Calendari Mensual Club

CLUB BASQUET IGUALADA

logo del club
Sel·lecciona el mes:

Partits com a LOCAL

CLUB BASQUET IGUALADA (POLIESPORTIU LES COMES)

Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
07/01/2023
18:30
MONBUS CB IGUALADA F.C. MARTINENC BÀSQUET LIGA EBA POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
14/01/2023
10:30
MESTRANS CB IGUALADA IMA CE PALAMOS C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
14/01/2023
12:30
CAMPUS UNIVERSITARI IGUALADA-UDL CB IGUALADA JFA DIAGONAL MAR FRONT MARITIM NEGRE C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
14/01/2023
16:00
ALAIN AFFLELOU CB IGUALADA B CB ÀGUILES C.C. TERCERA CATEGORIA FEM POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
14/01/2023
17:30
EVENTS CB IGUALADA INTERSPORT OLARIA SAMÀ VILANOVA COPA CATALUNYA FEMENINA POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
15/01/2023
10:30
CB IGUALADA CFA DIAGONAL MAR FRONT MARITIM NEGRE C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
15/01/2023
12:30
TRANVISA CB IGUALADA CMA C.B. MOLLET A C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
21/01/2023
09:00
CB IGUALADA MMB SAMÀ VILANOVA U12M C.T. MINI MASC. POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
21/01/2023
10:30
MGC MÚTUA CB IGUALADA PMM LA SALLE MANRESA A C.T. PRE-MINI MASC. POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
21/01/2023
10:30
BONAREA BENZINERA CB IGUALADA MMA SALTING C.B. L'HOSPITALET 2012 C.T. MINI MASC. POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
21/01/2023
12:30
CAMPUS UNIVERSITARI IGUALADA-UDL CB IGUALADA JMA BASQUETPIASABADELL BLAU C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
21/01/2023
16:00
INDUSTRIAL BOROBIL CB IGUALADA B JAC SANTS BARCELONA B C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
21/01/2023
17:30
ANYTIME FITNESS CB IGUALADA S25M BASKET VALLDOREIX C.T. SOTS 25 MASCULI B. POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
21/01/2023
19:00
MUTUA IGUALADINA CB IGUALADA IFB CB PARETS C.T. INFANTIL FEMENI PROMOCIÓ POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
22/01/2023
09:00
MESON EL ABUELO CB IGUALADA IFC C. B. SOLSONA C.T. INFANTIL FEMENI PROMOCIÓ POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
22/01/2023
10:30
JORBA SOLÀ CB IGUALADA IFA LLUÏSOS DE GRÀCIA C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
22/01/2023
12:00
TRANVISA CB IGUALADA CMA QBASKET SANT CUGAT NEGRE C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
22/01/2023
17:30
CB IGUALADA CFB FEMENÍ OSONA 'NEGRE' C.T. CADET FEMENI PROMOCIO POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
22/01/2023
19:30
ASFALT CB IGUALADA JMB INTERSPORT OLARIA SAMÀ VILANOVA U18M C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
28/01/2023
09:00
ABC LEATHER CB IGUALADA MFB SABADELL BQ VALLES MF U11 C.T. MINI FEMENI 1R. ANY POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
28/01/2023
10:30
DON RELAX CB IGUALADA MFA BASQUET LLOR C.T. MINI FEM. POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
28/01/2023
10:30
MGC MÚTUA CB IGUALADA PMF LA SALLE MANRESA A C.T. PRE-MINI FEM. POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
28/01/2023
12:30
CAMPUS UNIVERSITARI IGUALADA-UDL CB IGUALADA JMA SAOIRSE INMOBILIARIA BBA CASTELLDEFELS 2005 C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
28/01/2023
17:00
INDUSTRIAL BOROBIL CB IGUALADA B BASQUET ATENEU MONTSERRAT A C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
28/01/2023
18:30
CB IGUALADA CMC LA SALLE MANRESA 2 C.T. CADET MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
28/01/2023
20:15
ANYTIME FITNESS CB IGUALADA S25M CLUB BÀSQUET MARTORELL C.T. SOTS 25 MASCULI B. POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
29/01/2023
09:00
DON RELAX CB IGUALADA PIM BÀSQUET ALELLA C.T. PRE-INFANTIL MASC. POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
29/01/2023
10:30
MESTRANS CB IGUALADA IMA JOVENTUT BADALONA 1 C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
29/01/2023
16:00
CB IGUALADA CFC PETROPINTO ASFE BLANC C.T. CADET FEMENI PROMOCIO POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
29/01/2023
18:30
MONBUS CB IGUALADA CN HELIOS LIGA EBA POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
29/01/2023
20:00
CB IGUALADA CMB TRIOMF - UB MIR A C.T. CADET MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N

