Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
06/04/2024
|
09:00
|
CLUB BASQUET ARGENTONA BLANC | SANT GERVASI 3 | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO D'ESPORTS D'ARGENTONA CTRA. VILASSAR, S/N |
|
06/04/2024
|
09:00
|
CLUB BASQUET ARGENTONA | SALESIANS BADALONA | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO D'ESPORTS D'ARGENTONA CTRA. VILASSAR, S/N |
|
06/04/2024
|
10:30
|
CLUB BASQUET ARGENTONA BLANC | U. B. LLEFIÀ - VISTAOPTICA | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO D'ESPORTS D'ARGENTONA CTRA. VILASSAR, S/N |
|
06/04/2024
|
10:30
|
CLUB BASQUET ARGENTONA | EL CÍRCOL | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAVELLO D'ESPORTS D'ARGENTONA CTRA. VILASSAR, S/N |
|
06/04/2024
|
12:00
|
CLUB BÀSQUET ARGENTONA | UE SANT CUGAT NEGRE | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO D'ESPORTS D'ARGENTONA CTRA. VILASSAR, S/N |
|
06/04/2024
|
12:00
|
CLUB BÀSQUET ARGENTONA NEGRE | LLUÏSOS DE GRÀCIA | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAVELLO D'ESPORTS D'ARGENTONA CTRA. VILASSAR, S/N |
|
06/04/2024
|
12:30
|
SINDREU FARMACIA - CB ARGENTONA | INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U16F NEGRE | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO D'ESPORTS D'ARGENTONA CTRA. VILASSAR, S/N |
|
06/04/2024
|
13:30
|
CLUB BÀSQUET ARGENTONA | CB MATADEPERA TARONJA | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO D'ESPORTS D'ARGENTONA CTRA. VILASSAR, S/N |
|
06/04/2024
|
16:00
|
ELECMA GROUP - CB ARGENTONA | LLAVANERES FEMENÍ MARESME | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PAVELLO D'ESPORTS D'ARGENTONA CTRA. VILASSAR, S/N |
|
06/04/2024
|
17:45
|
FINQUES EDUARD - CB ARGENTONA | CLUB NATACIO TERRASSA A | C. C. PRIMERA CATEGORIA FEMENINA | PAVELLO D'ESPORTS D'ARGENTONA CTRA. VILASSAR, S/N |
|
07/04/2024
|
16:00
|
CLUB BÀSQUET ARGENTONA B | GRANERIA CASTELLS ACB PALAU | C. T. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO D'ESPORTS D'ARGENTONA CTRA. VILASSAR, S/N |
|
07/04/2024
|
17:45
|
CLUB BÀSQUET ARGENTONA | CB SANTA COLOMA A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO D'ESPORTS D'ARGENTONA CTRA. VILASSAR, S/N |
|
07/04/2024
|
19:30
|
KIA QUADIS ARMOTOR - CB ARGENTONA | C.B. L'HOSPITALET A | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO D'ESPORTS D'ARGENTONA CTRA. VILASSAR, S/N |
|
13/04/2024
|
09:00
|
KIA QUADIS ARMOTOR - CB ARGENTONA | BASQUET SAFA CLAROR 2 | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO D'ESPORTS D'ARGENTONA CTRA. VILASSAR, S/N |
|
13/04/2024
|
09:00
|
CLUB BASQUET ARGENTONA GROC | BÀSQUET ALELLA A | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO D'ESPORTS D'ARGENTONA CTRA. VILASSAR, S/N |
|
13/04/2024
|
09:00
|
CLUB BASQUET ARGENTONA GROC | ESCOLA PIA GRANOLLERS MIXT | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO D'ESPORTS D'ARGENTONA CTRA. VILASSAR, S/N |
|
13/04/2024
|
10:30
|
CLUB BASQUET ARGENTONA GROC | NETEGES ESCOBAR-AECAM MALGRAT | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO D'ESPORTS D'ARGENTONA CTRA. VILASSAR, S/N |
|
13/04/2024
|
10:30
|
CLUB BASQUET ARGENTONA BLANC | GRAMENET BC | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO D'ESPORTS D'ARGENTONA CTRA. VILASSAR, S/N |
|
13/04/2024
|
10:30
|
CLUB BASQUET ARGENTONA | C.B. CABRILS | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO D'ESPORTS D'ARGENTONA CTRA. VILASSAR, S/N |
|
13/04/2024
|
12:00
|
CLUB BÀSQUET ARGENTONA NEGRE | SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET | C. C. U13 - INFANTIL MASCULÍ 1R ANY | PAVELLO D'ESPORTS D'ARGENTONA CTRA. VILASSAR, S/N |
