Calendari Mensual Club

CLUB ARENYS BASQUET

logo del club
Sel·lecciona el mes:

Partits com a LOCAL

CLUB ARENYS BASQUET (PAVELLO D'ESPORTS D'ARENYS)

Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
02/03/2024
09:00
REFORMIT ARENYS BÀSQUET VERD JOVENTUT BADALONA VERD C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ PAVELLO D'ESPORTS D'ARENYS
FONS DE LES CREUS, ZONA ESP.
02/03/2024
10:30
REFORMIT ARENYS BÀSQUET BÀSQUET ALELLA C. T. U12 - MINI MASCULÍ PAVELLO D'ESPORTS D'ARENYS
FONS DE LES CREUS, ZONA ESP.
02/03/2024
12:00
REFORMIT ARENYS BÀSQUET VERD CB VILANOVA DEL VALLÈS-AUTOMOVILES CHAPARRO C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ PAVELLO D'ESPORTS D'ARENYS
FONS DE LES CREUS, ZONA ESP.
02/03/2024
16:15
REFORMIT ARENYS BÀSQUET C.B. CABRILS 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ PAVELLO D'ESPORTS D'ARENYS
FONS DE LES CREUS, ZONA ESP.
03/03/2024
09:00
REFORMIT ARENYS BÀSQUET C.B. PRAT - MONTIBELLO A C. T. U12 - MINI FEMENÍ PAVELLO D'ESPORTS D'ARENYS
FONS DE LES CREUS, ZONA ESP.
03/03/2024
09:00
REFORMIT ARENYS BÀSQUET U. B. LLEFIÀ - DIREXIS TUSGSAL C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ PAVELLO D'ESPORTS D'ARENYS
FONS DE LES CREUS, ZONA ESP.
03/03/2024
10:30
REFORMIT ARENYS BÀSQUET EL MASNOU BASQUETBOL C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A PAVELLO D'ESPORTS D'ARENYS
FONS DE LES CREUS, ZONA ESP.
03/03/2024
12:00
REFORMIT ARENYS BÀSQUET BLANC CB L'AMETLLA C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B PAVELLO D'ESPORTS D'ARENYS
FONS DE LES CREUS, ZONA ESP.
03/03/2024
16:00
REFORMIT ARENYS BÀSQUET BLANC C.B. CABRILS B 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ PAVELLO D'ESPORTS D'ARENYS
FONS DE LES CREUS, ZONA ESP.
09/03/2024
09:00
REFORMIT ARENYS BÀSQUET BLANC CLUB BÀSQUET CUBELLES C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ PAVELLO D'ESPORTS D'ARENYS
FONS DE LES CREUS, ZONA ESP.
09/03/2024
10:30
REFORMIT ARENYS BÀSQUET CB LES FRANQUESES NEGRE C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ PAVELLO D'ESPORTS D'ARENYS
FONS DE LES CREUS, ZONA ESP.
09/03/2024
12:00
REFORMIT ARENYS BÀSQUET GROC RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT B C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ PAVELLO D'ESPORTS D'ARENYS
FONS DE LES CREUS, ZONA ESP.
09/03/2024
16:45
REFORMIT ARENYS BÀSQUET CLUB BÀSQUET ALISOS C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A PAVELLO D'ESPORTS D'ARENYS
FONS DE LES CREUS, ZONA ESP.
09/03/2024
18:30
REFORMIT ARENYS BÀSQUET CB SANT JOSEP 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ PAVELLO D'ESPORTS D'ARENYS
FONS DE LES CREUS, ZONA ESP.
10/03/2024
09:00
REFORMIT ARENYS BÀSQUET BLANC GRUAS BARCELONA-CB CARDEDEU B C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ PAVELLO D'ESPORTS D'ARENYS
FONS DE LES CREUS, ZONA ESP.
10/03/2024
09:00
REFORMIT ARENYS BÀSQUET BLANC C.B.VILASSAR DE MAR 1984 VERD C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ PAVELLO D'ESPORTS D'ARENYS
FONS DE LES CREUS, ZONA ESP.
10/03/2024
10:30
REFORMIT ARENYS BÀSQUET CB VILANOVA DEL VALLES-NEGRE MAS DE SANT LLEI C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ PAVELLO D'ESPORTS D'ARENYS
FONS DE LES CREUS, ZONA ESP.
16/03/2024
09:00
REFORMIT ARENYS BÀSQUET BLANC BASQUET CANYELLES C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ PAVELLO D'ESPORTS D'ARENYS
FONS DE LES CREUS, ZONA ESP.
16/03/2024
09:00
REFORMIT ARENYS BÀSQUET VERD CB.CANET BLANC C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ PAVELLO D'ESPORTS D'ARENYS
FONS DE LES CREUS, ZONA ESP.
16/03/2024
10:30
REFORMIT ARENYS BÀSQUET C.B.VILASSAR DE MAR 1984 NEGRE C. T. U12 - MINI MASCULÍ PAVELLO D'ESPORTS D'ARENYS
FONS DE LES CREUS, ZONA ESP.
16/03/2024
11:00
REFORMIT ARENYS BÀSQUET BLANC CB PREMIA DE DALT VERMELL C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ PAVELLO D'ESPORTS D'ARENYS
FONS DE LES CREUS, ZONA ESP.
17/03/2024
09:00
REFORMIT ARENYS BÀSQUET E.B. ROSELLA BLANC C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ PAVELLO D'ESPORTS D'ARENYS
FONS DE LES CREUS, ZONA ESP.
17/03/2024
09:00
REFORMIT ARENYS BÀSQUET BLANC BASQUET NEUS C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ PAVELLO D'ESPORTS D'ARENYS
FONS DE LES CREUS, ZONA ESP.
17/03/2024
10:30
REFORMIT ARENYS BÀSQUET EL MASNOU BASQUETBOL A C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ PAVELLO D'ESPORTS D'ARENYS
FONS DE LES CREUS, ZONA ESP.
17/03/2024
12:00
REFORMIT ARENYS BÀSQUET BLANC CB PARETS NEGRE C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B PAVELLO D'ESPORTS D'ARENYS
FONS DE LES CREUS, ZONA ESP.
17/03/2024
16:00
REFORMIT ARENYS BÀSQUET CB LES FRANQUESES A C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A PAVELLO D'ESPORTS D'ARENYS
FONS DE LES CREUS, ZONA ESP.
17/03/2024
17:30
REFORMIT ARENYS BÀSQUET BLANC RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT B 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ PAVELLO D'ESPORTS D'ARENYS
FONS DE LES CREUS, ZONA ESP.
17/03/2024
19:00
REFORMIT ARENYS BÀSQUET A.S.E. SANT CRIST - CULTURAL BDN - B 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ PAVELLO D'ESPORTS D'ARENYS
FONS DE LES CREUS, ZONA ESP.
22/03/2024
19:30
REFORMIT ARENYS BÀSQUET VERD CB VILASSAR DE DALT ROGER'S VERD C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ PAVELLO D'ESPORTS D'ARENYS
FONS DE LES CREUS, ZONA ESP.
23/03/2024
09:00
REFORMIT ARENYS BÀSQUET ELECMA GROUP - CB ARGENTONA C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A PAVELLO D'ESPORTS D'ARENYS
FONS DE LES CREUS, ZONA ESP.
23/03/2024
10:30
REFORMIT ARENYS BÀSQUET BLANC CB LES FRANQUESES NEGRE C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ PAVELLO D'ESPORTS D'ARENYS
FONS DE LES CREUS, ZONA ESP.
23/03/2024
17:30
REFORMIT ARENYS BÀSQUET CLUB BÀSQUET SANT CELONI U25M C. T. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL B PAVELLO D'ESPORTS D'ARENYS
FONS DE LES CREUS, ZONA ESP.
24/03/2024
09:00
REFORMIT ARENYS BÀSQUET BLANC C.B. LLINARS B C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B PAVELLO D'ESPORTS D'ARENYS
FONS DE LES CREUS, ZONA ESP.
25/03/2024
19:30
REFORMIT ARENYS BÀSQUET BLANC BASQUET-CEISSA C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ PAVELLO D'ESPORTS D'ARENYS
FONS DE LES CREUS, ZONA ESP.

