Calendari Mensual Club

CLUB BASQUET FEMENI CERDANYOLA

logo del club
Sel·lecciona el mes:

Partits com a LOCAL

CLUB BASQUET FEMENI CERDANYOLA (PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA)

Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
02/10/2021
10:30
CBF CERDANYOLA CADET INTER GEIEG UNIGIRONA VERMELL C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
02/10/2021
10:30
CBF CERDANYOLA JUNIOR INTER VERD BÀSQUET SAMÀ VILANOVA - JFA C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
02/10/2021
12:15
CBF CERDANYOLA INFANTIL PREFERENT C.B GRUP BARNA A C.C INFANTIL FEMENÍ PREFERENT PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
02/10/2021
16:00
SALAS CBF CERDANYOLA JUNIOR PREFERENT GEIEG UNIGIRONA A C.C. JUNIOR FEMENÍ PREFERENT PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
02/10/2021
17:45
PROMOVIATGES CBF CERDANYOLA A EBAE SESE A COPA CATALUNYA FEMENINA PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
03/10/2021
09:30
CBF CERDANYOLA MINI BLANC QBASKET SANT CUGAT BLAU C.T. MINI FEM. PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
03/10/2021
11:00
CBF CERDANYOLA JUNIOR INTER BLANC BC MORABANC ANDORRA C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
03/10/2021
11:00
CBF CERDANYOLA JUNIOR PRIMER ANY ADVISORIA MATARÓ MARESME 2005 C.C. JUNIOR FEMENI 1R. ANY PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
03/10/2021
16:00
CBF CERDANYOLA PRIMER ANY SHARP U.E. MATARÓ - FEMENI MARESME C.C. INFANTIL FEMENI 1R ANY PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
03/10/2021
16:00
CBF CERDANYOLA INFANTIL PRO E.B. ROSELLA C.T. INFANTIL FEMENI PROMOCIÓ PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
03/10/2021
18:00
SUTTON CBF CERDANYOLA B C.E. ONYAR C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
09/10/2021
09:00
CBF CERDANYOLA INFANTIL PREFERENT GEIEG UNIGIRONA A C.C INFANTIL FEMENÍ PREFERENT PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
09/10/2021
12:15
CBF CERDANYOLA CADET PREFERENT VILABÀSQUET VILADECANS BLAU C.C. CADET FEMENÍ PREFERENT PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
10/10/2021
16:00
SALAS CBF CERDANYOLA JUNIOR PREFERENT ADVISORIA MATARÓ MARESME 2004 C.C. JUNIOR FEMENÍ PREFERENT PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
12/10/2021
12:45
CBF CERDANYOLA CADET PREFERENT ADVISORIA MATARÓ MARESME 2006 C.C. CADET FEMENÍ PREFERENT PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
16/10/2021
09:00
CBF CERDANYOLA SABADELL BQ VALLÈS U10 C.T. PRE-MINI FEM. PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
16/10/2021
09:00
