Calendari Mensual Club

CLUB ARENYS BASQUET

logo del club
Sel·lecciona el mes:

Partits com a LOCAL

CLUB ARENYS BASQUET (PAVELLO D'ESPORTS D'ARENYS)

Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
04/02/2023
09:00
REFORMIT ARENYS BÀSQUET CE SAGRAT COR DIPUTACIO C.T. PRE-INFANTIL FEM. PAVELLO D'ESPORTS D'ARENYS
FONS DE LES CREUS, ZONA ESP.
04/02/2023
10:30
REFORMIT ARENYS BÀSQUET TECNOCASA SANT ADRIA FSA BLANC C.T. MINI FEM. PAVELLO D'ESPORTS D'ARENYS
FONS DE LES CREUS, ZONA ESP.
04/02/2023
16:30
REFORMIT ARENYS BÀSQUET A FERRIMAX BÀSQUET SANT FOST C.T. SENIOR A MASCULI. PAVELLO D'ESPORTS D'ARENYS
FONS DE LES CREUS, ZONA ESP.
05/02/2023
09:00
REFORMIT ARENYS BÀSQUET VERD C.E.LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - A C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO D'ESPORTS D'ARENYS
FONS DE LES CREUS, ZONA ESP.
05/02/2023
10:30
REFORMIT ARENYS BÀSQUET CB CALELLA C.T. SOTS 25 MASCULI B. PAVELLO D'ESPORTS D'ARENYS
FONS DE LES CREUS, ZONA ESP.
05/02/2023
12:00
REFORMIT ARENYS BÀSQUET BLANC CLUB BÀSQUET CAN PARELLADA BLAU C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B PAVELLO D'ESPORTS D'ARENYS
FONS DE LES CREUS, ZONA ESP.
10/02/2023
21:15
REFORMIT ARENYS BÀSQUET B CB KOBRAS B C.T. SENIOR B MASCULI PAVELLO D'ESPORTS D'ARENYS
FONS DE LES CREUS, ZONA ESP.
11/02/2023
09:00
REFORMIT ARENYS BÀSQUET SANT GABRIEL RIPOLLET C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO D'ESPORTS D'ARENYS
FONS DE LES CREUS, ZONA ESP.
11/02/2023
09:00
REFORMIT ARENYS BÀSQUET UER PINEDA DE MAR B C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO D'ESPORTS D'ARENYS
FONS DE LES CREUS, ZONA ESP.
11/02/2023
10:30
REFORMIT ARENYS BÀSQUET VERD UE.MONTGAT - B C.T. MINI MASC. PAVELLO D'ESPORTS D'ARENYS
FONS DE LES CREUS, ZONA ESP.
11/02/2023
12:00
REFORMIT ARENYS BÀSQUET BLANC CB PARETS BLANC C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO D'ESPORTS D'ARENYS
FONS DE LES CREUS, ZONA ESP.
11/02/2023
16:00
REFORMIT ARENYS BÀSQUET VERD MÒNICA RO UNGLES-AECAM MALGRAT C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A PAVELLO D'ESPORTS D'ARENYS
FONS DE LES CREUS, ZONA ESP.
11/02/2023
17:30
REFORMIT ARENYS BÀSQUET CB.CANET CAMPIONAT TERRITORIAL SENIOR FEMENI PAVELLO D'ESPORTS D'ARENYS
FONS DE LES CREUS, ZONA ESP.
12/02/2023
09:00
REFORMIT ARENYS BÀSQUET VERD A.E. SANT ANDREU NATZARET-GROC C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO D'ESPORTS D'ARENYS
FONS DE LES CREUS, ZONA ESP.
18/02/2023
09:00
REFORMIT ARENYS BÀSQUET CB PEDAGOGIUM C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO D'ESPORTS D'ARENYS
FONS DE LES CREUS, ZONA ESP.
25/02/2023
09:00
REFORMIT ARENYS BÀSQUET BLANC B.F. CORNELLA C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO D'ESPORTS D'ARENYS
FONS DE LES CREUS, ZONA ESP.
25/02/2023
09:00
REFORMIT ARENYS BÀSQUET GRUAS BARCELONA-CB CARDEDEU C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO D'ESPORTS D'ARENYS
FONS DE LES CREUS, ZONA ESP.
25/02/2023
10:30
REFORMIT ARENYS BÀSQUET SABADELL BQ VALLES IFM U14P C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO D'ESPORTS D'ARENYS
FONS DE LES CREUS, ZONA ESP.
25/02/2023
12:00
REFORMIT ARENYS BÀSQUET CB VILASSAR DE DALT ROGER'S BLANC C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO D'ESPORTS D'ARENYS
FONS DE LES CREUS, ZONA ESP.
25/02/2023
16:30
REFORMIT ARENYS BÀSQUET B BASQUET CANYELLES B C.T. SENIOR B MASCULI PAVELLO D'ESPORTS D'ARENYS
FONS DE LES CREUS, ZONA ESP.
26/02/2023
09:00
REFORMIT ARENYS BÀSQUET BLANC CLUB BÀSQUET SANTA PERPETUA C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C PAVELLO D'ESPORTS D'ARENYS
FONS DE LES CREUS, ZONA ESP.
26/02/2023
10:30
REFORMIT ARENYS BÀSQUET VERD BASQUET SANT PERE VERMELL C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAVELLO D'ESPORTS D'ARENYS
FONS DE LES CREUS, ZONA ESP.

