Calendari Mensual Club

ASSOCIACIO ESPORTIVA BASQUET BERGA

logo del club
Sel·lecciona el mes:

Partits com a LOCAL

ASSOCIACIO ESPORTIVA BASQUET BERGA (PAV. MUNICIPAL ESPORTS BERGA)

Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
03/02/2024
09:30
BÀSQUET BERGA CB ESPARREGUERA VERD C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ PAV. MUNICIPAL ESPORTS BERGA
GUILLEM DE BERGUEDA, S/N
03/02/2024
11:00
FERRETERIA SISTACH BÀSQUET BERGA TARONJA C.B. NAVAS VERMELL C. T. U12 - MINI MASCULÍ PAV. MUNICIPAL ESPORTS BERGA
GUILLEM DE BERGUEDA, S/N
03/02/2024
12:30
TECNIBER BÀSQUET BERGA CB MANLLEU (U15M BLAU) C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ PAV. MUNICIPAL ESPORTS BERGA
GUILLEM DE BERGUEDA, S/N
04/02/2024
16:30
NUBEM TELECOM BÀSQUET BERGA S.A. SÚRIA 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ PAV. MUNICIPAL ESPORTS BERGA
GUILLEM DE BERGUEDA, S/N
11/02/2024
16:30
BÀSQUET BERGA NEGRE CE VILA OLÍMPICA BLAU C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-2 PAV. MUNICIPAL ESPORTS BERGA
GUILLEM DE BERGUEDA, S/N
11/02/2024
18:00
NUBEM TELECOM BÀSQUET BERGA EUROPEAN INT. SCHOOL OF BARCELONA 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ PAV. MUNICIPAL ESPORTS BERGA
GUILLEM DE BERGUEDA, S/N
17/02/2024
09:30
COMPLEMENTS CLAUDIA BÀSQUET BERGA CB MONTPEDRÓS C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ PAV. MUNICIPAL ESPORTS BERGA
GUILLEM DE BERGUEDA, S/N
17/02/2024
11:00
CADIAUTO BÀSQUET BERGA UE BÀSQUET MARTORELLES C. T. U12 - MINI FEMENÍ PAV. MUNICIPAL ESPORTS BERGA
GUILLEM DE BERGUEDA, S/N
17/02/2024
12:30
BAR TUTXI BÀSQUET BERGA CB LA SALLE HORTA C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ PAV. MUNICIPAL ESPORTS BERGA
GUILLEM DE BERGUEDA, S/N
18/02/2024
16:00
BAR ESTACIÓ BÀSQUET BERGA C.E.B. SANT JORDI ROSA C. T. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL B PAV. MUNICIPAL ESPORTS BERGA
GUILLEM DE BERGUEDA, S/N
18/02/2024
17:30
BÀSQUET BERGA NEGRE FREDERIC MISTRAL C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-2 PAV. MUNICIPAL ESPORTS BERGA
GUILLEM DE BERGUEDA, S/N
25/02/2024
17:30
NUBEM TELECOM BÀSQUET BERGA CLUB BASQUET VILATORRADA 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ PAV. MUNICIPAL ESPORTS BERGA
GUILLEM DE BERGUEDA, S/N
25/02/2024
19:00
NUBEM TELECOM BÀSQUET BERGA CB MANLLEU (SM) 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ PAV. MUNICIPAL ESPORTS BERGA
GUILLEM DE BERGUEDA, S/N

Partits com a VISITANT

ASSOCIACIO ESPORTIVA BASQUET BERGA

Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
03/02/2024
09:15
CLUB BÀSQUET PUIG-REIG FEM TURISME BÀSQUET BERGA C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ INSTAL. MUNICIPAL PUIG REIG
PASSEIG RIERA DE LA SALA, 3
03/02/2024
11:00
CB ARTÉS NEGRE CADIAUTO BÀSQUET BERGA C. T. U12 - MINI FEMENÍ PAVELLO ESPORTIU D'ARTES
BARCELONA, S/N
03/02/2024
11:30
ENDINSA'T A LA MARCA BF CASTELLVÍ DE LA MARCA PIF COMPLEMENTS CLAUDIA BÀSQUET BERGA C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ POL.MPAL.CASTELLVI DE LA MARCA
PASSEIG DELS ESTUDIANTS, S/N
04/02/2024
16:00
EXCAVACIONS I TRANSPORTS V&M CARDONA - S.A. SÚRIA BAR TUTXI BÀSQUET BERGA C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ PAVELLO JOSEP FABREGA I TORT
SANT JOSEP, S/N
04/02/2024
17:30
EUROPEAN INT. SCHOOL OF BARCELONA NUBEM TELECOM BÀSQUET BERGA 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ EUROPA SPORTS CENTRE
AV. PLA DEL VINYET 110
04/02/2024
19:30
CB CERDANYOLA AL DIA B BÀSQUET BERGA NEGRE C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-2 PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
10/02/2024
09:00
PAIDOS-ASFE U10M BLANC BÀSQUET BERGA C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES
CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N
17/02/2024
12:00
PAIDOS-ASFE U12M VERD FERRETERIA SISTACH BÀSQUET BERGA TARONJA C. T. U12 - MINI MASCULÍ COL·LEGI PAIDOS
CTRA. MANRESA A BERGA KM. 1'6
17/02/2024
12:30
SANTA BLAU TECNIBER BÀSQUET BERGA C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ PAV.MPAL. STA.EUGENIA DE BERGA
SOT DE LES BRUIXES
17/02/2024
17:30
SANT QUIRZE BÀSQUET CLUB A NUBEM TELECOM BÀSQUET BERGA 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ C.E.M. CAN CASABLANQUES - Pista Nova
C/ PRIORAT s/n
18/02/2024
18:15
CB ARTÉS B NUBEM TELECOM BÀSQUET BERGA 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ PAVELLO ESPORTIU D'ARTES
BARCELONA, S/N
24/02/2024
09:00
CLUB BASQUET VILATORRADA BÀSQUET BERGA C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ PAV.MPAL. ST.JOAN VILATORRADA
CTRA. DE CALAF, S/N
24/02/2024
10:30
CLUB BASQUET VILATORRADA TECNIBER BÀSQUET BERGA C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ PAV.MPAL. ST.JOAN VILATORRADA
CTRA. DE CALAF, S/N
24/02/2024
11:00
NOU BÀSQUET OLESA VERMELL FERRETERIA SISTACH BÀSQUET BERGA TARONJA C. T. U12 - MINI MASCULÍ PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
24/02/2024
12:30
JESUÏTES CASP COMPLEMENTS CLAUDIA BÀSQUET BERGA C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ COL.LEGI CASP
ROGER DE LLURIA, 19
25/02/2024
13:30
CE VILA OLÍMPICA BLAU BÀSQUET BERGA NEGRE C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-2 CLOT DE LA MEL
ANDRADE, 40 (CANT. ESPRONCEDA)
25/02/2024
19:45
CEB NAVARCLES BAR ESTACIÓ BÀSQUET BERGA C. T. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL DE NAVARCLES
JOAQUIM BLUME S/N