Partits com a VISITANT

CLUB BASQUET IGUALADA

Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
14/01/2023
10:30
UE SANT CUGAT NEGRE JORBA SOLÀ CB IGUALADA IFA C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
14/01/2023
10:45
CNB VILANOVA - AKO VERD ASFALT CB IGUALADA JMB C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A C.E.M. ISAAC GALVEZ
RONDA IBERICA, 66
14/01/2023
18:00
ARENES BELLPUIG CB BELLPUIG INDUSTRIAL BOROBIL CB IGUALADA B C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE BELLPUIG
AV. DE LES GARRIGUES, S/N
14/01/2023
18:00
CB GAVÀ 2 ANYTIME FITNESS CB IGUALADA S25M C.T. SOTS 25 MASCULI B. PAVELLO CAN TINTORE
RAMBLA POMPEU FABRA, 144
14/01/2023
18:30
BARÇA MONBUS CB IGUALADA LIGA EBA CIUTAT ESPORTIVA JOAN GAMPER
DEL SOL, S/N
15/01/2023
17:45
ESPORTS TRES CREUS - C.E SANT NICOLAU 1 CAMPUS UNIVERSITARI IGUALADA-UDL CB IGUALADA JMA C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. MÀGIC LAU
JARDI, 72-74
21/01/2023
09:00
JOVENTUT LES CORTS GROC MARCAROPA.COM DON RELAX CB IGUALADA MFA C.T. MINI FEM. INST.MUNICIPALS ILLA DIAGONAL
NUMANCIA, 142
21/01/2023
09:30
CEJ L'HOSPITALET ABC LEATHER CB IGUALADA MFB C.T. MINI FEMENI 1R. ANY POLIESP. MUNICIPAL LES PLANES
SANT RAFAEL, S/N
21/01/2023
10:45
BASQUET ATENEU MONTSERRAT BLAU MGC MÚTUA CB IGUALADA PMF C.T. PRE-MINI FEM. B. ATENEU MONTSERRAT
TORRE DAMIANS, 6 ATIC
21/01/2023
12:00
C.B.SANT ANDREU DON RELAX CB IGUALADA PIM C.T. PRE-INFANTIL MASC. C.P. JOSEP PLA
JOSEP PLA, S/N
21/01/2023
12:15
CB CASTELLET CB IGUALADA CFC C.T. CADET FEMENI PROMOCIO P.M.E. SANT VICENÇ CASTELLET
BARCELONA, S/N
21/01/2023
12:30
TECNIBER BÀSQUET BERGA CB IGUALADA CMC C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAV. MUNICIPAL ESPORTS BERGA
GUILLEM DE BERGUEDA, S/N
21/01/2023
16:00
CÀMPING BIANYA ROSER A EVENTS CB IGUALADA COPA CATALUNYA FEMENINA POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD
NAPOLS, 42
21/01/2023
16:30
ODENA CLUB BASQUET ALAIN AFFLELOU CB IGUALADA B C.C. TERCERA CATEGORIA FEM POLIESPORTIU MUNICIPAL ODENA
PLAÇA MESTRE VILAVELL S/N
21/01/2023
17:45
CB GRANOLLERS - PISOS.COM MONBUS CB IGUALADA LIGA EBA PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
21/01/2023
18:30
AD TORREFORTA NEGRE CAMPUS UNIVERSITARI IGUALADA-UDL CB IGUALADA JFA C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. TARRAGONA - CASAL RIU CLAR
PROLONGACIO CARRER SEGARRA S/N
22/01/2023
12:00
C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 2 CB IGUALADA CMB C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAV. CASTELL D'EN PLANES
PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N
22/01/2023
12:30
BÀSQUET GIRONA - UNI LAIA PALAU U16V CB IGUALADA CFA C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL DE SARRIÀ DE TER
C/ FRANCESC CAMBO S/N
22/01/2023
16:00
UE MATARO HOMS - IGM MESTRANS CB IGUALADA IMA C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO
PASSEIG CARLES PADROS, 12
28/01/2023
09:30
CB VILADECANS VERD CB IGUALADA CFB C.T. CADET FEMENI PROMOCIO PODIUM VILADECANSESPORTS JOAN MASGRAU
c/ POMPEU FABRA, 5
28/01/2023
10:30
C.E SANT NICOLAU GRANA MGC MÚTUA CB IGUALADA PMM C.T. PRE-MINI MASC. MÀGIC LAU
JARDI, 72-74
28/01/2023
11:45
BASQUETPIASABADELL BLAU JORBA SOLÀ CB IGUALADA IFA C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL ESCOLA PIA SABADELL
GARCILASO, 99
28/01/2023
11:45
U.E. HORTA A BONAREA BENZINERA CB IGUALADA MMA C.T. MINI MASC. U.E. HORTA
FELIU I CODINA 27
28/01/2023
16:30
CB VILATORRADA ALAIN AFFLELOU CB IGUALADA B C.C. TERCERA CATEGORIA FEM PAV.MPAL. ST.JOAN VILATORRADA
CTRA. DE CALAF, S/N
28/01/2023
17:45
CB GRANOLLERS 1 EVENTS CB IGUALADA COPA CATALUNYA FEMENINA PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
28/01/2023
18:00
BASKET ALMEDA NEGRE CB IGUALADA CFA C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
28/01/2023
19:30
CB. CORNELLÀ 07 TRANVISA CB IGUALADA CMA C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT
AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL
29/01/2023
09:15
FEMENÍ OSONA 'TARONJA' MUTUA IGUALADINA CB IGUALADA IFB C.T. INFANTIL FEMENI PROMOCIÓ PAV. CASTELL D'EN PLANES
PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N
29/01/2023
10:30
C.B. JOVENTUT CASTELLDEFELS GROC CB IGUALADA MMB C.T. MINI MASC. POLIESPORTIU CAN ROCA
CASTANYER 1
29/01/2023
18:00
C.E.MARISTES CAMPUS UNIVERSITARI IGUALADA-UDL CB IGUALADA JFA C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PAVELLO MARISTES MONTSERRAT DE LLEIDA
AV. DE MADRID, 40