Partits com a VISITANT

CLUB ARENYS BASQUET

Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
04/02/2023
10:45
U. B. LLEFIÀ REFORMIT ARENYS BÀSQUET C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO C.B. BETSAIDA
MAJOR CANTONADA MONGES
04/02/2023
12:30
CB.CANET BLANC REFORMIT ARENYS BÀSQUET C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL CANET DE MAR
CATALUNYA, S/N
04/02/2023
16:00
CB VILANOVA DEL VALLÈS - GROC REFORMIT ARENYS BÀSQUET VERD C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES
CAMI DE LA CASA ALTA, S/N
04/02/2023
16:30
CLUB NATACIO TERRASSA C REFORMIT ARENYS BÀSQUET BLANC C.T. CADET MASC. PROMOCIO C.N. TERRASSA - PAVELLÓ DE BÀSQUET
AV. DE L'ABAT MARCET, 200
04/02/2023
18:00
A.E.E. COL·LEGI CULTURAL BDN - B - REFORMIT ARENYS BÀSQUET B C.T. SENIOR B MASCULI PAVELLO POMAR
CTRA. DE LA CONRERIA, S/N
04/02/2023
19:30
CANOVELLES BC REFORMIT ARENYS BÀSQUET BLANC C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C PAVELLO MUNICIPAL TAGAMANENT
DIAGONAL, S/N
05/02/2023
09:30
EL MASNOU BASQUETBOL REFORMIT ARENYS BÀSQUET VERD C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A POLIESP. MUNICIPAL DEL MASNOU
CIUTAT DE SANT SEBASTIA 14
05/02/2023
12:15
AE MINGUELLA B-DRIVIM REFORMIT ARENYS BÀSQUET VERD C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
11/02/2023
09:00
A.E TEIÀ REFORMIT ARENYS BÀSQUET BLANC C.T. MINI MASC. POLIESPORTIU EL CIM
JOSEP PUIGORIOL, S/N
11/02/2023
11:15
BÀSQUET PÀLCAM A REFORMIT ARENYS BÀSQUET C.T. MINI FEM. DINAMIS
TRAVESSERA DE GRACIA, 419
11/02/2023
12:45
C.B. LA GARRIGA REFORMIT ARENYS BÀSQUET C.T. PRE-INFANTIL FEM. POLIESPORTIU CAN NOGUERA
AV. AVI MUSQUERA, S/N
11/02/2023
17:30
CB CENTELLES- JUNIOR FEMENI REFORMIT ARENYS BÀSQUET BLANC C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B PAV. MUNICIPAL DE CENTELLES
RONDA DELS ESPORTS S/N
11/02/2023
18:00
FRENOS SAULEDA - BÀSQUET SANT POL 07 REFORMIT ARENYS BÀSQUET A C.T. SENIOR A MASCULI. PAVELLO MUNICIPAL SANT POL
PARC LITORAL, S/N
11/02/2023
19:30
AB PREMIA BLAU REFORMIT ARENYS BÀSQUET VERD C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR
CAMI DEL MIG, 62
12/02/2023
19:30
CB KOBRAS B REFORMIT ARENYS BÀSQUET B C.T. SENIOR B MASCULI COL·LEGI PADRE DAMIAN DE LOS SAGRADOS CORAZONES
AV. VALLVIDRERA, 10
17/02/2023
21:45
MATARÓ PARC BOET REFORMIT ARENYS BÀSQUET A C.T. SENIOR A MASCULI. NOU PAVELLO MUNICIPAL MATARO
EUSKADI S/N
25/02/2023
09:00
UE SANT CUGAT VERMELL REFORMIT ARENYS BÀSQUET C.T. MINI FEM. INSTITUT LEONARDO DA VINCI
C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20
25/02/2023
09:00
MANYANET SANT ANDREU REFORMIT ARENYS BÀSQUET C.T. PRE-INFANTIL FEM. COL·LEGI JESUS Mª I JOSEP
C/ PARE MANYANET, 5
25/02/2023
11:00
ESCOLA IPSI 12 A REFORMIT ARENYS BÀSQUET VERD C.T. MINI MASC. POLIESPORTIU IPSI PISTA MINI
PROVENÇA 97 (INTERIOR ILLA)
25/02/2023
12:00
GRAMENET BC REFORMIT ARENYS BÀSQUET BLANC C.T. MINI MASC. PAVELLO DEL RAVAL
GINESTA S/N, PARC DELS PINS
25/02/2023
16:00
B.F. CORNELLA REFORMIT ARENYS BÀSQUET BLANC C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B PAVELLO CAN CARBONELL
MARIANO BENLLIURE, S/N
26/02/2023
12:30
SABADELL BQ VALLES U16P1 REFORMIT ARENYS BÀSQUET VERD C.T. CADET MASC. PROMOCIO INSTITUT FERRAN CASABLANCAS
C/ FONT I SAGUÉ, S/N (Accés al costat núm. 1)
26/02/2023
17:00
C.B. CABRERA REFORMIT ARENYS BÀSQUET CAMPIONAT TERRITORIAL SENIOR FEMENI PAVELLO MUNICIPAL CABRERA MAR
LA RIERA S/N