C.B. IGUALADA JMA C.C. JUNIOR MASCULÍ PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL BARRIS NORD DE LLEIDA
C/ PRAT DE LA RIBA, 113-115
23/10/2021
09:00
BÀSQUET PIERA HYUNDAI ANOIA MOTOR - C.B. IGUALADA MMB C.T. MINI MASC. INSTAL. ESPORTIVES PIERA
PASSEIG DEL PRAT, 7
23/10/2021
09:00
C.B. ESPARREGUERA CLUB BÀSQUET IGUALADA PMF C.T. PRE-MINI FEM. PAVELLO RAMON MARTI
HOSPITAL, 37
23/10/2021
10:30
CB MANLLEU C.B. IGUALADA B IFB C.T. INFANTIL FEMENI PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL MANLLEU
PSG. DEL TER, S/N
23/10/2021
10:30
CB MANLLEU CLUB BÀSQUET IGUALADA B MFB C.T. MINI FEM. COL.LEGI LA SALLE MANLLEU
AV. DEL TER, S/N
23/10/2021
10:45
CATALANA OCCIDENT MANRESA BLANC ABC LEATHER - C.B. IGUALADA MMA C.T. MINI MASC. COMPLEX VELL CONGOST
CTRA. MANRESA-ST. JOAN VILATORRADA S/N
23/10/2021
10:45
LA SALLE MANRESA 1 CLUB BÀSQUET IGUALADA PMM C.T. PRE-MINI MASC. COL.LEGI LA SALLE MANRESA
LA PAU, S/N
23/10/2021
12:00
CLUB NATACIO TERRASSA DENTAL MARCÈ & SEGARRA - C.B. IGUALADA IFA C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL C.N. TERRASSA - PAVELLO POLIESPORTIU
JOCS OLIMPICS, S/N
23/10/2021
12:30
BÀSQUET SAMÀ VILANOVA - JFA CAMPUS UNIVERSITARI IGUALADA-UDL - C.B. IGUALADA JFB C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. C.E.M. ISAAC GALVEZ
RONDA IBERICA, 66
23/10/2021
17:00
CLUB NATACIO TERRASSA ARANAH - C.B. IGUALADA S21F C.T. SOTS 21 FEM. NIVELL A C.N. TERRASSA - PAVELLO POLIESPORTIU
JOCS OLIMPICS, S/N
23/10/2021
19:00
DRAFT GRAMENET EVENTS - C.B. IGUALADA SFA COPA CATALUNYA FEMENINA PAVELLO LA BASTIDA
PRAT DE LA RIBA F. ATLETISME
23/10/2021
20:00
AE BADALONES MONBUS - C.B. IGUALADA SMA LIGA EBA PAVELLO LA PLANA
LA PLANA, S/N
24/10/2021
09:00
UE MATARO - FM - JGF MILAR MARTINEZ - C.B. IGUALADA JFA C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO
PASSEIG CARLES PADROS, 12
24/10/2021
12:30
LA BODEGUITA - CEJ L'HOSPITALET B ALAIN AFFLELOU - C.B. IGUALADA SFB C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. POLIESP. MUNICIPAL LES PLANES
SANT RAFAEL, S/N
24/10/2021
18:00
CB.SANTFELIUENC - A ASFALT - C.B. IGUALADA JMA C.C. JUNIOR MASCULÍ PREFERENT PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
24/10/2021
19:45
HELION - CB ARTÉS RACC REPRIS - C.B. IGUALADA SFC C.C. TERCERA CATEGORIA FEM PAVELLO ESPORTIU D'ARTES
BARCELONA, S/N
29/10/2021
21:30
HAPPY POKE MANRESA CBF B RACC REPRIS - C.B. IGUALADA SFC C.C. TERCERA CATEGORIA FEM COMPLEX VELL CONGOST
CTRA. MANRESA-ST. JOAN VILATORRADA S/N
30/10/2021
16:00
BÀSQUET SITGES A OPEL MOTORCAT - C.B. IGUALADA CMB C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO POLIESPORTIU PINS VENS
AV. JOSEP TARRADELLAS I JOAN
30/10/2021
18:45
NOU BÀSQUET OLESA FERRETERIA JORBA SOLÀ - C.B. IGUALADA CFC C.T. CADET FEMENI PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
31/10/2021
09:00
LIMA-HORTA BARCELONA SINORCELL - C.B. IGUALADA CFA C.C. CADET FEMENÍ PREFERENT PAVELLO VIROLAI
PORTELL 9
31/10/2021
11:30
AE MVP CERVELLÓ CLUB BÀSQUET IGUALADA C CMC C.T. CADET MASC. PROMOCIO ZONA ESPORTIVA CERVELLO
AV. CATALUNYA, 19
31/10/2021
12:00
C.B.CASTELLBISBAL GROC C.B. IGUALADA B CFB C.T. CADET FEMENI PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL L'ILLA
AGRICULTURA, S/N