Partits com a VISITANT

CLUB ARENYS BASQUET

Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
02/03/2024
09:00
C.B. CABRERA NEGRE REFORMIT ARENYS BÀSQUET BLANC C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ PAVELLO MUNICIPAL CABRERA MAR
LA RIERA S/N
02/03/2024
12:15
C.B. CENTELLES REFORMIT ARENYS BÀSQUET GROC C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ PAV. MUNICIPAL DE CENTELLES
RONDA DELS ESPORTS S/N
02/03/2024
13:30
FERRIMAX BÀSQUET SANT FOST REFORMIT ARENYS BÀSQUET BLANC C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ PAV. ESPORTIU Nº2 SANT FOST
AV. MAURI S/N
03/03/2024
09:00
CLUB BÁSQUET MASQUEFA MIXTE REFORMIT ARENYS BÀSQUET BLANC C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ PAVELLO MUNICIPAL MASQUEFA
ROGELIO ROJO, S/N
03/03/2024
13:30
CE VILA OLÍMPICA GROC REFORMIT ARENYS BÀSQUET C. T. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL B CLOT DE LA MEL
ANDRADE, 40 (CANT. ESPRONCEDA)
03/03/2024
16:00
SHAD CB MOLLET A REFORMIT ARENYS BÀSQUET 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
03/03/2024
19:00
ORLANDAI REFORMIT ARENYS BÀSQUET C. T. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL B ESCOLA CEIP ORLANDAI
AV. J.FOIX / DOMINGUEZ MIRALL
09/03/2024
09:00
BASKET ALMEDA NEGRE REFORMIT ARENYS BÀSQUET C. T. U12 - MINI FEMENÍ PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
09/03/2024
10:30
MATARÓ PARC BOET REFORMIT ARENYS BÀSQUET VERD C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN
SANT CUGAT, 146
09/03/2024
10:45
CB LA GARRIGA 2013 REFORMIT ARENYS BÀSQUET C. T. U12 - MINI MASCULÍ POLIESPORTIU CAN NOGUERA
AV. AVI MUSQUERA, S/N
09/03/2024
12:00
DIAGONAL MAR FRONT MARITIM BLAU REFORMIT ARENYS BÀSQUET VERD C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ I.E.S. FRONT MARITIM
ESPRONCEDA, 18 (CANT. TAULAT)
09/03/2024
16:00
RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT A REFORMIT ARENYS BÀSQUET BLANC C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B PAV. D'ESPORTS LLIÇA D'AMUNT
JAUME I, 30
09/03/2024
19:30
CB PREMIA DE DALT REFORMIT ARENYS BÀSQUET 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ PAV. MUNICIPAL PREMIA DE DALT
PG. DE CAN BALET, S/N
10/03/2024
10:30
BÀSQUET PIERA REFORMIT ARENYS BÀSQUET C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ INSTAL. ESPORTIVES PIERA
PASSEIG DEL PRAT, 7
10/03/2024
11:00
CB VILANOVA DEL VALLÈS-BLAU MAS DE SANT LLEI REFORMIT ARENYS BÀSQUET BLANC 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES
CAMI DE LA CASA ALTA, S/N
10/03/2024
12:30
CB VILA DE MONTORNÈS REFORMIT ARENYS BÀSQUET BLANC C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ PAVELLO D'ESPORTS DE MONTORNES
GRAN VIAL, S/N
10/03/2024
19:45
C.B. LLINARS A REFORMIT ARENYS BÀSQUET C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL LLINARS
AV. EUROPA DE LES NACIONS S/N
15/03/2024
17:30
PIZZERIA CLASSIC-AECAM MALGRAT REFORMIT ARENYS BÀSQUET C. T. U12 - MINI MASCULÍ PAV. MUNICIPAL GERMANS MARGALL
C/ GIRONA, S/N
16/03/2024
09:00
C.B.VILASSAR DE MAR 1984 NEGRE REFORMIT ARENYS BÀSQUET C. T. U12 - MINI FEMENÍ PAV. MUNICIPAL LA BOBILA
AV. EDUARD FERRES, 190-206
16/03/2024
12:00
MATARÓ PARC BOET 1 REFORMIT ARENYS BÀSQUET C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN
SANT CUGAT, 146
16/03/2024
12:00
AE TEIA REFORMIT ARENYS BÀSQUET C. T. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL B POLIESPORTIU EL CIM
JOSEP PUIGORIOL, S/N
16/03/2024
13:30
CE VILA OLÍMPICA REFORMIT ARENYS BÀSQUET C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ CLOT DE LA MEL
ANDRADE, 40 (CANT. ESPRONCEDA)
17/03/2024
09:30
CB MATADEPERA TARONJA REFORMIT ARENYS BÀSQUET VERD C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ PAVELLO MUNICIPAL MATADEPERA
ENRIC GENESCA CORTES S/N
17/03/2024
12:00
CES BOSCO ROCAFORT REFORMIT ARENYS BÀSQUET C. T. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL B SALESIANS ROCAFORT
ROCAFORT, 42
17/03/2024
12:45
S.E. SANT MEDIR REFORMIT ARENYS BÀSQUET C. T. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL B POLIESPORTIU SANT MEDIR
PASSATGE TOLEDO, 12-14
17/03/2024
13:30
UE MATARO - SBF REFORMIT ARENYS BÀSQUET 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ CENTRE CATOLIC MATARO
LA RIERA, 110-120
17/03/2024
16:00
UE.MONTGAT REFORMIT ARENYS BÀSQUET BLANC C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
17/03/2024
16:00
BASQUET NEUS REFORMIT ARENYS BÀSQUET C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
23/03/2024
09:00
LLAVANERES MARESME REFORMIT ARENYS BÀSQUET VERD C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ NOU PAVELLO SANT ANDREU DE LLAVANERES
AV. SANT ANDREU, 92
23/03/2024
12:15
CB GRANOLLERS 4 REFORMIT ARENYS BÀSQUET BLANC C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B PAVELLO METAL·LIC TUBO
CAMP DE LES MORERES, S/N
23/03/2024
16:15
C.B.VILASSAR DE MAR 1984 VERD REFORMIT ARENYS BÀSQUET GROC C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ PAV. MUNICIPAL LA BOBILA
AV. EDUARD FERRES, 190-206