|
13/04/2024
|
12:30
|
CLUB BÀSQUET ARGENTONA B | CB VILA DE MONTORNÈS | C. T. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO D'ESPORTS D'ARGENTONA CTRA. VILASSAR, S/N |
|
13/04/2024
|
13:30
|
CLUB BASQUET ARGENTONA NEGRE | C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT A | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO D'ESPORTS D'ARGENTONA CTRA. VILASSAR, S/N |
|
13/04/2024
|
16:00
|
CLUB BÀSQUET ARGENTONA B | C.B. LA GARRIGA | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO D'ESPORTS D'ARGENTONA CTRA. VILASSAR, S/N |
|
14/04/2024
|
16:00
|
CLUB BÀSQUET ARGENTONA GROC | CB PREMIA DE DALT | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO D'ESPORTS D'ARGENTONA CTRA. VILASSAR, S/N |
|
14/04/2024
|
17:45
|
VALHALLA - CB ARGENTONA A | UER PINEDA DE MAR | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT | PAVELLO D'ESPORTS D'ARGENTONA CTRA. VILASSAR, S/N |
|
14/04/2024
|
19:30
|
FINQUES EDUARD - CB ARGENTONA | ODONTOMED JET TERRASSA | C. C. PRIMERA CATEGORIA FEMENINA | PAVELLO D'ESPORTS D'ARGENTONA CTRA. VILASSAR, S/N |
|
20/04/2024
|
09:00
|
CLUB BASQUET ARGENTONA | A.E.E. COL·LEGI CULTURAL BDN - A - | C. T. U09 - PRE-MINI FEMENÍ 1R. ANY | PAVELLO D'ESPORTS D'ARGENTONA CTRA. VILASSAR, S/N |
|
20/04/2024
|
10:30
|
CLUB BÀSQUET ARGENTONA | DIAGONAL MAR FRONT MARITIM TARONJA | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO D'ESPORTS D'ARGENTONA CTRA. VILASSAR, S/N |
|
20/04/2024
|
10:30
|
CLUB BASQUET ARGENTONA | S.E. SANT JOAN DE MATA | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAVELLO D'ESPORTS D'ARGENTONA CTRA. VILASSAR, S/N |
|
20/04/2024
|
12:00
|
CLUB BASQUET ARGENTONA NEGRE | MATARÓ PARC BOET BLAU | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO D'ESPORTS D'ARGENTONA CTRA. VILASSAR, S/N |
|
20/04/2024
|
12:00
|
CLUB BÀSQUET ARGENTONA | REFORMIT ARENYS BÀSQUET VERD | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO D'ESPORTS D'ARGENTONA CTRA. VILASSAR, S/N |
|
20/04/2024
|
12:00
|
CLUB BÀSQUET ARGENTONA | LA VALLALTA BC BLANC | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO D'ESPORTS D'ARGENTONA CTRA. VILASSAR, S/N |
|
20/04/2024
|
12:30
|
SINDREU FARMACIA - CB ARGENTONA | BASQUETPIASABADELL | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO D'ESPORTS D'ARGENTONA CTRA. VILASSAR, S/N |
|
20/04/2024
|
16:00
|
CLUB BÀSQUET ARGENTONA B | A.E. SANT ANDREU NATZARET 'B' | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO D'ESPORTS D'ARGENTONA CTRA. VILASSAR, S/N |
|
20/04/2024
|
17:45
|
IBERSOFAS - CB ARGENTONA A | CB ADEPAF TXOT'S | COPA CATALUNYA MASCULINA | PAVELLO D'ESPORTS D'ARGENTONA CTRA. VILASSAR, S/N |
|
21/04/2024
|
16:00
|
ELECMA GROUP - CB ARGENTONA | MADERAS SAN PASCUAL-AECAM MALGRAT | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PAVELLO D'ESPORTS D'ARGENTONA CTRA. VILASSAR, S/N |
|
21/04/2024
|
17:45
|
CLUB BÀSQUET ARGENTONA | CB CALELLA | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO D'ESPORTS D'ARGENTONA CTRA. VILASSAR, S/N |
|
21/04/2024
|
19:30
|
CLUB BASQUET ARGENTONA GROC | CLUB BASQUET ARGENTONA NEGRE | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO D'ESPORTS D'ARGENTONA CTRA. VILASSAR, S/N |
|
27/04/2024
|
09:00
|
CLUB BASQUET ARGENTONA BLANC | CB VILASSAR DE DALT ROGER'S BLANC | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO D'ESPORTS D'ARGENTONA CTRA. VILASSAR, S/N |
|
27/04/2024
|
09:00
|
CLUB BASQUET ARGENTONA | CANOVELLES BC 2 | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO D'ESPORTS D'ARGENTONA CTRA. VILASSAR, S/N |
|
27/04/2024
|
09:00
|
CLUB BÀSQUET ARGENTONA NEGRE | FISIOTERAPIA EL CENTRE - C.E. XAMBA | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAVELLO D'ESPORTS D'ARGENTONA CTRA. VILASSAR, S/N |
|
27/04/2024
|
10:30
|
CLUB BASQUET ARGENTONA | AE LES CORTS-UBAE | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAVELLO D'ESPORTS D'ARGENTONA CTRA. VILASSAR, S/N |
|
27/04/2024
|
12:00
|
CLUB BASQUET ARGENTONA NEGRE | CB.CANET | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO D'ESPORTS D'ARGENTONA CTRA. VILASSAR, S/N |
|
27/04/2024
|
13:30
|
CLUB BÀSQUET ARGENTONA | BASQUET ATENEU MONTSERRAT BLAU | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO D'ESPORTS D'ARGENTONA CTRA. VILASSAR, S/N |
|
27/04/2024
|
16:00
|
VALHALLA - CB ARGENTONA A | EL CÍRCOL | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT | PAVELLO D'ESPORTS D'ARGENTONA CTRA. VILASSAR, S/N |
|
27/04/2024
|
16:00
|
CLUB BÀSQUET ARGENTONA | CB.CANET | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO D'ESPORTS D'ARGENTONA CTRA. VILASSAR, S/N |
|
28/04/2024
|
16:00
|
CLUB BÀSQUET ARGENTONA GROC | C.B. LLINARS A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO D'ESPORTS D'ARGENTONA CTRA. VILASSAR, S/N |
|
28/04/2024
|
17:45
|
CLUB BÀSQUET ARGENTONA B | SANT GERVASI 2 | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO D'ESPORTS D'ARGENTONA CTRA. VILASSAR, S/N |
|
28/04/2024
|
19:30
|
FINQUES EDUARD - CB ARGENTONA | CB LA VALL D'EN BAS | C. C. PRIMERA CATEGORIA FEMENINA | PAVELLO D'ESPORTS D'ARGENTONA CTRA. VILASSAR, S/N |
Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
06/04/2024
|
09:15
|
SALESIANS BADALONA | CLUB BASQUET ARGENTONA GROC | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | A.E. DOSA (COL.LEGI SALESIA) ALFONS XII, 111 |
|
06/04/2024
|
09:30
|
CB ESPARREGUERA NEGRE | CLUB BASQUET ARGENTONA NEGRE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO RAMON MARTI HOSPITAL, 37 |
|
06/04/2024
|
10:30
|
SOFÀS MOLIST SESE A | KIA QUADIS ARMOTOR - CB ARGENTONA | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT JUAN ALCOVER, 6 |
|
06/04/2024
|
10:45
|
BÀSQUET MANRESA B | CLUB BÀSQUET ARGENTONA NEGRE | C. C. U13 - INFANTIL MASCULÍ 1R ANY | COMPLEX VELL CONGOST CTRA. MANRESA-ST. JOAN VILATORRADA S/N |
|
06/04/2024
|
10:45
|
CB CALELLA TARONJA | CLUB BASQUET ARGENTONA GROC | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL CALELLA SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU) |
|
06/04/2024
|
16:00
|
CB SANTA COLOMA C | CLUB BÀSQUET ARGENTONA B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO JOAN DEL MORAL CRISTOFOL COLOM 47-49 |
|
06/04/2024
|
19:30
|
HOMS UE MATARÓ | VALHALLA - CB ARGENTONA A | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
06/04/2024
|
19:30
|
CB SANTA COLOMA A | IBERSOFAS - CB ARGENTONA A | COPA CATALUNYA MASCULINA | PAVELLO JOAN DEL MORAL CRISTOFOL COLOM 47-49 |
|
06/04/2024
|
21:15
|
MATARÓ PARC BOET 2006 | CLUB BÀSQUET ARGENTONA GROC | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN SANT CUGAT, 146 |
|
07/04/2024
|
09:00
|
EL MASNOU BASQUETBOL B | CLUB BASQUET ARGENTONA GROC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESP. MUNICIPAL DEL MASNOU CIUTAT DE SANT SEBASTIA 14 |
|
07/04/2024
|
12:00
|
SAUNIER DUVAL UE MATARÓ FM -PRNF | CLUB BASQUET ARGENTONA | C. T. U09 - PRE-MINI FEMENÍ 1R. ANY | CENTRE CATOLIC MATARO LA RIERA, 110-120 |
|
07/04/2024
|
17:45
|
UE BÀSQUET MARTORELLES | CLUB BÀSQUET ARGENTONA B | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL MARTORELLES CAN PUIG, S/N |
|
13/04/2024
|
10:30
|
TRIOMF - UB MIR | CLUB BASQUET ARGENTONA BLANC | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU MPAL. MONTCADA BONAVISTA, S/N (PISCINES) |
|
13/04/2024
|
10:30
|
QUALITY CLIMA CB SANTA PERPETUA | CLUB BÀSQUET ARGENTONA | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA AV. GIRONA, 7 |
|
13/04/2024
|
11:00
|
VEDRUNA GRÀCIA VERD | SINDREU FARMACIA - CB ARGENTONA | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA GOLGOTA, 1 |
|
13/04/2024
|
12:30
|
ADE FUSTER | CLUB BÀSQUET ARGENTONA | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | A.D.E. FUSTER C/ DEL ROSARI, 6-8 |
|
13/04/2024
|
17:45
|
DIAGONAL MAR FRONT MARITIM BLAU | ELECMA GROUP - CB ARGENTONA | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | I.E.S. FRONT MARITIM ESPRONCEDA, 18 (CANT. TAULAT) |
|
13/04/2024
|
18:00
|
A.E.E. COL·LEGI CULTURAL BDN - A - | CLUB BÀSQUET ARGENTONA B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO POMAR CTRA. DE POMAR, S/N |
|
13/04/2024
|
19:30
|
CB CALELLA VERD | CLUB BASQUET ARGENTONA NEGRE | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL CALELLA SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU) |
|
14/04/2024
|
09:00
|
FERRIMAX BÀSQUET SANT FOST | CLUB BÀSQUET ARGENTONA | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAV. ESPORTIU Nº2 SANT FOST AV. MAURI S/N |
|
14/04/2024
|
09:00
|
SANT GERVASI 1 | CLUB BÀSQUET ARGENTONA NEGRE | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | ESCOLA SANT GERVASI SABADELL, 41 |
|
14/04/2024
|
16:00
|
CB VILASSAR DE DALT ROGER'S VERD | CLUB BÀSQUET ARGENTONA | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO ESPORTIU CAN BANUS C/ SANTS MARTIRS, S/N |
|
14/04/2024
|
17:45
|
A.E. MINGUELLA A - DRIVIM | IBERSOFAS - CB ARGENTONA A | COPA CATALUNYA MASCULINA | POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA |
|
14/04/2024
|
19:15
|
TALENOM BOET MATARÓ | CLUB BASQUET ARGENTONA | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN SANT CUGAT, 146 |
|
20/04/2024
|
09:00
|
UE SANT CUGAT 2011 | CLUB BÀSQUET ARGENTONA NEGRE | C. C. U13 - INFANTIL MASCULÍ 1R ANY | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
20/04/2024
|
09:00
|
C.B. CABRILS | CLUB BASQUET ARGENTONA GROC | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL CABRILS CAN BLANCH, S/N |
|
20/04/2024
|
09:00
|
FISIOTERAPIA EL CENTRE - C.E. XAMBA | CLUB BÀSQUET ARGENTONA NEGRE | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAVELLO NOU LA GAMBA AV. CATALUNYA S/N |
|
20/04/2024
|
09:15
|
CB SANT JOSEP A | CLUB BASQUET ARGENTONA NEGRE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | POLIESP. MUNICIPAL DEL BESOS AV. ST. RAMON DE PENYAFORT S/N |
|
20/04/2024
|
10:45
|
BÀSQUET MANRESA VERMELL | KIA QUADIS ARMOTOR - CB ARGENTONA | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | COMPLEX VELL CONGOST CTRA. MANRESA-ST. JOAN VILATORRADA S/N |
|
20/04/2024
|
10:45
|
CLUB NATACIO TERRASSA B | CLUB BASQUET ARGENTONA | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | C.N. TERRASSA - PAVELLÓ DE BÀSQUET AV. DE L'ABAT MARCET, 200 |
|
20/04/2024
|
12:00
|
DOMINIQUES BARCELONA | CLUB BASQUET ARGENTONA BLANC | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | DOMINICAS MALLORCA MALLORCA, 349 |
|
20/04/2024
|
14:00
|
SOMMCASA CENTRE CATÒLIC L'H B | VALHALLA - CB ARGENTONA A | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT | NOU PAVELLO DEL CENTRE DIGOINE-CANT.RIERA ESCORXADOR |
|
20/04/2024
|
16:00
|
CB.CANET | CLUB BASQUET ARGENTONA GROC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL CANET DE MAR CATALUNYA, S/N |