CBF CERDANYOLA MINI VERD FEMENÍ OSONA 2010 - CENTRE OFTALMOLÒGIC VSK C.T. MINI FEM. PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
16/10/2021
10:30
CBF CERDANYOLA JUNIOR INTER VERD AE BADALONES A C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
16/10/2021
12:15
CBF CERDANYOLA INFANTIL PREFERENT BARÇA CBS - A C.C INFANTIL FEMENÍ PREFERENT PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
16/10/2021
17:45
PROMOVIATGES CBF CERDANYOLA A MOTOR MUNICH CADÍ MANRESA CBF COPA CATALUNYA FEMENINA PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
17/10/2021
11:00
CBF CERDANYOLA JUNIOR PRIMER ANY LIMA-HORTA BARCELONA C.C. JUNIOR FEMENI 1R. ANY PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
17/10/2021
11:00
CBF CERDANYOLA JUNIOR INTER BLANC LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
17/10/2021
12:30
SALAS CBF CERDANYOLA JUNIOR PREFERENT CONTROL GROUP - U.E. MATARÓ - FEMENI MARESME C.C. JUNIOR FEMENÍ PREFERENT PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
17/10/2021
16:00
CBF CERDANYOLA CADET INTER CB OLOT LAVA C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
17/10/2021
16:00
CBF CERDANYOLA PRIMER ANY ZIGA ZAGA - CB. CORNELLÀ B C.C. INFANTIL FEMENI 1R ANY PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
17/10/2021
19:15
SUTTON CBF CERDANYOLA B FEMENÍ OSONA A - CENTRE OFTALMOLÒGIC VSK C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
24/10/2021
12:45
CBF CERDANYOLA INFANTIL PREFERENT TGN BÀSQUET 08A C.C INFANTIL FEMENÍ PREFERENT PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
24/10/2021
16:00
CBF CERDANYOLA INFANTIL PRO UE SANT CUGAT NEGRE C.T. INFANTIL FEMENI PROMOCIÓ PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
24/10/2021
16:00
CBF CERDANYOLA MINI BLANC EUROPA INTERNATIONAL SCHOOL OF BARCELONA C.T. MINI FEM. PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
24/10/2021
17:30
CBF CERDANYOLA CADET PREFERENT CB MANLLEU 1 C.C. CADET FEMENÍ PREFERENT PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
24/10/2021
19:00
SALAS CBF CERDANYOLA JUNIOR PREFERENT BASKET ALMEDA C.C. JUNIOR FEMENÍ PREFERENT PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
30/10/2021
09:00
CBF CERDANYOLA MINI VERD TECNOCASA SANT ADRIA FSA B C.T. MINI FEM. PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
31/10/2021
09:30
CBF CERDANYOLA MINI BLANC JET BLANC C.T. MINI FEM. PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
31/10/2021
09:30
CBF CERDANYOLA INFANTIL PRO SANT GABRIEL RIPOLLET C.T. INFANTIL FEMENI PROMOCIÓ PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
31/10/2021
11:00
CBF CERDANYOLA CADET PREFERENT CB GRANOLLERS C.C. CADET FEMENÍ PREFERENT PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8