|
20/04/2024
|
17:30
|
UE MATARO - MNM | CLUB BASQUET ARGENTONA BLANC | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | CENTRE CATOLIC MATARO LA RIERA, 110-120 |
|
20/04/2024
|
19:00
|
CB VILANOVA DEL VALLES COL.LECTIU D’ASSESSORS BALMES ADVOCATS | CLUB BÀSQUET ARGENTONA B | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES CAMI DE LA CASA ALTA, S/N |
|
21/04/2024
|
09:00
|
CB GRANOLLERS 2 | CLUB BASQUET ARGENTONA GROC | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO C.B. GRANOLLERS GIRONA, 222 |
|
21/04/2024
|
12:00
|
EL MASNOU BASQUETBOL | CLUB BÀSQUET ARGENTONA GROC | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | POLIESP. MUNICIPAL DEL MASNOU CIUTAT DE SANT SEBASTIA 14 |
|
21/04/2024
|
17:00
|
CB IPSI B | CLUB BÀSQUET ARGENTONA B | C. T. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL B | POLIESPORTIU IPSI PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA) |
|
21/04/2024
|
17:45
|
A.E. MINGUELLA A - DRIVIM | FINQUES EDUARD - CB ARGENTONA | C. C. PRIMERA CATEGORIA FEMENINA | POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA |
|
26/04/2024
|
19:45
|
C.E.THAU A | SINDREU FARMACIA - CB ARGENTONA | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | INSTAL. ESPORT. ESCOLA THAU EDUARD TOLDRA, 7-11 |
|
27/04/2024
|
09:00
|
C.B. LLIÇA DE VALL | CLUB BASQUET ARGENTONA BLANC | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | GIMNAS MUNICIPAL CARRER MONTSIÀ, 31 (Costat Escola Les Llisses) |
|
27/04/2024
|
09:30
|
CB SANT JOSEP A | KIA QUADIS ARMOTOR - CB ARGENTONA | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | POLIESP. MUNICIPAL DEL BESOS AV. ST. RAMON DE PENYAFORT S/N |
|
27/04/2024
|
09:30
|
CB VILADECANS VERD | CLUB BASQUET ARGENTONA NEGRE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | COL.LEGI SANT GABRIEL AV. GERMANS GABRIELISTES, S/N |
|
27/04/2024
|
10:30
|
CB GRANOLLERS 3 | CLUB BÀSQUET ARGENTONA NEGRE | C. C. U13 - INFANTIL MASCULÍ 1R ANY | PAVELLO C.B. GRANOLLERS GIRONA, 222 |
|
27/04/2024
|
10:30
|
F.C. MARTINENC BÀSQUET C | CLUB BÀSQUET ARGENTONA | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO TELEGRAFOS, 31-45 |
|
27/04/2024
|
10:30
|
UE.MONTGAT - NEGRE | CLUB BASQUET ARGENTONA | C. T. U09 - PRE-MINI FEMENÍ 1R. ANY | POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ AV. DE LA UNIO, S/N |
|
27/04/2024
|
10:45
|
CB TORELLÓ PM | CLUB BASQUET ARGENTONA GROC | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL TORELLO PASSATGE DEL ESPORTS, S/N |
|
27/04/2024
|
17:45
|
CB VILANOVA DEL VALLÈS - NEGRE GUILLÓ FORMACIÓN | CLUB BÀSQUET ARGENTONA | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES CAMI DE LA CASA ALTA, S/N |
|
27/04/2024
|
18:00
|
BÀSQUET SAFA CLAROR A | IBERSOFAS - CB ARGENTONA A | COPA CATALUNYA MASCULINA | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
27/04/2024
|
19:15
|
CB VILANOVA DEL VALLÈS | ELECMA GROUP - CB ARGENTONA | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES CAMI DE LA CASA ALTA, S/N |
|
27/04/2024
|
19:30
|
FUNDACIÓN PHILIPPE COUSTEAU CEJ L'HOSPITALET | CLUB BÀSQUET ARGENTONA B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | POLIESP. MUNICIPAL LES PLANES SANT RAFAEL, S/N |
|
27/04/2024
|
20:30
|
CE VILA OLÍMPICA GROC | CLUB BÀSQUET ARGENTONA B | C. T. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL B | CLOT DE LA MEL ANDRADE, 40 (CANT. ESPRONCEDA) |
|
28/04/2024
|
11:00
|
CB VILA DE MONTORNÈS | CLUB BASQUET ARGENTONA GROC | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO D'ESPORTS DE MONTORNES GRAN VIAL, S/N |