Partits com a VISITANT

CLUB BASQUET FEMENI CERDANYOLA

Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
02/10/2021
09:30
CENTRE CATÒLIC L'H A CBF CERDANYOLA C.T. PRE-MINI FEM. CENTRE CATOLIC DE L'HOSPITALET
RAMBLA JUST OLIVERES, 34
02/10/2021
10:30
C.B. MANYANET LES CORTS VERD CBF CERDANYOLA MINI VERD C.T. MINI FEM. COL·LEGI PARE MANYANET
PRAT D'EN RULL, 6
02/10/2021
12:15
CB GRANOLLERS CBF CERDANYOLA CADET PREFERENT C.C. CADET FEMENÍ PREFERENT PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
09/10/2021
12:00
MANRESA CBF U17 CBF CERDANYOLA JUNIOR PRIMER ANY C.C. JUNIOR FEMENI 1R. ANY COMPLEX VELL CONGOST
CTRA. MANRESA-ST. JOAN VILATORRADA S/N
09/10/2021
16:00
UCAP U13 CBF CERDANYOLA PRIMER ANY C.C. INFANTIL FEMENI 1R ANY PAVELLÓ MUNICIPAL DE PERALADA
C/ COMTE ZAVELLA, S/N
09/10/2021
17:45
C.E.SANT NICOLAU 1 CBF CERDANYOLA JUNIOR INTER BLANC C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. C.E. SANT NICOLAU
JARDI, 72-74
09/10/2021
17:45
AB SALLE TARRAGONA - CBT JFA CBF CERDANYOLA JUNIOR INTER VERD C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. TARRAGONA - PAVELLÓ COL. LA SALLE
AVGDA PAISOS CATALANS S/N
09/10/2021
18:00
CN TARREGA CBF CERDANYOLA CADET PRIMER ANY C.C. CADET FEMENI 1R. ANY PAVELLO CLUB NATACIO TARREGA NOU
C/ VERGE DE MONTSERRAT, S/N
09/10/2021
18:30
Q2 CONSULTORS CB BALAGUER PROMOVIATGES CBF CERDANYOLA A COPA CATALUNYA FEMENINA PAVELLÓ 1R D'OCTUBRE
C/ URGELL, 96
10/10/2021
18:45
F.D CASSANENC VDS. AUTOMATISMES CASSÀ SUTTON CBF CERDANYOLA B C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
12/10/2021
10:30
FARMACIA1925 SANT ADRIA A CBF CERDANYOLA INFANTIL PREFERENT C.C INFANTIL FEMENÍ PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL SANT ADRIA
RICART, S/N
12/10/2021
11:00
SEGLE XXI SALAS CBF CERDANYOLA JUNIOR PREFERENT C.C. JUNIOR FEMENÍ PREFERENT DIRECCIO GRAL. DE L'ESPORT
SANT MATEU, S/N
16/10/2021
10:30
SANT QUIRZE B.C. A CBF CERDANYOLA INFANTIL PRO C.T. INFANTIL FEMENI PROMOCIÓ GIMNAS MUNICIPAL SANT QUIRZE
FINAL AV. ARRAHONA S/N
17/10/2021
09:00
FEMENÍ OSONA TARONJA - CENTRE OFTALMOLÒGIC VSK CBF CERDANYOLA CADET PREFERENT C.C. CADET FEMENÍ PREFERENT PAV. CASTELL D'EN PLANES
PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N
23/10/2021
10:45
REUS PLOMS SALLE NEGRE CBF CERDANYOLA JUNIOR INTER VERD C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. REUS - PAVELLO JOAN SIROLLA
AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5
23/10/2021
12:00
BARÇA CBS - A CBF CERDANYOLA C.T. PRE-MINI FEM. CEIP NADAL
DOCTOR FLEMING, S/N
23/10/2021
17:45
SHAD C.B. MOLLET A CBF CERDANYOLA CADET INTER C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
23/10/2021
17:45
WECOLORS - AB PREMIA PROMOVIATGES CBF CERDANYOLA A COPA CATALUNYA FEMENINA PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR
CAMI DEL MIG, 62
23/10/2021
17:45
GEIEG UNIGIRONA B CBF CERDANYOLA JUNIOR PRIMER ANY C.C. JUNIOR FEMENI 1R. ANY INSTALACIONS G.E.I.E.G. PAVELLO LLUIS BACH GIRONA
C/ EMPURIES, 38, 42
23/10/2021
20:00
WINTYM FEMENI SANT ADRIA B CBF CERDANYOLA JUNIOR INTER BLANC C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PAVELLO MUNICIPAL SANT ADRIA
RICART, S/N
24/10/2021
12:30
CN CALDES A SUTTON CBF CERDANYOLA B C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAV. MUNICIPAL LES CREMADES
ZONA ESPORTIVA (PISCINES)
24/10/2021
12:30
BARÇA CBS - B CBF CERDANYOLA PRIMER ANY C.C. INFANTIL FEMENI 1R ANY PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
30/10/2021
12:05
CB PRAT-MONTIBELLO A CBF CERDANYOLA C.T. PRE-MINI FEM. CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS
AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9
30/10/2021
12:45
BARÇA CBS - A SALAS CBF CERDANYOLA JUNIOR PREFERENT C.C. JUNIOR FEMENÍ PREFERENT PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
30/10/2021
16:00
UER PINEDA DE MAR CBF CERDANYOLA CADET INTER C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL PAVELLO NINO BUSCATO
BARCELONA, 33-35
31/10/2021
13:15
BASKET ALMEDA CBF CERDANYOLA INFANTIL PREFERENT C.C INFANTIL FEMENÍ PREFERENT PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS